Свеж
Solid Gear SGUS80007 PHOENIX GTX BOA® SAFECTION SEAFER, големина 11

Solid Gear SGUS80007 PHOENIX GTX BOA® SAFECTION SEAFER, големина 11

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Вибрам надворешна плоча, врвна жито нубук кожа и ткаенина од кордура рипстоп нудат голема заштита и грубост Единствено : Екстра издржлива и солидна гума од вибрам, обезбедува исклучително силен зафат на гумени површини. Електрична опасност и високи перформанси EVA со средна мерка TPU. Поставата на Гор-Текс : 100% водоотпорна технологија комбинира оптимизирана дишеност и заштита на влажни временски услови за да ги задржи нозете суви и удобни. Bo A Fit System : Дистрибуира притисок рамномерно низ нозете за совршено заклучено вклопување што е поудобно. Супер-силната лесна чипка овозможува брзо, без напор, прецизно вклопување и лесни прилагодувања. Удобност и заштита : капачето од пети на стаклена стакло обезбедува заштита, додека дишената EVA insole со подловите на Порон обезбедува дополнителна удобност. Вибрам надворешна плоча, врвна жито нубук кожа и ткаенина од кордура рипстоп нудат голема заштита и грубост. Единствено : Екстра издржлива и солидна гума од вибрам, обезбедува исклучително силен зафат на гумени површини. Електрична опасност и високи перформанси EVA со средна мерка TPU. Поставата на Гор-Текс : 100% водоотпорна технологија комбинира оптимизирана дишеност и заштита на влажни временски услови за да ги задржи нозете суви и удобни. Bo A Fit System : Дистрибуира притисок рамномерно низ нозете за совршено заклучено вклопување што е поудобно. Супер-силната лесна чипка овозможува брзо, без напор, прецизно вклопување и лесни прилагодувања. Удобност и заштита : капачето од пети на стаклена стакло обезбедува заштита, додека дишената EVA insole со подловите на Порон обезбедува дополнителна удобност. Цврста опрема Феникс GTX е техничка безбедносна чевли која интегрира современ дизајн со најдобри материјали за заштита на вода, издржливост и спортски изглед. Водоотпорна и дишење на Gore-Tex® поставата ги одржува нозете суви и удобни, додека Vibram® Outsole, Top Grain Nubuck кожа и ткаенината Cordura® Ripstop нудат голема заштита и грубост. Уникатниот систем Boa® Fit, кој го дистрибуира притисокот рамномерно низ нозете, обезбедува вклопување во форма на ракавица.

За производот

Купувачите избираат и

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

100% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машина за машина и рака...

Затворање на патент Само миење на рацете Тип на производ : палто Земја на потекло : Кина Димензии на паке�

Повлечете го затворањето Раглански ракави за слобода на движење Ребрести манжетни и полите Мексиканск�

Со температурен сензор за мијалник RC, со сензор за температура, а вентилаторот автоматски започнува да �

РАЧКА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : јачината против лизгање на пластичната рачка е висока, а зафатот се чувствува под

Цветни врвни маички за продажба на магацин за дами Краток v лажичка на вратот на вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Оби

повеќе убавина и шарм во просторот во вашата соба, донесете погодност за вашиот секојдневен живот Голем

Дебелина на центарот : 9,7мм Максимална ефикасност : 80% Без струја на оптоварување 10 V : 0,5А...

Сетот за биро се произведува со комбинација на кожа од дрво и факс Изработени од материјали со добар ква

УВ филтер (ултравиолетово) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти и ултрави

Производител : Орион Материјал : пластика Боја : Необјавено, собрано Состојба : Ново во кутија...

Третирана со топлина, конструкција на јаглероден челик за сигурна употреба Големини 1 / 4 ", 3 / 16", 5 / 32 ", 1 / 8

Сува 1 [Апликација] : Нашите LED тавански светла Идеална димензија за тавани со мала висина...

Професионалните четки се совпаѓаат со сет Мека до допир, силна моќ за фаќање, мека текстура на влакната,

1 Ова сликарство е комплети за сликање со дијаманти за дијаманти со референтна големина : A, C, D, G, I : 25x25cm B,

【LRGE капацитет и организиран】 Кажете Goobye на вашиот неуреден кабел Чувајте ги сите ваши додатоци за елек

79% Најлон, 21% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Тренирајте во него; Пливајте во него; Жив

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Уникатно дизајнирана Тврда Футрола за совршено да одговара на Вашата Амопе Педи С

Everse Cu 4 во 1 CCTV Tester Поддршка 720 P / 1080 P / 3 MP / 4 MP / 5 MP AHD, TVI, CVI & CVBS аналогна камера, безбедносен видео монитор со

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

Материјал : Кутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена висок

Карактеристично пенкало со олово Кавекоблагодарение на нашиот карактеристичен октогонален осумстран

Тип на производ : Електронска компонента Димензија на пакетот на артикалот : 5 Тежина на пакет на артикли

❤ Пакет : Само 1 компјутерска позадина Заднината или клиповите не се вклучени Златниот не е навистина зл

Случај за избор на гитара : Дизајн за Fender / D'Addario / Chromacast / Jim Dunlop / Unlp Музички инструмент / Bolopick / Haneye / CC Cai

Карактеристики : Под притисоклинеарна карактеристика со избор на опсег на мерење на притисок Оперативе

100% полиестер Затворање на патент 92%полиестер; 8% спандекс; Намалено пилинг и смалување; Ткаенината е дово

Есенцијално масло од еукалиптус со највисок квалитет на чисто и природно лимон нашето масло од лимон е�

Професионалната линија Aurabeam ви обезбедува оригинална ламба за замена која обезбедува најдобар квалите

Scroll