Свеж
Капиталско осветлување 336011P-483 Inglewood Stone Seded Mercury стакло купола приврзок, 1-светло 100 вати, 19 H x 15 W, Grey Wash/Puwter

Капиталско осветлување 336011P-483 Inglewood Stone Seded Mercury стакло купола приврзок, 1-светло 100 вати, 19 H x

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Inglewood приврзок светлосни димензии : 19,25 "Висока (147" максимална прилагодлива висина) x 15 "широка; крошна : 5" w x 5 "l x 1" h; Тежина : 14 bs Средно основно светло : 100 вати средна основа G25 блескава сијалица (и), не вклучува сијалица (и); E26 штекер компатибилен со блескаво, CFL, халоген или LED сијалица (и), затемнување на целосен опсег кога се користи со затемнеста сијалица (и) и прекинувач за затемнување. Инсталација : Оваа тела може да се прилагоди за целокупната висина; Хардвер за монтирање на тела на постојната кутија за спојници вклучено (спојната кутија не е вклучена). UL одобрено за влажни локации. Апликација : Совршен за употреба во ходникот/скалилата, фоаје/влез, кујна, домашна канцеларија, трпезарија, дневна соба, спална соба.

За производот

Купувачите избираат и

Влезен напон : 4 V ~ 35 V Излезна струја : 3а (макс) Име : LM2596 DCDC модул Ефикасност на конверзија : 92%(макс)...

Водоотпорни и тешки работи : Овие светла на отворено се водоотпорни Изолациониот материјал може да го з�

12 "Севкупна должина Четворица дизајн на флејта за брзо исфрлање на чипови Целосниот врв на завртката му

4 торби за подароци по сет Холографска завршница Секоја торба е широка 11,5" долг х 17" висок х 4" Вклучени оз�

ПРИДРУЖНИК НАДВОР од МРЕЖАТА : Пакувачот За Тракери е футрола отпорна на авантури која сигурно обезбеду

100% МИЛЕНИЧИЊА ХРАНА Одделение МИЛЕНИЧИЊА : Садот За Зеленчук Е Изработен од Висококвалитетни И еколошк�

[УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ за ЖЕНИ] Барате идеи за подароци, за жени? Некои подароци за пријателство за жени приј

Тој е многу подебел од другите екрани и отпорни на брчки Исто така, овој екран на проекторот се пее, мног�

100% полиестер Затворање на привремено Надворешна обвивка од 100% најлон тафта Наречена со 100% полиестерска

Индекс картичка во собатаВклучува 100 индекс картички Владееше напред, обичен грб Направено од пулпа од �

RF моќност : 50 MW; ако се струја : 40ma Тип (по избор) : 0,5500 MHz (ADE1), 0,05250 MHz (ADE6), 5 M2500 MHz (ADE25) Пасивниот миксер има мал

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Телефон Заштитни Случај Телефон Случаи Компатибилност : Само компатибилен СО LG K41 S / K51 S постојат осум бо

●Потенки и Удобни! Нашите лажни нокти се изработени од надграден зелен абс материјал, потенки и потрајн

Избрана премија за вештачка кожа нуди добро чувство на допир Внатрешна обвивка за микрофибер со мек до�

Лесно За Инсталирање : куките За Гаража се двојни куки поставени на ѕид Додатоците за ѕидни куки се комп�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Тешка должност Металната полица е совршена за тешки работи бидејќи може да држи 400 фунти секој слој, што

Тие се лесни за лесни и удобни за носење и складирање кога не се во употреба Погоден за ученици, наставни

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Име на артикалот (издржлив во употреба) : Прекинувач на копчето за притискање; тип на акција (најнова тех�

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

Битовите за вежбање на шестагон се изработени од висококвалитетен челик со голема брзина, висока цврст�

Пакетот вклучува : 10 x држачи за метла Имајќи дизајн на тркалото за движење, овој производ има силно трие�

Материјал : Килибарно стакло тело, сребрен алуминиумски зглоб, црна пластична млазница и транспарентна

♧ Метла може лесно да ги исчисти домашните работи и да отстрани нечистотија, остатоци и прашина без да г

Оригинален дел за замена на OEM Со историја која датира од 1938 година, Трајлен веќе долго време е еден од ст

Бродови од Продавачот во Сарасота, Флорида 6 месеци гаранција Овој појас е дизајниран да настапи на иден

Тапа за мијалник за бања за водопади : Направено од цврст месинг, без олово, еколошки и издржлив Тапа за б

Лесен за употреба : Дојдете со самолеплива лента и мазен заоблен дрвен стап Лесно е да се стави за непоср

Дрво Мебел за бренд на кралевите бело завршница дрво куби за складирање на кабинетот за складирање...

Пакет : 3 парчиња големина : Прибл 2"21 / 2 " Ад Отворената големина е приближно : 1"11 / 4"Инчи, полирани завршни �

【Компатибилен】 Точно дизајниран за Samsung Galaxy Tab S6 Lite, заштити го пенкалото од шокови, гребнатини и случај

● Може да ги исуши сите видови долна облека, здолништа, крпи, долна облека, исто така може да се користи к

Клим за биро со повеќе функции : Страните и точките за контакт со табелата се дизајнирани со меки гумени

Scroll