Свеж
2 Поставете Корекција На Уредот За Корекција На Брадавиците За Третман На Превртени Брадавици Зголемете

2 Поставете Корекција На Уредот За Корекција На Брадавиците За Третман На Превртени Брадавици Зголемете

Достапност: Достапно.
DEN 143.84

1Изработени од висококвалитетен пп, здрав и safe.It работи подобро со маслиново масло или крем.Корективна депресија на брадавиците,природна помош при превртени или рамни брадавици,помагајќи и на брадавицата да ја врати довербата.Клинички докажано дека помага при превртени или рамни брадавици и содржи вентил за замена на воздухот.Погоден за бремени жени, мајки итн. Внимание ! 3 часа на ден.Кога носите апарат за брадавици, можете да нанесете малку крем за кожа околу брадавицата за да го зголемите вшмукувањето на апаратот.Бидејќи степенот на депресија на брадавиците е различен, времето на корекција е генерално различно, потребни се околу 2-3 месеци, ве молиме бидете трпеливи.Доколку има некакви проблеми со производот, ве молиме контактирајте не веднаш И БАБААМЗ ќе ви даде задоволително решение. Опис На производот Карактеристика : Материјал : Пп Големина : 9х6, 4х4, 9см Предмети : девојчињата, бремените жени, мајките Ги Коригираат депресивните брадавици и помагаат Да се дојат Како да се користи : 1.Соберете капаче за корекција на брадавиците и шприц 2.Насочете го корективното капаче за ортодонција над брадавицата, а потоа нежно извлечете ја иглата од воздухот за да ја видите правилната форма на брадавицата.Откако брадавицата е вшмукана во идеална состојба, оставете го корективното капаче да цица на градите, а потоа држете го крајот на вентилот за да ја отстраните Функцијата на шприцот : Тоа е Производ за проблеми со брадавиците, како што се плошноста на брадавиците, краткоста и инвагинацијата. Невидливо носење, може да се користи дење и ноќе и погодно за жени од сите возрасти. Внимание : Корекција На Уредот За Корекција На Брадавиците За Третман На Превртени Брадавици Зголемен Штит На Брадавиците Доењето Со Торбичка За Носење Што Се Користи За Штити Болни Испукани Брадавици Рамни Превртени и Брави На Тешкотии За Да Им Помогне на Мајките Да Продолжат со Доењето 1.Според степенот на инвагинација и фреквенцијата на корекција, генерално трае околу 2-3 месеци за да се постигнат релативно задоволителни резултати. 2,3 часа на ден. Ако вшмукувањето не е доволно, можете да нанесете малку крем за кожа околу брадавицата за да го зголемите вшмукувањето на апаратот за враќање : ви Благодарам многу што го пробавте овој производ.

За производот

Купувачите избираат и

Жирафа Лице 12оз, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со ЗаврткаНА КАПАЦИ Напредна технологија за изо

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

ЕКСТРА ШИРОКА ЛИГАВЧЕ ЗА ФАЌАЊЕ ТРОШКИ : во Споредба со конкуренцијата, нашиот фаќач на храна е најширок

Силиконски Сад За Независно Хранење : садот за храна е дизајниран со заштеда на простор и мазни тркалезн

Најлон Направете време за време на оброкот : тие треба да се облекуваат како омилени ликови и херои, комб

Помага да се олесни преминот од шише во чаша Лесен зафат, рачките против лизгање се лесни за држење и отс

Loveishere 17mm инсерти (2pcs Пакет) за компатибилен Со medela / Спектра / Elvie / Врба / TSRETE / Momcozy / NCVI 24 mm штитови за

Пакетот Содржи : ќе добиете 4 силиконски чаши за бебе во различни бои, доволно количество за употреба и з�

Изолирано шише со вода од нерѓосувачки челик од 32 унци со слободен Излив и капак со копче со заклучување

МАТЕРИЈАЛ : оваа вреќа со шишиња со маслиново везено бебе е изработена од памучен материјал Во споредба

Одлично за чистење цуцли, сламки, цевки : 6те алатки со мали влакна се совршени за чистење на внатрешност�

Олеснување на болката : постпарталните мајки секогаш имаат осетливост на градите и застојот на градите,

Пп Овој контејнер за шишиња за шишиња за бебиња има издржлив случај, проѕирен капак на заптивката...

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супер мек�

Безбедно За Секого : Направени во Америка нашите еколошки производи кои се побезбедни за вашето дете и з

Тип на ставка : Филер за овошје од пире Материјал : Материјал од одделение за храна Големина на филер за о

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супер мек�

Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик Изградба (САЕ 316) Силен, Лесен, НеОцрнувачки Мазен беспрекорен ед�

Шишињата За Бебиња комотомо се дизајнирани да имитираат доење за да им помогнат на бебињата лесно да пр�

УДОБНО : Вклучува отстранлива перница за седиште и прилагодлив ремен од 5 точки за да се обезбеди удобно

Специјално дизајниран за цврсто хранење во прва фаза почнувајќи од 6 месеци и постари Овие имаат две рач

100% памук Предвремено затворање Машинско Перење БАНДАНА ЛИГАВЧЕчувајте го вашето малечко удобно и суво

Корисно за постари лица, инконтиненција луѓе за пиење вода / каша / супа и многу повеќе Одлично за секој

Обезбедува поддршка за грб плус вратот, рамената, рацете, страничните и нозете Ставете ја нашата перниц

[Силикон за храна] Изработен од 100% безбеден силикон за храна 100% производ Без БПА, без Олово, без Фталати П

Чувајте го мајчиното млеко или млекото на безбедна температура и чувајте го свежо долго време Двослојн�

Голем КАПАЦИТЕТ Доволно Простран за да собере 6 големи Шишиња За Бебиња (до 9 унца) 4 Надворешни Џебови за

Поделени Послужавници За Сервирање Храна : Изработени од нерѓосувачки челик, можете да го користите дол

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Пастелна ткаенина Биб за храна за бебиња Совршен додаток за гостинот на честа Се одликува со лав со заба

Многу може да се користи дури и по растот На Сукусуку [Големина на телото] големина на телото : супа чаша

100% Полиестер Произведено во САД Предвремено затворање Машинско Перење Материјал : 100% Полиестерско руно

100% Силикон 100% храна одделение силиконски и бебе плочи се ослободени ОД БПА, пвц, Фталати, Кадмиум, Олово �

Совршено За Мајчино Млеко и Формула 88% од анкетираните мајки во независна студија за хранење шишиња дом�

Мулти, работи на училишен студентски дом, градинки, вечера, кампување, вечера на отворено, патување, учил

силиконски бебе дете хранење плоча со 4 вшмукување чаша Име на ставка : 100% Силиконски Вшмукувачки Плочи �

Широко : цуцла наменета за сирачиња мали животни, погодна за свињи, кучиња, мачки, говеда, овци и други ци�

●Висококвалитетен Материјал●подлогата за повеќекратна употреба е изработена од оксфордска ткаенина,

●Официјални Додатоци€Hauture 24mm Прирабничка Пумпа За Носење На Градите Вметнете За HAUTURE 27mm Стандардни S12 П

Памук Машинско Перење Направено со три слоја врвен квалитет 100% памук Европската шик Со слободата На лон

100% Корално Руно ●АПСОРПЦИЈА И НЕ СЕ НАМАЛУВА} АПСОРПЦИЈА НА ВОДА КОРАЛНО РУНО ПОДРИГНУВАЊЕ КРПИниту ед�

БЕЗБЕДНО : Направено од родители имајќи ги предвид вашите малечки Без БПА, бпс, меламин и фталати Пласти�

Совршена Четка За Шишињаоваа четка е идеална за чистење на тесни очила, шишиња, тегли и други тесни вкло�

Scroll