Свеж
РАБ МАНСКИ КОРМА КОМЕТСКИ Водоотпорна јакна за дишење за скијање и планинарење

РАБ МАНСКИ КОРМА КОМЕТСКИ Водоотпорна јакна за дишење за скијање и планинарење

Достапност: Достапно.
DEN 2800.00

Затворање на патент Само миење на рацете. Најдоброто од двата света со водоотпорна временска заштита на јакна од хард, во комбинација со истегнување и дишење на мекото, оваа скијачка школка го прави сето тоа. Прилагодливи детали за прилагодливи манжетни, полите и аспираторот-компатибилен аспиратор, ви овозможуваат да бирате во вашата вклопување за удобност и покриеност. Температурна регулатива Две патенти со патент на рака фрлаат вишок топлина, додека двата мрежни, компатибилни со прицврстување. Џебовите на градите на Наполеон двојно како отвори за дополнителен проток на воздух ако работите навистина се загреваат. Водоотпорни патенти, Раб ги користел патентите на YKK Aquaguard за џебовите, отворите и предниот дел за да ја запечати влагата. Подготвување на слој, одговара на редовниот пресек, ја опфаќа вашата најгуста јакна, но не се чувствувате бурни во потоплите денови кога ви требаат помалку слоеви. Затворање на патент. Само миење на рацете. Најдоброто од двата света со водоотпорна временска заштита на јакна од хард, во комбинација со истегнување и дишење на мекото, оваа скијачка школка го прави сето тоа. Прилагодливи детали за прилагодливи манжетни, полите и аспираторот-компатибилен аспиратор, ви овозможуваат да бирате во вашата вклопување за удобност и покриеност. Температурна регулатива Две патенти со патент на рака фрлаат вишок топлина, додека двата мрежни, компатибилни со прицврстување. Џебовите на градите на Наполеон двојно како отвори за дополнителен проток на воздух ако работите навистина се загреваат. Водоотпорни патенти, Раб ги користел патентите на YKK Aquaguard за џебовите, отворите и предниот дел за да ја запечати влагата. Подготвување на слој, одговара на редовниот пресек, ја опфаќа вашата најгуста јакна, но не се чувствувате бурни во потоплите денови кога ви требаат помалку слоеви. Од брзото време на патролата на Зора до техничките ски -планинарски авантури, кинетичкиот јакна на машката „Раб“ е во своја лига. Сопствената ткаенина на Раб, која може да се пофали со водоотпорност на тврдоглавост, сепак е исто толку затегната и дише како мека, го прави ова парче. Фрли во дарежлив систем за вентилација, аспиратор-компатибилен аспиратор, и вклопување што беспрекорно сместува слоеви и имате обвивка за сите планински мисии.

За производот

Купувачите избираат и

Дизајнот е едноставен и практичен, со силен декоративен ефект Прилагодлив агол на навалување, удобна ал

ДијаметарТеренот На Конецот : 3 / 8 " 16 / Должина Од Под Главата : 31 / 4 Инчи Груб Конец / Делумно Навој...

Asurioncom или по телефон Ако не можеме да го поправиме, ќе ви испратиме еподарок картичка за куповната цена �

Официјално ја лиценцирав мојата херојска академија Рамен Боул : Само фанки е еден од најголемите произв

Добредојдовте во мојата продавница, има различни стилови на чинии за кои може да изберете, ако имате как

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

Ако е пренослив, Asurioncom или по телефон Ние ќе ви испратиме еподарок картичка за куповната цена на вашиот �

ГЕЛАСКИНС е заштитен дизајн печатен на винил налепница со високи перформанси ОД 3 МЕТРИ Го штити телефо�

●Спречете Паѓање На Инструментот Рамките за Лабораториско сервирање имаат дизајн на работ Соодветнат�

2 18 ”балони изградени од врвен материјал Mylar, овие се издржливи и ќе траат подолго од редовните балони П

Префрли OLED / Прекинувач / прекинувач лајт мобилен телефон / паметен телефон Класична ЦРНА БОЈА Прекрасн

Тешка подлабока чинија : Лесно и удобно е да се мијат и чистат, практично за употреба Чаши од ориз : Ова е �

Загарантиран квалитет : нашиот организатор и диспензерот за кујнски обвивки се изградени со висококвал

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

€Безбедно И Здраво кутијата за подароци за вино од крафт хартија е лесна за ракување, безбедна и здрава,

Големина приближно Материјали : легура на цинк Добар подарок за себе или за пријателите, или подарок за

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

Material Материјал за обетки】 : Овие обетки се лесни и многу удобни за носење 【Уникатен дизајн】 : Овие обет�

Идеален за организирање и складирање на алатки за изработка, кујнски прибор, ремени, капи, шалови, крпи, �

Системот за борба и Надградба овозможува зголемена моќност и разновидност на потези и напади Елементар

Синтетички материјал Случај за складирање на накит за безбедност со рачка, полесно можете да ја носите �

Големина : 47 " квадратни акрилни табела знак Висококвалитетен Супер Густ Акрилен Материјал : овој знак з�

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

Премиум материјал : Направено од премиум акрилно тело и рачка на алуминиумска легура, големина на фиока�

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

Годишното планирањеинспиративни слики ги симнува гледачите од претепаната патека цела година Опфаќа о

СТП кожа Material Материјал за организатор на накит : ПУ кожа Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактерис�

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛкозметичката кеса е изработена од висококвалитетна стп кожна ткаенина, се чувствува �

Изберете Бесплатна Испорака : Околу 10 Дена До Американската Континентална адреса преку USPS по испоракат�

За Торкс Плус сврзувачки елементи во елипсовидна форма Торкс плус нема да одговара на стандардните при�

Scroll