Свеж
Разновидност Пак 2 Црн дијамантски пигменти® повеќенаменски DIY уметности и занаетчиски додатоци | Природни бомби за бања, уметност од смола, лигите, епоксид, сапун, ?

Разновидност Пак 2 Црн дијамантски пигменти® повеќенаменски DIY уметности и занаетчиски додатоци | Природни

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

? Пигмент во прав „10 бои“ (епоксид, боја, боја, уметност) - алуминиум - течен метален бисер - Бора Бора сина - дух сатен зелена - чиста бела - сребрена бисер - црно оникс - римско злато - ловец зелено - злато/портокалово ? (Користете за? Пластика? Слим? Епоксиден? Накит? Plastidip? Halo Efx? Лосиони? Креми? Пластични смоли? ? 1g пигмент на 1-5oz на епоксид (1g на 4-8oz за серија на духови). 25-50 гр пигмент по галон на лупење на боја. Погледнете го упатството за пигмент дел за помош. Сите овие пигменти се 10-60 микрони. Нетоксичен мика со највисок квалитет, титаниум диоксид-(точка на топење 1200-1800 ° F) (p H : 6.0 4% H2 O) најдобро ако се додаде во чиста основна течност над црна основа за вистинска боја. ? Секоја боја е 5 грама по тежина и запечатена во индивидуални пакувања со црна дијамантска пигменти од страна на CCS - гарантираме да ја победиме цената на конкурентите за 10% на истиот пигмент. ? Ве молиме, побарајте пигменти со црни дијаманти за сите наши други бои достапни. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со бојата пред да ја купите. Се гордееме со тоа што имаме најниски цени, највисок квалитет и уникатни бои. Ние ќе ги победиме цените на сите на истиот производ/количина!. ? Пигмент во прав „10 бои“ (епоксид, боја, боја, уметност) - алуминиум - течен метален бисер - Бора Бора сина - дух сатен зелена - чиста бела - сребрена бисер - црно оникс - римско злато - ловец зелено - злато/портокалово. ? (Користете за? Пластика? Слим? Епоксиден? Накит? Plastidip? Halo Efx? Лосиони? Креми? Пластични смоли? ? 1g пигмент на 1-5oz на епоксид (1g на 4-8oz за серија на духови). 25-50 гр пигмент по галон на лупење на боја. Погледнете го упатството за пигмент дел за помош. Сите овие пигменти се 10-60 микрони. Нетоксичен мика со највисок квалитет, титаниум диоксид-(точка на топење 1200-1800 ° F) (p H : 6.0 4% H2 O) најдобро ако се додаде во чиста основна течност над црна основа за вистинска боја. ? Секоја боја е 5 грама по тежина и запечатена во индивидуални пакувања со црна дијамантска пигменти од страна на CCS - гарантираме да ја победиме цената на конкурентите за 10% на истиот пигмент. ? Ве молиме, побарајте пигменти со црни дијаманти за сите наши други бои достапни. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со бојата пред да ја купите.

За производот

Купувачите избираат и

Материјалот на овој производ Е ткаенина Оксфорд 600Д, со ЈП облога на задниот дел од ткаенината, која е гу�

Големина на артикалот : 15 Големина на џебот : 6,5х8 Слот : Може да собере 64 фотографии заедно Големина на ар�

Целосно перат пена филтер Филтер со високи перформанси за подобрено филтрирање на алергените и бактери

1 100% сосема нов и здрав материјал, безбеден за употреба дома 2 слоеви со средна посебна табла, влажно и су�

●Димензија+ Големина На Конец : М4 х 10мм;Конфигурациски Клуч : Т15;Тип На Погон : Приклучок За Глава На Тор�

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

●Уникатен Дизајн● светлото За Приврзоци е дизајнирано со мат црно масло четкано алуминиумска завршни�

?●Применлив модел● Погоден За филмови направени од фуџифилм инстакс мини Ево Липлеј 11 90 70 50 ТИ 26 25 9 8+ 8 7s

Супер слатки и реални кадифни играчки ќе додадат забава во вашите соби и украси со тематика од бајките Д

1Леплива и многу видлива,лесна за употреба,само излупете и нанесете Прилепете се убаво на различните ка�

Преносен и издржлив, дизајн на книги и лесен за носење Олеснување на размената на собирачите на монети 10

[Безбедност и повеќе воздушни места] Само ставете го околу вратот и ветрот нема да ви ги блокира рацете Д

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

Технолошки Ранец : Спакувајте ги сите ваши најважни работи во 2769 Тса Пријателски ранец За Лаптоп специј�

【Мазно лулка】 Кингес Модерниот Адирондак Чаир има удобно рамни линии, исечете ги потпирачите и стабил�

Голема Апетура 130мм супер лагер објективната леќа може да фокусира повеќе извори на светлина и да го на�

Име на производот : Хекс распрскувач за отпуштање; нишка Дија (А) : (М4) 4мм машко до женско Должина на машка

Здравиот избор за фини лажички Квалитетното боросиликатно стакло на Teabloom е ослободено од олово, кадмиу�

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

Влошките доаѓаат во кутија за лесна преносливост и складирање Многу е погодно да се користи бидејќи тие

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

1 Материјал : Изработен од памук и лен, Безбеден, пријателски и издржлив И корпата за перење има 2 силни ра

Импресионирајте ги преципиентите; Примателите на овие картички ќе сакаат да добијат лична благодарниц�

2 Парчиња Нафора4 2мм2х5пдип180 Степен Појас Брава Со Водоотпорен Заптивка Терминал ЖицаДоОдбор Конектор �

Структура на рамката, цврста и издржлива, дизајнирана да биде лесна за носење Исклучителна изработка е �

? Супер Осветленост : оваа светлина на лентата за под сјај на автомобилот користи висококвалитетни ЛЕД ч

Компатибилност на бројот на моделот PM07, дијаметар на главата (децимални инчи) 0,4375, дијаметар на главата (

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

[Моќна и голема брзина] Карактеристики на бетонски вибратор на моќниот електричен мотор 110 V 50 Hz 1500 W и виб

Боја : флуоресцентна портокалова Димензии : должина 2 Влечете јаже за голема игра во јаже и метален кабел

Идеален за прекрасни уметнички дела за нокти Прекрасен изглед и удобно држење Идеален за цртање линии и

✅ 【Димензија】 Спецификација на низата : 10#24; Стил : Американска нишка ✅ 【Материјал】 Изработено од 304 н�

[HD видео] Предни и задни двојни камери, 3200 W пиксели со висока дефиниција, снимање на видео 1080p, откријте г�

Орнаменти за новогодишна елка : Рачно изработено во вековна традиција со техники што оргинални во 1800тит

Цртани девојки уметнички мерки на 2 "капакот на метежот и црна пластика на 4,7" x 3,4 "x Одговара на стандардн

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Дизајнер : Доријана Е Масимилијано Фуксас Безбедна машина за миење садови Идеален за подарок Алеси фм15 �

Цена за : Секој опсег на отпорност на терминалот : Функција на мерачот : AC AMPS Опсег на мерач : 0a до 50 A Скала

Материјал : Дисковите за пескарење на мрежата АјаТехника 9 инчи се направени од силиконски карбид, што е

Направено од најлон материјал, издржлив Направено од издржлива ткаенина во Оксфорд, материјал што може

Оригинален, дел за замена на ОЕМ Копче за прекинувач за замена, дел број 514008320 Компатибилен со : PCB220 TS Type 1,

☑Широка Примена : оваа челична волна може слободно да се исече за да се пополнат сите големини и облик н�

Scroll