Свеж
Обединети абразиви SAIT 50273 SAIT-LOK-R 2 Алуминиум оксид w/помош на ламинат

Обединети абразиви SAIT 50273 SAIT-LOK-R 2 Алуминиум оксид w/помош на ламинат

Достапност: Достапно.
DEN 1579.52

Премиум жито од алуминиум оксид со помош за мелење Агенти за мелење за ладно сечење, брзо отстранување на акции и долг живот. Дво-градежната конструкција е доволно солидна за контурирани површини или рамни површини. Поддржувањата за брза промена прават брзи, лесни промени во дискот и помалку застој. Универзалните бекови се вклопуваат во повеќето најголеми брендови за подлога на пазарот на пазарот. Премиум жито од алуминиум оксид со помош за мелење. Агенти за мелење за ладно сечење, брзо отстранување на акции и долг живот. Дво-градежната конструкција е доволно солидна за контурирани површини или рамни површини. Поддржувањата за брза промена прават брзи, лесни промени во дискот и помалку застој. Универзалните бекови се вклопуваат во повеќето најголеми брендови за подлога на пазарот на пазарот. Премиум 3А дискови на алуминиум оксид со помош за мелење за ладно сечење и долг живот. Дво-градежната конструкција е доволно солидна за контурирани површини или рамни површини. SAIT-LOK-R Брза промена на поддршката нуди брзи, лесни промени во дискот и помалку застој. Само пресврт за да ја отклучите подлогата за поддршка од дисковите најлон-навоен центар. Универзалните задници се вклопуваат во повеќето најголеми брендови за подлога на пазарот или користат подлога за поддршка на SAITS 95172 или 95272 тврда густина за агресивно дејство на сечење. Се користи за не'рѓосувачки челик, високо-затегнат челик, титаниум, железни и не-ферозни метали. *Белешка : 20% Надоместок за рестартирање на сите враќања на абразивите на САИТ/Обединети.

За производот

Купувачите избираат и

Контактирајте нè по купувањето со пораката што ја сакате напишана (34 линии макс) Постојаниот маркер со в

Нежните без набори : Нашиот екран на проекторот е изработен од 92 проценти полиестер, природен материја�

Материјал : Месинг скулптура Димензии : 14,8 инчи x 8,4 инчи x 5,2 инчи Тежина : 8,5 кг Материјал : Месинг скулптур

Оперативен притисок Макс : 1bar Излез на сензорот : напон Тип на мерење на притисок : Мерач Оценка на напон :

Заградата за штанд на предавателот : Нов дизајниран и продолжен вид Тој е дизајниран за JR Flysky Radiolink преда

100% целосна вежба висококвалитетно платно, јасни броеви, самата шема има леплива позадина и пластична п�

Вклучена е сијалица Вклучена е сијалица Кратенка : Светло за предупредување Напон : 12 / 2 24 / 110 / 220 V Енерги�

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

Примена на допир на прсти на лепило чувствително на економијата Среднофирмски акрилен систем чувствит�

Пластика Пластични полици за складирање Иако е едноставно во дизајнот, толку е практично кога го корист

Уредно и ефикасно управување со кабел; Чист изглед со минимален хардвер видлив од долната страна на раб�

Без мешање од надворешни сигнали : Овој микрофон кабел ќе биде одличен избор кога се користи со аудио оп�

Комбинирана фото рамка за комбинирани Jiugongge Додадете допир на боја во вашиот живот Секоја фотографија и

Зачува картичка за Jerseyерси или меморијали до 138 поени Кристално јасен Отворете на кратка страна...

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Доказ за протекување : Отстранлив тешка должност, квалитет, винил лагер ја штити вашата вреќа за одвод и

Компатибилен систем на контролен пункт RF Лажни етикети со баркод Самостојни налепници.000 безбедносни е�

Bullard GVX2830 Gen VX 28 "88 VX серија Кејп Собрание (за употреба со појас, цевка за дишење и прилагодлива суспензија

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

Користете со сите машини Cricut Шест креативни карактеристики : слој 1, слој 2, силуета, силуета затемнување,

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Анти корозија, киселина, алкални и отпорни на топлина Прекинувачот

Практичен : мек вентил за залак, поголема стапка на проток, широка уста, лесно пиење, лесен, пропаѓачки, з�

Регулатор за напојување на електрична енергија на чип за напојување и ADC аналогно напојување Active Active Activ

Дрвја трпеза на табели со песок Декорација на мини пејзаж, употреба на распоред на песок и направете го

16 капацитет на унца БПА бесплатен акрилик Топли или ладни пијалоци 16 капацитет на унца БПА бесплатен ак�

Декоративна лента за белешка и други креативни активности Материјал : хартија Тип : Лепички ленти...

Суштински летните врвови за дозвола за жени на продажба Брза испорака : Нормалното време на испорака е

Широкиот дизајн на устата може да ве спречи да се скарате при пополнување вода и лесно, брзо и безбедно м

Помага во апсорбирање и намалување на внесувањето на патот во суспензијата на вашето возило ГМпрепорач

? Реалните визуелни, звучни пејзажи и супериорни перформанси се комбинираат за повеќе потопно искуство

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран керамички кондензат�

【Димензија на производот】 Должина : 35мм / 138 “; надворешен дијаметар : 5мм / 0,2 【Премиум и издржлив матери

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Кука за зав�

Навојно обетка со крај на топката : 303 не'рѓосувачки челик Хекс орев : 303 не'рѓосувачки челик Хексот орев е

Главна боја : црна, жолта; Дебелина на лента : 3мм / 0,12 "(ч) Лента вкупна должина : 4m / 13.1ft (л); земја на произво�

Scroll