Свеж
ФИЛИПС АВЕНТ Чаши И Капаци За Складирање Мајчино Млеко, 10 6оз Контејнери, SCF618/10

ФИЛИПС АВЕНТ Чаши И Капаци За Складирање Мајчино Млеко, 10 6оз Контејнери, SCF618/10

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Доказ за истекување, капак за извртување за безбедно складирање во фрижидер или замрзнувач Надворешниот капак за извртување на шарата обезбедува сигурна заптивка и без истекување. Заштитете го мајчиното млеко со изразување, складирање и хранење од истиот сад. Нема потреба од префрлање на мајчиното млеко. Напишете чаши и капаци, така што ќе можете погодно да ги следите датумите и содржината. Чаши и капаци што се редат за лесно складирање. Бпа слободен и машина за миење садови безбедно. Вклучува : 10 чаши за складирање мајчино млеко за повеќекратна употреба, 2 врвови на адаптерот. Вклучува удобни адаптери. ФИЛИПС АВЕНТ СКФ618/10 Стартер Сетот За Складирање Мајчино Млеко го олеснува складирањето и хранењето на мајчиното млеко со елиминирање на потребата за пренос на млеко. Прикачете сад за складирање од 6 унци на пумпата за гради и изразете директно во садот. Покријте со капак отпорен на истекување и потоа чувајте го во фрижидер или замрзнувач. Едноставно заменете го дискот за запечатување со брадавица за лесно хранење - нема потреба да пренесувате млеко од контејнер во шише. Сите ФИЛИПС АВЕНТ брадавиците и изливите може да се користат со контејнерите за складирање. Безбедна машина за миење садови.

За производот

Купувачите избираат и

МЕКА БрадавицаНА брадавица : Шишето За Самохранење На Тинуким ако се храни Со ЦевкаАнтиколичен Систем з

ТРАЈНИ и магија! На собна температура се чини дека криглата нема ништо на неа Додадете топла течност и д�

QUILITIME OF CALLITY : ?Повеќе од 10 години, произведувавме квалитетна облека имајќи ја предвид издржливоста и дол�

●Нашите капаци за седишта за бебиња се направени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со мала те�

Машинско миење Мекиот, органски материјал им овозможува на вашите малечки да се оладат додека се напива

Полиестерска ткаенина Затворање на кука и јамка Направете забавно и интерактивно на бебето за време на

[Исполнет со силиконски материјал] Исполнет со течен силикон Што се ниша, чувството на нишање не се разл�

90% памук / 10% вискоза ????●ЗАШТИТНИК за ГРАДИ заштитник : кога користите капаци за брадавици за доење, добр�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

БЕЗБЕДНО : Направено од родители имајќи ги предвид вашите малечки Без БПА, бпс, меламин и фталати Пласти�

€Премиум Материјал Q шише со вода За Повеќекратна Употреба е изработено од ЕКОЛОШКИ КОМПЈУТЕР за храна,

Памук, Полиестер Предвремено затворање Машинско Перење Перење топла вода; не користете белило и други д

100% Корално Руно ●АПСОРПЦИЈА И НЕ СЕ НАМАЛУВА} АПСОРПЦИЈА НА ВОДА КОРАЛНО РУНО ПОДРИГНУВАЊЕ КРПИниту ед�

Држач за складирање со голем Капацитет : Користејќи ја нашата решетка за сушење шишиња за бебиња, брзо и�

Чувајте ја храната и состојките за вашето бебе како што се сецкан лук, ѓумбир, зачини, зачини, сосови, па �

Бебешко Шише И Четка За Брадавици Случај на 96спецификации Боја : Избрани Бои Должина : 12 В оваа ставка се

Креативен Дизајн, децата ги сакаат овие слатки шишиња со вода со слама Безбедно и Здраво, шишето е напра�

Материјал за Одделение за храна : Нашата чаша за тренери изработена од мек СИЛИКОНСКИ БПА, БПС, ПВ, фтала�

[СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ХРАНЕЊЕ БЕЗ НЕРЕД] Нашиот Комплет За Хранење Бебиња Од Бамбус е задолжителен за родите

ХРАНА ЗА БЕБИЊА КЕРАМИЧКИ НОЖИЦИ >> олеснете ја подготовката на оброците за мали деца со керамички ножиц

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење ТОПЛО и ПРИЈАТНО ЗАМАГЛУВАЊЕ : ова пријатно замаглува�

100% Органски Памук Напред; Полиестерско Руно На Грб Произведено во САД или Увезено СУПЕР МЕКА АПСОРБИРАЧ

Боја : Нане Зелена, Розова Големина : Како Што Е Прикажано Подолу Карактеристики На Производот : Мелење, С

Полиестер Врски безбедно околу телото (не нивните вратови!) Екопријателска мека и водоотпорна ткаенина.

2 Вентилирани Силиконски Брадавици, 03 месеци (најбавен проток) Користете со Животна Фабрика 4 мл и 9 мл ст�

Дизајниран за олеснување на преминот од градите во шише и шише во чаша Наградуваната офсет брадавица им

Порцелан Бебе Сад Во Собата Го прави Хранењето Непристојно во годините што доаѓаат Вклучува Чинија, Сад

ВОДЕЧКА ИЗОЛАЦИЈА : со Тримакс Тројна Изолација, ова изолирано шише со вода отпорно на истурање за деца �

Дали знаете каде да ја чувате цуцлата за вашите бебиња додека сте на отворено ? Модата е совршен начин да

Информациите подолу се само по пакет Заштита На Влакната* Целосна Покриеност Со Влакна Од 360 Степени за �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Памук, кадифен Симпатична перница во форма на U, краток кадифен материјал, полнење со памук PP Дизајн пого

Loveishere 17mm инсерти (2pcs Пакет) за компатибилен Со medela / Спектра / Elvie / Врба / TSRETE / Momcozy / NCVI 24 mm штитови за

Производ 1 : Густите рачки се лесни за држење на родителот и бебето Производ 1 : Чешел има заби со двојна Г�

100% органски памук : Направено од природен памук и најдобар квалитет за да ја избришете чувствителната к�

Торба за млеко Во Прав Пренослива И лесна тежина, лесна за носење Торба За Хранење Млеко Направена од ма�

100% полиестер Затворање на кука и јамка Мора да има бебешки работи : Едно од клучните материјали за бебињ�

Практични завртки за замена на ногата ЗА високиот стол ОКСО тот Меѓународните производи имаат посебни �

Супериорни перформансифлексибилната заптивка обезбедува прав да остане безбедно во секој дел Три поде

Scroll