Свеж
Американски тематски моделирани HTV - Американско знаме

Американски тематски моделирани HTV - Американско знаме

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

* Забележете дека ова не е ткаенина* ролна е 20 "x 1 двор, но големината на печатење е дворот од 18,5" x 1 Листовите за пренос на топлина се исто така еко -растворувачи отпечатени на винил за пренос на топлина. Може да се сече во винил исечен заговор или занаетчиски секач. Материјалот за пренос на топлина нема лист за превозникот, лесната маска TTD мора да се купи одделно. Упатства за сечење, притискање и миење може да се најдат во описот подолу!. Исечете ја посакуваната слика (не огледајте), плевејте и нанесете ја лентата за трансфер, извадете ја од поддршката, ставете го на лицето на лицето нагоре, покријте го со листот и притиснете. Инструкции за сечење и притискање - Загрејте ја облеката 2-3 секунди - Температура 310 F - Време 11-15 секунди - Средна под притисок - топла кора (почекајте околу 5 секунди) Упатства за перење : - Оставете го готов предмет најмалку 24 часа пред миењето. - Ткаенините потоа може да се измиваат машина одделно (внатре надвор, не користете детергент за додавање на белило или белило) во ладна вода. - Не користете омекнувач на течна ткаенина - суво во нормално поставување; Не исушете чисто.

За производот

Купувачите избираат и

✅ Завои за прсти, 2 "L x 11 / 2" W, PK40 ✅ За употреба со : нега на рани ✅ Содржина на латекс : бесплатно латекс Type �

Потекло : ЦН (Потекло) Решетка количина : 10 Материјал : Метал Метал тип : железо Карактеристика : Еколошки �

ЛАСЕРСКО Гравирање КОМПЛЕТ од 2 држач за веренички прстен за невестата да биде, помогнете и да ја покаже

Меки И Меки Кадифни Играчки : Нашата симпатична кадифен играчка за перници каваи е детално изработена о�

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот Лизгајте го ка

`+Симулација Куче Полнети Играчка Нашиот Животен Булдог Кадифен Имитира Вистински КучињаОваа Плишана И

Големината е 11,57" х 9,17 "х 4,52" Вклучете 4 сиви пластични корпи Со рачки на корпата за складирање за лесен тр�

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Професионални квалитетни маркери за алкохол кои убаво се мешаат за да создадат живописни уметнички дел

100% природен црн лабрадорит суров скапоцен камен 1 парче за димисија на камен 31 x 21 x 19 mm Бојата на производ

Вистински Оем Тромбета Дел Специфични Апликации Што Моќно Ги Поддржува Заптивката За Напојување Вклуч�

[100% заштитен] : ткаенината Против зрачење може да ги заштити каблите RF / EMI / EMF / LF, кутиите за префрлување и

Направено од храна?одделение нерѓосувачки челик, бпа?бесплатен, безбеден материјал и издржлив не е лесн

Пакард Алатка 15359995 МетриПакет GT150 Запечатени Стегнете ги терминалите и заптивките со едно движење со ов

Погоден за странични маси, кревети, барови, ресторани, клубови, старечки домови, угостителски објекти ит

Издржлив висок квалитетзатворачот на вратата е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик SМазн

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Цена За : Секој Дурометар : 50а + / 5 Стандарди : АСТМ Д2000 2БГ506 Макс (Ѓ) : 225 Ставка : Гумен Громет Материјал : Бу

ЈОХКОХ ПОДДРШКА НА КЛИЕНТИТЕ : ние обезбедуваме најдобро решение во рок од 24 часа Постојат многу делови

€Функција За ладење Вентилаторот На возилото може да го направи застојаниот проток на воздух во автомо

Карактеристики : Бесплатно на 'рѓа, густа, силна и долготрајна хардвер / деца пријателски расположени / �

[Детали] Клинови со платформа со високи потпетици со влечки имаат стапала што не се лизгаат, овој дизајн

8 x 8 инчи спирално врзано сјајно тврдо покриено Врзана жица од 9 / 16 инчи, врзувачки 'рбет 50 нелицирани стр�

100% памук Машки шорцеви за пливање во вратоврска, мама фармерки за спиење шорцеви, памучни кривини текса�

●Совршено Компатибилен● Овој бинокуларен Пакет за Гради со Ремени одговара на повеќе двогледи Внатре�

Отпорен на температура : Постојаното лепило за врзување има отпорност на висока температура Бидејќи се

Винилгуард цврсто се придржува без епоксии и лепи, така што винилгардските капаци на ролери можат брзо �

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Производот има вкупно четири копчиња, копче плус, копче минус, поставено (копче за поставување), копче за

Еластично затворање 【Висококвалитетен ПУ】 : Андана безбедносни нараквици со палми и прсти обложени со

Прибор за домаќинство Countertops & Маси Огледало Или Гласон 24 х Бел Ресторан Бар Џогери Кујна Крпи...

Материјали : 80% најлон, 20% спандекс Околу големината големината работи мала, препорачајте нарачка 1 ~ 2 го�

Торба СО Тв Шоу Цитат : МОЖАМ ли ДА ви ПОНУДАМ УБАВО ЈАЈЦЕ во ОВА ПРОБНО време Оваа козметичка чанта е сов

8,0 мл, 50% памук / 50% полиестер Повлечете го затворањето Унисекс машка големина : мала, средна, голема, xгол�

✅ Пријателски за корисниците, брз пристап : Во критичен настан на напад на алергија или астма, овој поја�

Decorид за дневна соба : Декор на сини wallидови се состои од 4 парчиња инспиративни wallидни знаци, тие се отпе�

Огледала за шминка Огледало за шминка за таблети : Совршено за шминка, носење контактни леќи, бричење, че

Удобно Перниче за Седиштето, Рачки, Потпирач За Грб За Максимална Удобност Додека Вежбате Лесно прилаго

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

Тип на батерија : Лијон, Напон : 74 V, Капацитет : 13000m Ah, WH : 96 Компатибилни Модели : HD Ренџер СЕРТИФИЦИРАН СО UN

Scroll