Свеж
Поддршка за монитор на монитори на SmallRig EVF Mount Mount Mount со прицврстување на NOTO Rail и NATO - 2113

Поддршка за монитор на монитори на SmallRig EVF Mount Mount Mount со прицврстување на NOTO Rail и NATO - 2113

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

【360 ° Ротација】 Small Rig EVF Mount 2113 е дизајниран да одржи EVF или најавен монитор Може да го ротирате 360 степени за да го пронајдете најдобриот агол на гледање на вашиот EVF/монитор. 【Капацитет на оптоварување】 Максималното оптоварување на овој носител на мониторот е 1,5 кг. Доаѓа со крила за прилагодување на амортизацијата на мониторот за монитор за да се прилагодат набудувачите со различни тежини. 【Брзо ослободување】 Со стегачот на НАТО на едниот крај, можете да се закачите на железничката пруга НАТО за секунди. Тогаш можете да ја заклучите стегачот на НАТО со рачката за заклучување на црвената боја. Делот за заграда има железница на НАТО. 【Поврзани додатоци】 Обично, можете да ја прикачите оваа EVF монтажа на железничката пруга на НАТО (како железничката железница Smallrig Nat 1409) или кафезната карактеристика вградена железничка железница на НАТО (како Smallrig BMPCC Cage 4 K Cage 2203). Може да поставите и монитор за монитори на Small Rig 2100 на оваа монтажа на EVF за да изградите персонализирана опрема. 【Она што го добивате】 1 x EVF држач, завртка од 2 x 1/4 ", 1 x m5 завртка, 1 x ален клуч. Поддржува монитор/EVF до 1,5 кг. Се одликува со брзо заклучување и одвојување, одвојување за 2 секунди. Доаѓа до прицврстувачот на НАТО и железничката пруга на НАТО. Во 2009 година, го лансиравме брендот „Smallrig“, збор што значи „помагање на loversубителите на видео графички на моќен начин“, што ги ослободи режисерите од товарот на традиционалните сетови до Уживајте во DIY Rigs. Корисниците се најдобри дизајнери. Затоа ја задржуваме идејата „Клиентот доаѓа прво, соработувајте за иновирање, уживање во да се биде таму“. за фаќање на моментот и врамување на вечното. Smallrig EVF монтирање со NOTO Rail 2113 се користи за монтирање на EVF или мониторирање на ладилникот на камерата. Клучни карактеристики : .

За производот

Купувачите избираат и

Состојба : 100% Сосема Нов и Во Совршен пакет за да се осигурате дека ќе добиете совршен производ Модел : Р2�

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Енергетска Енергија 100 (2017) Лесната алуминиумск

Име На Производот : Алигатор Клип; Материјал : Мека Пластика, Метал Вкупна Големина (Секој) : 43 х 11мм / 1,7 "х

Стил на фарма : оваа рустикална кутија за чаршафи за сушење има уникатен знак за перење совршено оди как�

УЛ Наведени, АДС Сертифициран Предвремени Лопата Најлон, Калај Позлатен Бакар 221° F Максимална Температ�

●Безжична Безжична Wi Fi Камера Внатрешна / Надворешна€100% без жица, домашна безбедносна камера опремува

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИТЕ нашата табела мајстор тамблер е совршен подарок особено ако се љубите�

● Димензиите се 12"w x 18"h со заоблени агли; лесно видливи лесни за читање ● Дигитално отпечатен на пластик

●Креативно 3д Ноќно Светло●ноќното светло за деца доаѓа со оптичка технологија за да создаде зачудува�

П : Совршен За држење додека возите, гледање Вазе, Мапи, насоки или патник за безбедно гледање видеа, глед

+Идеален комплет за декорација на нокти : 3312 парчиња кристални нокти за нокти, 30 парчиња сјајни скапоцен�

ИЗДРЖЛИВА СТАКЛЕНА ПОВРШИНАДесктоп Панелот е изграден од врвна стаклена површина која се спротивставу

Сосема Нов И Квалитетен Ние нудиме сосема нова и висококвалитетна фолија и секач за бричење за да ја зам

Трансформирајте ги обемните набавки во пакети погодни за патување Рачките за носење лесно се применува

Универзална Монтажа : Универзалната Монтажа На Проекторот одговара на повеќето мини проектори со 3 голе

Име на производ : Граничен Прекинувач Микро Прекинувач;ИНТЕРФЕЈС : 380 V ИТ : 10А;Модел : АЗ7121 Тип на акција : �

Висококвалитетен чешел за преклопување од нерѓосувачки челик Неговиот флексибилен и потрајни од пласт

Тип На Производ : Алатки Димензии На Пакетот : 5 Земја На Потекло : Кина Тежина На Пакетот : 0,1 Килограми Eazyp

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

Изработени Од Нерѓосувачки Челик Капацитет : 21оз 2 Пресврт На Капи 1 Лесен Проток Пиење Излив И 1 Стандар�

RCA До HDMI Конвертор : конвертира аналоген RCA композитен (Жолт, Бел, Црвен) влез во HDMI 720 P / 1080p (60 HZ) излез, прик

Големина : големината на корпата за перење е 13,8 инчи во дијаметар и 17,3 инчи во висинаНашата пречка за пер

ГОЛЕМА ПРЕКЛОПЛИВА ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ ПОПРЕЧУВА : Димензија На Рамката : 127" / Преклопена Димензија На Торба

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува ис�

Уникатен Дизајн Што Може да се Одвои : огледалото за шминка што се одвојува овозможува вашето лице да би�

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа и издржлив Овие конектори можат да

Памук, Кожа Затворање на бравата Миење Раце Само 100% измиен памук Прилагодлив Ремен, една големина најмн�

32gb капацитет за преносливо складирање на видеа, музика, фотографии и други датотеки со податоци Малиот �

Димензиите на училишниот ранец се 11,5€8€16 Инчи (Léx Wéx H) Лесен е и голем за деца од 618 години тинејџери и уч

Висококвалитетна Закачалка За Венец : кука За Венец со издржлива пвц подлога, силна, издржлива, водоотпо

●УНИКАТЕН ДИЗАЈН q : за личноста која не може да стои бескрајно копајќи низ својата козметичка торба во �

Лесно, едноставно склопување Контејнери заклучување за конечно отстранување За употреба на работни по�

[НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА] smartel java картичка чип картичка е ажурирана верзија НА JCOP2136 K java паметна картичка (JCOP213

300д Оксфорд Крпа пвц Произволно Поставување : можете да го ставите покрај машината за перење за чување н�

Технологијата со директен Вртежен Момент помага да се спречи заокружување на прицврстувачите Завиткан

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Scroll