Свеж
X-gree 4mm x 7mm беж силиконска цевка отпорна на црево отпорна на црева 5 метри (Tubo de silicona beige de 4 mm x 7 mm tubería de manguera resistente a alta termatura 5 метроа

X-gree 4mm x 7mm беж силиконска цевка отпорна на црево отпорна на црева 5 метри (Tubo de silicona beige de 4 mm

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Земја на производство : Кина; Материјал : силикон; Нето тежина : 165g Содржина на пакет : 1 x силиконска цевка; Главна боја : Беж. Минимална температура : -60 C (-76 F); Цврстина : 45 до 80 степени. Име на производот : силиконска цевка; Големина : 4mm x 7mm / 0,16 "x 0.28" (внатрешна диа x надворешна диа) (номбре дел продукција : tubo de silicona; tamaño : 4 mm x 7 mm / 0.28 '' (Diámetro interior x diámetro Exterion). Total Length : 5 M/16.4ft; Maximum Temperature : 200 C(392 F)(Longitud total : 5 M / 16.4ft; Temperatura máxima : 200 C (392 F). Country of Manufacture : CHINA; Material : Silicone; Net Weight : 165g. Package Content : 1 x силиконска цевка; главна боја : беж. Минимална температура : -60 C (-76 F); цврстина : 45 до 80 степени. Име на производ : силиконска цевка; големина : 4mm x 7mm/0,16 "x 0.28" (внатрешна диа x надворешна диала ) (Nombre del Producto : Tubo de Silicona; Tamaño : 4 mm x 7 mm / 0.28 '' (Diámetro Enterior x Diámetro Exterry). Вкупна должина : 5 M / 16.4ft; Максимална температура : 200 C (392 F) (Dongitud Вкупно : 5м / 16.4ft; Temperatura máxima : 200 C (392 F). 4mm x 7mm беж силиконска цевка со висока температура цевка за црева 5 метри0Дескрипции : 0 Транслуктен силиконски цевка е дизајнирана за разновидност на пумпа и преносни апликации. ИНЕРТ, цевките се во можност да издржат висока температура од 200c (наизменично) и се достапни во различни внатрешни дијаметри и дебелина на wallидот. Одлична миризба и отпорност на нафта Флексибилноста Дебелината на цевката = (OD - ID) / 2 Опис во Spanishtubo de Silicona Beige de 4 mm x 7 mm tubería de manguera Residente a alta temperatura 5 metrospais de fabricación : Кина; Материјал : Силикона; Песо Нето : 165 GContenido del Paquete : 1 x Tubo de Silicona; Директор на боја : Beigetemperatura Mínima : -60 C (-76 F); Дуреза : 45 A 80 Grado Snombre del Producto : Tubo de Silicona; Тамањо : 4 mm x 7 mm / 0,16 '' x 0,28 '' (Diámetro Enterior x Diámetro Exterion) должина на вкупно : 5m / 16.4ft; Temperatura Máxima : 200 C (392 F).

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 110 инчи (280 х 280 Материјал : Стакло, златна фолија Живописните бои и златната фолија се гламуроз�

Прекинувачи Прекинувач4p 100n 160 N 250 N Mccb Калапи Случај Прекинувач Прекинувач За Воздух Дистрибуција Зашти�

【2 во 1 Цврст канал】 Овој машки мастурбатор има двоен дизајн на вагинален и анален канал, со симулиран н�

Капчиња Кука Торбичка : Нежна и издржливаУредно, цврсто затворање на патент обезбедете ја вашата ставка

Пакетот вклучува : 8 разнобојни пиратски плоштад хартија за вечера 9 " Креативен дизајн : Овие пиратски в�

Користете ги овие големи полиња со поли за да покриете опрема и палети Опфаќа штити големи предмети од н

Три Плетенка Јаже Торнадо Нараквица Должина : приближно 8 инчи (20см) Ја подобрува концентрацијата и фоку�

Комерцијална вафлиОвер Комерцијална вафлиОвер Функција : Прилагодлив термостат, нелепливо готвење Surfac

● МЕТАЛЕН ДРЖАЧ за ТРЕПКАЊЕ оваа внатрешна / надворешна монтажа на ѕид или таван е дизајнирана да се ко�

Производител : Рид Не е монограмирано и е во одлична состојба Што е направено; Парче? Обичните изработен�

9 "х 12" Низок Профил (Рамен Клип) Пластика1 СекојЧад Дизајн со низок профил со рамен клип за употреба за з�

Шишето со топла вода, изработено Од Краток кадифен + гума Лесно се зема и исклучува, вреќа со топла вода с

[Широко применливо] : Широко применливо за вежба 12 V литиумјонска вежба, 21 V литиумјонска вежба, вежба за у

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

Разновидни : Поставете ги овие со леснотија! Секој е долг 22мм дијаметар x 12мм, или 0,864 "DIA Тешка : На 2,8oz (79 гр

Светли етикети брзо ги идентификуваат производите или кодовите Табела на врвни диспензери Достапни бр�

Материјали со висок квалитет : Не'рѓосувачки челик 304 жица која не може да 'рѓа во влажна околина и да им�

ПРОЕКТ = 0 Нашиот Оригинален маслит без одржување (САЕ 841) СамоПодмачкувачки Синтерувани Бронзени Лежишт

Овој бит има дијаметар на сечење од 1 / 2 "и должина на сечење од 11 / 4" Целокупната должина е 3 "со 1 / 2"...

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Време на испорака : 718 дена по специјална линија ЗА САД, 825 дена по редовна објава За ширум Светот, доколку

Задоволни сме да ви помогнеме Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме Ве молиме кон�

Продажба на дупки за дупчење Карактеристики : Прецизно обработка со висока точна опрема ; Со добри перф�

ЕВА Држач за складирање стрели : Лесен, лесен е за носење и ракување Стрелаштво Додатоци За Лов : лесно мо

Пакувањето вклучува : 120 ПАРЧИЊА огномет коктел зема, овие огномет партија зема навистина ќе експлодира

Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни Мо�

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и спи�

Комплетот вклучува 4 лажици со ладен пијалок Направено од врвен не'рѓосувачки челик Никогаш не треба по�

Детали за димензијата : Проверете ги големините за да се осигурате дека ќе го изберете вистинското закл�

Пакет : комплетот вклучува фрлачи од 25 парчиња и хеликоптери со стрелки од 25 парчиња,доволно за споделув

Име на производот : хексадецимален орев; Материјал : најлон Тежина : 3 G; Содржина на пакет : 100 парчиња (+ / 2%

Scroll