Свеж
2 Пакувајте адаптер за етернет, каблиреација CAT5E/CAT6 АДАПТЕР ЗА АГЕРНЕТ ЕТЕРНЕТ, 90 степени и 270 степени RJ45/8p8c Ethernet Femaleен до RJ45/8P8C машки адаптер

2 Пакувајте адаптер за етернет, каблиреација CAT5E/CAT6 АДАПТЕР ЗА АГЕРНЕТ ЕТЕРНЕТ, 90 степени и 270 степени RJ45/8p8c

Достапност: Достапно.
DEN 255.84

Angle 90 степени до агол】 Со него, поудобно е да се користи портата RJ45 за да се поврзе мрежната опрема Може да се користи на тесни простори како зад мебелот или зад ТВ. Избегнувајте континуирано приклучување и исклучување на мрежните порти, спречувајќи го кабелот Етернет да се свиткува и да предизвика штета. 【Високи перформанси】 Златниот конектор RJ45 обезбедува стабилен пренос на сигнал. Анти-мешање, анти-кристал. Преносна големина погодна за деловни патувања и патувања. 【Adapter CAT5 E/CAT6 Ethernet】 RJ45/8 P8 C Ethernet Femaleенски до RJ45/8 P8 C машки адаптер поддржува стандарди CAT6/CAT5 E/CAT5. Стандард за жици : 568b. 【Широки апликации】 Компјутери, компјутерски сервери, печатачи, рутери, прекинувачи, мрежни медиуми, NAS, Vo IP телефони, POE уреди, центри, DSL, Xbox, PS3, PS4 и други компоненти на мрежата на LAN. 【ГАРАНЦИЈА ЗА ГРАДЕЕ】 CABLECREATION 24 месеци гаранција на производот и техничка поддршка пријателска за живот. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не за помош во секое време. Со тоа, поудобно е да се користи портата RJ45 за да се поврзе мрежната опрема. Може да се користи на тесни простори како зад мебелот или зад ТВ. Избегнувајте континуирано приклучување и исклучување на мрежните порти, спречувајќи го кабелот Етернет да се свиткува и да предизвика штета.

За производот

Купувачите избираат и

FG Modell Sport EVO конкуренција FG Modell Sport EVO конкуренција Лагери за автомобили и камиони со зелена заптивка Комп

Прекрасен стил Оваа мала и нежна леплива wallидна кука со вашиот украсен декор е многу хармоничен, секој �

Queser КОЛКУ ПОВЕЌЕ КУПУВАТЕТОЛКУ ПОВЕЌЕ ШТЕДИТЕ q : ние Сме професионален производител на кеси за ѓубре, т�

Вграден термостат со двојно пол (позитивно исклучување) Со wallидна кутија Термичка единица за рачно ресе

Направен од алуминиум 7075T6 материјал за поголема цврстина, отпорност на влијанија и отпорност на абење CN

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

Предсобранието на подлошки обезбедува заштеда на трошоците на корисникот Рамен мијалник дистрибуира о

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

КАРАКТЕРИСТИКИ : аеродинамичен едноделен челичен ферул, изграден со моќ на дробење коски и зголемена пе

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе Лесно

Произведен со плетен, безбеден и удобен за употреба Може да ги задоволи потребите за складирање на разл�

Природно грубо заздравување кристал лабав скапоцен камен Тоа е мал заздравувачки кристал за декор ваши

Материјал : алуминиумска легура Дали да вклучите далечински управувач : Вклучи Специјален дизајн НА ЛЕР

Тамблерот Е Изработен Од Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик За Храна Олово Слободен И Издржлив Отпор�

Ќе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка з

✔ 【Премиум материјал】 : Плакетата за знаци на дрво е направена од висококвалитетен дрвен материјал ко�

100% најлон полиестер спандекс Повлечете го затворањето Добро одлична затегната ткаенина : 54%најлон / 34%по

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Материјал : држачот за книги е изработен од висококвалитетно буково дрво со тешка цврста метална основа

Овој производ главно се користи во рефлуксната кондензација на примероците во методот на дихромат, а по

Висок Квалитет : еколошки рециклирани материјали, изработени од еколошки рециклирани материјали, антиу

1Користете температурно карбурирање и стврднување во супер абразија и отпорност на топлина.карактерис�

Овој модел зграда 12oz Camper Cafe Cafe прави елегантни подароци што зборуваат за уникатноста на една личност Не

Стилски Дизајн Одговорно Направено Спецификации : 20 пакети Дизајнирани Со контурирани раменици И елега

Обвинетата надворешност на Twill без напор ги одвраќа течностите без да апсорбира единечна капка мека тас

Континуирана работна температура : 85e +500e, може да издржи 2000v за 1520 минути, и може да издржи 3000v за 1530 секун

Вкупно 172 парчиња, дополнителни Портокалови / Црвени конектори за зголемена разноврсност! УЛ, АДС и ЦКЦ с

Квалитетен и практичен молив Има корисен клип и гума за бришење Точка пакет количина : 1 Квалитетен и пра

Подобро Фиксирање : Доаѓа со широк опсег на стегање, рамната менгеме обезбедува стабилно прицврстување

1[Добра Карактеристика] : Цевките за собирање Топлина се со добро запечатување, особено погодни за поврз�

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

ЕДНОКРАТНО И БЕСПРЕКОРНОЕднократно До 200 перења Мека беспрекорна ткаенина за да ви биде дополнително у�

Scroll