Свеж
ChalkTalkSPORTS Поле Хокеј Бебе &засилувач; Бебе Лигавчиња | Мека Микрофибер Поле Хокеј Бебе Лигавчиња

ChalkTalkSPORTS Поле Хокеј Бебе &засилувач; Бебе Лигавчиња | Мека Микрофибер Поле Хокеј Бебе Лигавчиња

Достапност: Достапно.
DEN 239.84

100 % Полиестер, Микрофибер Затворање на јамка. Машинско Перење. ВИСОК КВАЛИТЕТ! Нашиот хокеј на терен бебе лигавче е најмек! Направено од 100% полиестерски микрофибер оваа лигавче гарантирано ќе биде удобна и издржлива. Оваа лигавче може да се пере во машина, така што може да се носи секој ден, и со секоја облека. Нашата мека ткаенина е дизајнирана да осигура дека вашето бебе е удобно во секое време. Затворањето НА ВЕЛКРО ќе осигури дека лигавчето останува на едно место во текот на секоја активност или неуредно време за оброк!. ПОПУЛАРЕН И ЗАБАВЕН ДИЗАЈН кој гарантирано ќе стави насмевка на лицето на секое бебе! Тоа го прави одличен подарок за славење на новороденче или победа на шампионатот! Благодарение на оваа популарна лигавче за хокеј на терен, вашето дете сигурно ќе се заљуби во спортот!. УДОБНО И ПРИЈАТНО! Оваа лигавче за бебиња во хокеј на терен е совршена за одржување на вашето дете чисто за време на најнеуредните оброци. Затворањето НА ВЕЛКРО на грбот ќе се погрижи лигавчето да остане на место во текот на целиот оброк. Тоа е великодушна големина (Л : 12.) е одличен за сите оброци и сите прилики. Ова е задолжителен додаток за секој иден хокеј играч, навивач или тренер!. ПОДАРОК ОД ШАМПИОНСКИ КАЛИБАР! За секој новороден веслач во вашиот живот! Знаеме дека секое дете ќе ја сака оваа прекрасна лигавче толку многу што нема да сака да ја соблече! Оваа лигавче за хокеј на терен прави совршен подарок за бебиња или подарок за роденден. Дајте им подарок на новите родители што можат да го користат одново и одново, додека ја покажуваат својата страст кон спортот. ДИЗАЈНИРАН и ПРОДАДЕН Од Chalk Talk SPORTS - бизнис со седиште во САД, семеен и управуван бизнис лоциран во Конектикат. Се гордееме со интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стоиме зад сето она што го продаваме. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не за да можеме да го направиме тоа правилно.

За производот

Купувачите избираат и

КАКО ДА ЈА ОХРАБРИМЕ ТРАНЗИЦИЈАТА? Започнува со препознавање Нашите плочи за одвикнување предводени од

МЕК, 100% СИЛИКОН Испуштете ги тврдите, пластични прирабници и фатете Ја Меката Форма, силиконскиот штит ш

Направени за семејства : Бпа Слободен, Фталат Слободен, Латекс Слободен Мек силиконски материјал...

Со компактна големина и едноставна структура, може да биде лесен за употреба и земање Отпорност на касн�

100% памук Затворање на кука и јамка Биб и крпа од 6 парчиња сетчувајте го вашето малечко чисто со најсечен

Памук, полиестер Затворање на привремено 【Меко помалку од 30 ℃ миење на топла вода; Не користете белило �

Дали знаете каде да ја чувате цуцлата за вашите бебиња додека сте на отворено ? Модата е совршен начин да

Лесно е да се носи затворање на велкро за биб Биб со голем џеб за лов на храна Биб спакувана во кутија за �

ОВОШНА ЛАЖИЦА нашиот производ е со врвен квалитет, високи перформанси, но е поразумен ОВОШЈЕ КАЛ ЛАЖИЧК�

Овие влошки имаат паметна форма на контура што може непречено и дискретно да одговара на вашиот градник

Залихи за бебиња : рамната и тесна глава на лажица е погодна за малиот радијан на устата на бебето, ефика�

100% органски памук : Направено од природен памук и најдобар квалитет за да ја избришете чувствителната к�

Смешен цртан филм животински модел, нека бебето се заљуби во јадење храна силиконски пијалок подлоги...

Безбедно и здраво : Одморете се лесно да знаете дека вашето дете пие од шише што е без БПА, без фталат и е �

Меламин 5парче детска вечера во собата Направено Од Најдобрите 100% Меламин Сетот за вечера вклучува : Чин

Увезени Затворање на копчињата Направено од 100% висококвалитетен памук, мек, пријателски за кожата, удоб

ДОДАТОЦИ за ХРАНЕЊЕ ШИШИЊА : Изработени од врвен силиконски материјал, безбеден, издржлив и практичен з�

Жирафа Лице 12оз, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со ЗаврткаНА КАПАЦИ Напредна технологија за изо

силиконски+нерѓосувачки челик КАПАЧИЊА ЗА ЗАМЕНА НА ШИШИЊА за БЕБИЊА материјалите за Храна можат подоб

Пп КОНТЕЈНЕР ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА за БЕБИЊАможе да складира суво овошје, закуски, млеко во прав, овошно п�

Силикон Самохрана Силиконска Бебешка Плоча Оваа мека, цврста, силиконска бебешка плоча е совршена за до

Ќе добиете : пакетот доаѓа со 2 парчиња ремени за високи столчиња од 5 точки, можете да ги закачите на стол

Памук Затворање на копчињата Направено од 100% висококвалитетен памук, мек, пријателски за кожата, удобно

100% органски памук со руно Мек органски памук Совршена ткаенина за нежната кожа на вашето бебе...

100% Полиестер Големина на фитинг : Должина 148см / 58.27 " Екстра Голем Може да се Користи Како Женска Шамија, Ш

ШИШИЊА СО ШИРОК ВРАТ 3ВО1 ЗА ПУМПАЊЕ, ЧУВАЊЕ бонус конвертор на шишиња е направен ОД ПП за храна; сите дел�

360 Степени Ротирачки Постојана четка за шишиња за бебиња со патентирана вшмукана основа Текстура, рачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Чувајте го мајчиното млеко или млекото на безбедна температура и чувајте го свежо долго време Двослојн�

Контејнер за млеко Во Прав : Опремен со запечатен внатрешен капак кој може безбедно да ја складира форму

Памук Лесни и Ултра Меки Рабови Повеќето мали деца мразат да имаат нешто околу вратот, па затоа ги напра

БЕЗБЕДНО ЗА БЕБЕ : Чашите за ужина За бебиња Се направени од силикон за храна, без БПА, БПС, ПВЦ, олово и фт

Големини : 22 х 11 инчи / 56 х 28 см; Вклучувајќи 1 ставка ; Еднострано целосно печатење; Материјал : 100% Памук (К

Памук 100% ПамукИзработен од чист природен памук од муслин, нашите крпи за подригнување се меки, дишат, пр�

СПЕЦИЈАЛНИ ЗАКУСКИ ЗА БЕБИЊА : оваа печена закуска ќе се стопи во устата на бебето со вкус што ќе го сака�

✔ Ја дизајнираше нашата единица за стерилизација од нерѓосувачки челик со автоматско исклучување и ко�

Специјално дизајниран за цврсто хранење во прва фаза почнувајќи од 6 месеци и постари Овие имаат две рач

Машинско Перење ОСНОВНИ РАБОТИ ЗА НЕГА И ПУМПАЊЕ овој пакет вклучува Возвишено Пумпање Без Раце Што ја

1 Година Гаранција : ние ќе ви ги вратиме парите во рок од 12 часа & можете да ја чувате крпата! Без поставен

Scroll