Свеж
Кујна Луксузни Зеленчук Пароброд Кошница-Одговара Инстант Тенџере Притисок Шпорет 3, 5, 6 Qt &засилувач; 8 Кварт - Нерѓосувачки Челик - Додатоци Вклучуваат Алатка За Бе?

Кујна Луксузни Зеленчук Пароброд Кошница-Одговара Инстант Тенџере Притисок Шпорет 3, 5, 6 Qt &засилувач;

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА претворајќи ја секоја тава во пароброд за зеленчук во еден момент Се отвора како воден крин и е склоплив за да стане мал и компактен за да заштеди простор за складирање за разлика од гломазните бамбусови пароброд. СОВРШЕНО ОДГОВАРА ЗА ИНСТАНТ ТЕНЏЕРЕ ( ип) - 3, 5, 6 и 8 Кварти (кт). Електрична енергија притисок шпорет пријателски. Одговара На Инста Тенџере Ултра, Дуо, Лукс, Плус И Мини. Од Варени Јајца До Зеленчук, Морска Храна, Рак, Тамале и многу повеќе. Користете како повеќе додатоци-решетка За Јајца, тривета, цедалка или цедалка. Одличен Подарок За вашето семејство и пријатели, особено оние со Инстапот. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-Ако апсолутно не ја сакате вашата нова корпа за пареа од зеленчук, можете едноставно да ги вратите вашите предмети и со задоволство ќе го вратиме секој денар. 100% Гаранција За Задоволство. Додај во Кошничка сега!. ВАШАТА ПОТРАГА ПО СОВРШЕНА КОРПА ЗА ПАРОБРОД ОД ЗЕЛЕНЧУК КОНЕЧНО ЗАВРШИ. Кога ќе ја купите Кујната Делукс Пароброд денес еве што треба да направите. Кога тој кафеав пакет ќе пристигне на вашата врата, отворете го првата шанса што ќе ја добиете. Извадете ја Корпата За Вегетаријанска Пароброд, Алатката Џулиен Пилер И Безбедност.

За производот

Купувачите избираат и

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, с�

Полиестер, спандекс ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 20% спандекс+80% полиестер, висококвалитетна растеглива

Изработени од емајлиран материјал, мала големина, исклучителен изглед, без посебен мирис, безбеден за у�

`+Пакет : 4 парчиња пластични шишиња со сос од цедење, боја : чиста бела, Волумен : 500 мл Големина : 7 х 23 см.шт�

Големината на заградата е 11 / 16"х13 / 8"х119 / 32"(17х35, 5х41мм) Пакет Од 2 парчиња Поддршка Загради Со Бела Пластик�

За Внатрешна / Надворешна Употреба Материјална Смола Големина 14" х 14" х 4" Стрелка Закачалка Не Се Вклуче

Најдобар Партнер На Вашиот Фотоапарат За Време На Одмор И Патување Пакетот Вклучува 1 парчиња Хауба За Л

СОВРШЕН ПОДАРОК И КОЛЕКЦИЈА : криглата Тики е одличен подарок за домаќините, свадбените регистри и дома�

Големина На конец : М3 х 6мм / 0,12 "х 0,24" (Д*Л); Вкупна Должина : 12мм / 0,47" Тежина : 6г; Име На Производот : Завртка �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Нема затворање затворање Машинско �

Идеален за организирање и складирање на алатки за изработка, кујнски прибор, ремени, капи, шалови, крпи, �

ИГРАЧКИ ЗА РЕДЕЊЕ мали деца Let Дозволете им на децата да ги држат настрана мобилниот телефон и компјутер

Чувајте ги вашите расипливи производи свежи и на вистинска температура за време на транспортот со наши�

ЕДЕН КОМПЛЕТ ЗА СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИКомплетот За Обетки Од Полимерна Глина вклучува 40 парчиња секачи за кр

Производ 1 : комерцијално длабоко чистење 2 моторни дизајн Исчистете напред и назад Производ 1 : Индикато�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ Со шик и софистицирана надворешна кожа од тврда обвивка, 90 мазни листови од 100гсм (де�

Каменот може да се опушти или да ја ослободи вознемиреноста Функција : Генератор на камен, генератор на �

Од вашите омилени ТВ емисии, игри и филмови, стилизиран Поп! Винил Од Фанко! Фанко Поп! Колекционерските �

ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : Мала тежина и цврсти пластични монистра од пони,секоја големина е 6х9мм , дијаме�

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

Висока густина Оксфордска крпа има карактеристики на отпорност на абразија, отпорност на солзи, водоот�

4 ПАРЧИЊА Растојанија На Тркалата 1пар Автомобил Поправка Ракавици 2Конец Со Висока Јачинашкафче...

КУЛ И ШАРЕНИ ДИЗАЈНИСоберете го опсегот на животни од дивиот свет, домашни миленици, птици, диносауруси

● Камењата се долги приближно 2025 мм Ќе добиете еден (1) камен Ве молиме, дозволете мали варијации во голе�

Вкупна Должина : 75мм / 30"; Материјал : Метал, Карбид Име на производот : Шарка Здодевен Малку; Погоден за : �

Засилено Аудио : Ги Подобрува звуците на играта за повеќе извонредно искуство Во линија Засилувач : Брз �

Силни дводелни картони дизајнирани за чување визиткартички и канцелариски материјал Издржливите карт�

Име на производот : 9v Конектор За Батерија Погоден ЗА : 9v Батерија; Материјал : Тврда Пластика, Метал...

ЧИНИЈА ЗА СЕРВИРАЊЕ ПЕЦИВО користи совршена алатка за прикажување на вашата торта, погодна за свадба, з�

Вац Осветлувањето Е Одговорна Компанија За Осветлување, Одговорноста Е Централна За Нашата Култура Вац

Силна носивост, силна и издржлива Погоден за спална соба, влез во дневна соба, продавница за облека, прод

Scroll