Свеж
Заменливо стапало на Leofoto CF-01 за Canon EF 200-400mm F4, EF 300mm f/2.8, EF 400mm f/4 do, EF 500mm f/4 леќи

Заменливо стапало на Leofoto CF-01 за Canon EF 200-400mm F4, EF 300mm f/2.8, EF 400mm f/4 do, EF 500mm f/4 леќи

Достапност: Достапно.
DEN 959.84

? Leofoto CF-01 го заменува оригиналниот стапало на јака на леќата на Канон и обезбедува понизок профил и понизок центар на гравитација за подобра рамнотежа ? Подножјето за замена на леќи CF-01 има вградено монтирање на Arca-Swiss Dovetail и вклучува брз приклучок за оддавање (QD) за брзо прикачување на компатибилна лента и ги одржува дупките за монтирање на 3/8 "& 1/4". ? Лесна тежина, низок профил и ја обезбедува најдобрата можна стабилност за вашите леќи. ? Замена на Leofoto CF-01 за канон EF 200-400mm F4, EF 300mm f/2.8 (целиот модел), EF 400mm f/4 DO (сите модел), EF 500mm f/4 (сите модел) леќи. ? Ограничена 10-годишна гаранција. Две безбедносни постојки се наоѓаат на дното на стапалото, што спречува случајно ослободување на леќи кога е делумно отворен прицврстувачот на приемникот за брзо ослободување. ? Leofoto CF-01 го заменува оригиналниот стапало на јака на леќата на Канон и обезбедува понизок профил и понизок центар на гравитација за подобра рамнотежа. ? Подножјето за замена на леќи CF-01 има вградено монтирање на Arca-Swiss Dovetail и вклучува брз приклучок за оддавање (QD) за брзо прикачување на компатибилна лента и ги одржува дупките за монтирање на 3/8 "& 1/4". ? Лесна тежина, низок профил и ја обезбедува најдобрата можна стабилност за вашите леќи. ? Замена на Leofoto CF-01 за канон EF 200-400mm F4, EF 300mm f/2.8 (целиот модел), EF 400mm f/4 DO (сите модел), EF 500mm f/4 (сите модел) леќи. ? Ограничена 10-годишна гаранција. Две безбедносни постојки се наоѓаат на дното на стапалото, што спречува случајно ослободување на леќи кога е делумно отворен прицврстувачот на приемникот за брзо ослободување. Замена на Leofoto CF-01 за канон EF 200-400mm F4, EF 300mm f/2.8, EF 400mm f/4 DO, EF 500mm f/4 леќи.

За производот

Купувачите избираат и

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Тежина : 33гр; Содржина На Пакетот : 400

Месинг + Пластични Краеви Изработени од висококвалитетни месинг и пластични материјали, плазма факелот

Лухот Хабрит Направено од месинг хром Овие високи клипови се внимателно врежани во форма на десет табле

Штанд За биро : производот може да се примени за повеќето мобилни телефони, а дизајнот на преклопување г�

Внатрешен Дијаметар : М1х2, 1ммх0, 3мм број На Модел : HFUYRGF7 R6 FGUWYFHWHWHW Самостојни материјали : ЕЛЕКТРИЧНИ...

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

Лесно е да се напише со пенкала или маркери Етикетите имаат трајно лепило чувствително на притисок...

Овој пакет содржи : 2 пакувања црни мали куќишта за пенкало за торби со моливи, 2 пакувања сиви големи куќ�

€ Пневматски Воздушен Вентил, БАВ015, 1 / 4", 5Порта, 3Позиција Притворени, 4Насочен Воздушен Вентил € 3Позиц�

(1 персонални компјутери) 508мм Број на редови : 1 број на иглички по ред : 15 приклучоци за приклучок P = 5.08mm п�

Големина : φ06 x φ1,0 инчи (16,5 x 25 mm) Тежина : 0,1 мл (2,5 g) Не е преголем, не премногу мал и лесен за ракување Догов�

●Висококвалитетен Материјал●складирањето под креветот за спална соба е изработено од висококвалитет

Ова НЕ е евтин банер за ткаенини Печатењето На Тампа користи висококвалитетен, тежок, премиум 13 мл внатр

Лесно за нанесување спиралната обвивка е дизајнирана да го заштити и зголеми работниот век на цревата и

Потекло : Кина Категорија на производи : метла Боја : Сина со starвездени риби [издржлива и суштинска зрела

Обезбедете чиста, подобра вода за дегустација за готвење или пиење КОМПАТИБИЛЕН : за употреба со culligan мо

ФлуксГел Мултификс 45001 ги нуди следниве предности : Без Чистење, халид бесплатно , Диспанзибилно ФлуксГе

Fortinet FortivoiceVM5000 софтвер поддржува 5000 телефонски екстензии и 500 стебла на SIP Поддржано е центар за повици и

❀●Голем Капацитет ● големината На тоте за складирање е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги скла�

10 компјутери Вертикален двоен ред 8 игла вклучено на 3 позиција 2 P3 T мини прекинувач за слајдови 10 компју�

Класичен Твил ткаат тарагон зелена и бела лента за штиклирање, престилка со пространа предна џеб Капиче

Вакуум Изолирани Гимнастик Со Капак Чува Топли Пијалоци Топли И Ладни Пијалоци Ладни Миење Раце Само Ма

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 6 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготвен за п�

Поддржува аналогни 2канални излезни RCA терминали и збир на дигитални аудио излезни терминали со оптички

Подарок за лична Нега : Професионален Комплет За Педикир За Патување Прекрасен кожен случај добро за се�

Смешен Саркастичен Учител Ученик Солзи Патување Тамблер Прави Совршен Подарок За Секој Училишен Наста�

Сосема нов оригинален Ryobi 089240023710 Assy на долниот чувар одговара на TSS120 L TSS121 TSS121 T Оригинален дел Риби Дел # 0

Параметри на производот : Капацитет (7литар / 1,8 Галон) Висина (14,3") Дијаметар (8,7") Материјал(ПП+АПС) Ве моли�

Станете и одете без вашиот стил да ве забави во пантолоните од јога од Ододос Ултрамека ткаенина со чети

Произведено во САД Светла завршница Должина на работното место Челик со голема брзина...

Универзална Држач ЗА Монтирање ТВНашата монтажа на тв ѕид добро се вклопува Со брендовите Samsung, LG, TCL, Hisens

Овој 3парче комплет за преплет со 90 Заби нуди 1 / 4 инчи, 3 / 8 инчи и 1 / 2 инчен погон Целосна полска хромирана

Quaduct1 : € 54 PCS SET ВКЛУЧУВА●сетот за приклучок за удар доаѓа со следниве парчиња : 50 x 1 / 4" погонски приклучо�

●Вашиот Часовник, Вашиот Стил ● 172" трогателен екран покриен со метална рамка, толку елегантен и убав, н�

? Она што можете да го добиете : 1 × Генератор на природата (со количка); 1 × Природен генератор 100 W Сончев п�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Motorola XT1644 за

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

ПИН за безбедност на прстенот Пролетен безбедносен пински топол врв : Почитуван купувач, како резултат �

Вашиот пакет ќе вклучува 10 пакети тркачи на маса со светки од шампањ со димензии 12 W на 72 L Инчи Овие светк

? [Плисиран Талог] Овој кертриџ е наборен, обезбедува зголемена површина и подолг век на траење на филтер

Заштита на вашиот систем Контрола на влезниот и излезниот проток : оптимизирана работа на цилиндерот...

Челик со цинкјасна завршница 2 1 / 2" НОМИНАЛЕН ПРОЕКТ 5" надворешен дијаметар (ОД) Дебелина : 0,23" Вистински �

【Што можете да добиете】 Оваа канализациона камера Eyoyo 100ft е родена за проверка на канализациони линии з

Scroll