Свеж
Зоокрафт Хамерхед ајкула фигура разнесена стакло заптивка колекционерска минијатурна аквариум декор

Зоокрафт Хамерхед ајкула фигура разнесена стакло заптивка колекционерска минијатурна аквариум декор

Достапност: Достапно.
DEN 212.00

Фигура на стаклена ајкула со рака што е направена во техниката на ламба8" x H 1,5 "инчи приближно. Подароци за подароци за loversубителите на Sealife, секоја фигура за колекционерски риби прави персонализиран подарок за вашите пријатели, семејство или себеси и богатство и прекрасен додаток на која било колекција. Уникатен дизајн и Декор - многу детален и реален. Би било одлично малку декорации за каде било, прекрасна за мини бајка, колекционерска, централна дело и многу повеќе. Уживајте во вашето квалитетно време со овие мали украси. Гаранција за враќање на парите - ние сме мал бизнис во сопственост на семејството што ветува доколку не сте 100% задоволни, ние ќе ви дадеме целосна наплата. Фигура за стаклена ајкула со рачна стакло е направен во техниката на ламби.8" x H 1,5 "инчи приближно. Давање подароци за loversубителите на Sealife, секоја фигура за колекционерски риби прави персонализиран подарок за вашите пријатели, семејство или себеси и богатство и прекрасен додаток на која било колекција. Уникатен дизајн и декор - многу детален и реален. Тоа би било одлично малку работи за декорација за каде било, прекрасно за мини бајка градина, колекционерски, централен дел и многу повеќе. Шарени - неверојатни стаклени морски животни за декорација. Можете да направите свои специјални градини за бајки за специјалните. Уживајте во вашето квалитетно време со овие мали украси. Гаранција за враќање на парите - Ние сме мал бизнис во сопственост на семејството што ветува доколку не сте 100% задоволни, ние ќе ви дадеме целосна наплата. Од производителот го сакаме разнесеното стакло заради чистата имагинација истурено во секое создадено парче. Нашите уметнички стаклени парчиња доаѓаат од нашите сопствени идеи и дизајни. Нашите уметници користат отворен факел со пламен за да ги стопат стаклените шипки, а потоа деликатно да го обликуваат стопеното стакло. Откако ќе заврши скулптурата, нашите професионални уметници внимателно ја сликаат секоја стаклена фигура, детализирајќи ги сите ќошиња и пукнатини. Скулптурите изгледаат како живи животни и мислиме дека се различни од другите што може да ги видите. Уживаме во процесот на создавање на свои идеи и нивно развивање во оригинални уметнички дела.

За производот

Купувачите избираат и

Чисти линии, природно цврсто дрво и цврсти штици Можете да поставите украси како што се украси, цвеќиња,

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

●Количка за Складирање од 3 Нивоа : Цврста и Обезбедува Простран Простор за Чување Убавина или Медицинс�

Тркалезни Матрици За Добредојде : матриците за добредојде за повеќекратна употреба се со димензии 11, 8х11

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална оптички залив

? i Pad Pro 129инчен 2021 5та генерација (модел : A2378, A2379, A2461, A2462); i Pad Pro 12.9инчи 2020 4та генерација (модел : A2229, A2069, A2232,

Безжичен Полнач : може да ви помогне да ја ослободите маката да немате кабел за полнење Функција за мемо�

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : лесно е да додадете практично прилагодено складирање во секој плакар со овој орг

Брзина на вентилаторот : 3000 вртежи во минута + / 10% Енергија : DC 12 V Име на производот : вентилатор на компју

①Завои За Островот Заштитник За туширање Не само што се држи до кожата туку и до пристаништето и газата

Полиамид, Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Облеката е изработена од полиамид и спанде�

Боја : NV140 FHMN4 B Серија : Павилјон Точка состојба : Нови за nv140fhm монитор контролер одбор 14" ЕКРАН НА ВОЗАЧОТ

【Мултифункционална ротирачка алатка за ротациони алатка】 безжична ротирачка алатка може да постигне

Бука Произведено во САД Или Увезено НеПропадна Книжарници Висококвалитетен Дрвен Материјал...

6007 2rsnr Топчести Лежишта Со Прицврстувачки Прстен35mm x 62mm x 14mmone Лежиште 6007 2rsnr Топчести Лежишта со Прстен �

Материјал : метал; Севкупна должина : 150мм / 5,9 " Содржина на пакет : 1 x пин удар; Име на производ : пин удар...

Креативен режим на DIY : Со 16 милиони живописни бои и 47 живописни режими на сцена, светлата на отворено Govee

MPN : 2 AJB6 Земја на производство : Кина Производител : Запад Земја на производство : Кина Производител : Запа

?Големина : 8"х12" Инчен Материјал : Ова Се Висококвалитетни Метални Знаци100% Сосема Ново ?Лесно За Закачува

Име на производот : Алуминиум PCB коло; одговара за : 12 x 1 W 3 W LED Вкупна големина : 64мм x 64mm / 2.5 "x 2,5"; Дебелина : 1

Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на погон : Хекс штекер Материјал : месинг Тип на завртка : 1 Стил н

Комплет Од Два Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема На завртки на возилото : 5х4, 5" или 5х114, 3мм или 5х4, 75" и�

[Заштита] Подигнатиот раб за екранот и објективот ќе го заштити екранот на телефонот и камерата безбеде�

памук и лен фустани за жениУвезени.Достапни се различни големини на бои.?Секое прашање, ве молиме слобод

Карактеристики на тешкиот вискозен дизајн На Вера, за завртки На Филипс, сечило PH 3 x 25mm За 1 / 4 " шестоагол�

Оваа база на тример е изработена од премиум компјутерска пластика со голема јачина Копчето за прилагод�

Практика за уметност на ноктите : Можете да ги вметнете советите за нокти во пети на моделот на нозете, п�

LC / UPC Femaleенски до SC / UPC машки хибриден симплекс мултимод OM3 оптички адаптер за оптички влакна Губење на в�

Прекинувачи Switch Esspecifications : Полјаци : SPST Позиција : OnOff 2 Позиција Вид на акција : Вметнување на напон / стру�

Scroll