Свеж
Beurer BY70 Двојна Нослива Пумпа За Гради, Електрична Пумпа За Гради со 10 Пумпање и 10 Нивоа На Стимулација, Пренослива Пумпа За Гради Без Раце Со Вакуум Технологија За По?

Beurer BY70 Двојна Нослива Пумпа За Гради, Електрична Пумпа За Гради со 10 Пумпање и 10 Нивоа На Стимулација,

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

20 НИВОА : 10 поставки за стимулација за да се имитира одговорот на хранење на бебето, 10 поставки за пумпање за удобност – изберете единечно или двојно пумпање – навистина прилагодлива пумпа за гради со моќно вшмукување ФУНКЦИЈА НА МЕМОРИЈА : Секоја мајка и бебе е различна, ние ја дизајниравме пумпата за гради без раце со мемориска поставка за да ја запомните претпочитаната поставка, не трошете драгоцено време за ресетирање на пумпата. БЕЗЖИЧЕН : ДО 70 може да работи и приклучен во ѕидот или префрлен на батерија што работи како безжична пумпа за гради – суштинско значење за доење со вакуумска технологија за побрзо пумпање повеќе млеко. ПРЕНОСЛИВ : удобната торба за пумпа за гради ви овозможува да ја одржувате вашата пренослива двојна пумпа за гради ДО 70 организирана додека сте во движење како зафатена мајка - дискретно ги чува сите вклучени додатоци за пумпа за гради. АВЕНТ И НУК КОМПАТИБИЛЕН : Нашата пумпа за гради што може да се носи доаѓа со патна торба, 2 шишиња, приклучоци за шишиња, 2 држачи за шишиња, 2 силиконски чаши и рачни адаптери за пумпи вклучени за Шишиња Авент или НУК. Ослободете ја пумпата. Германски инженер и дизајниран-што го прави идеална пумпа за гради за мајки. Двојната електрична пумпа за гради удобно го пумпа млекото и може да се користи како двојна пумпа или единечна пумпа. Единицата користи вакуумска технологија, за моќно вшмукување-додека одржува удобна пумпа за вас и го прави пократко време на пумпање од конвенционалната пумпа. Удобната вакуумска технологија обезбедува најприродна можна симулација на процесот на пиење. Мајките кои дојат можат лесно и удобно да го пумпаат своето млеко дома или во движење со нашата двојна пумпа за млеко ОД 70. Пумпата за гради вклучува торба за патување, што го олеснува носењето со вас-дали да одите во ординација, да извршувате обврски или лесно да ја организирате дома. Направете го тоа персонализиранонема кој начин да се прават работите, вклучено е пумпање на градите. Затоа го направивме целосно прилагодлив за сите мајки таму! Пумпата има 10 нивоа на стимулација и 10 нивоа на пумпање - оставајќи ја целосно персонализирана. Уште повеќе, вклучивме мемориска функција - која ги зачувува вашите последни искористени нивоа на стимулација и пумпање во иднина-така што доењето е беспрекорно и секогаш ви е удобно.

За производот

Купувачите избираат и

Изработен од висококвалитетен материјал со стабилни перформанси и долг работен век Висококвалитетна и

100% памук Произведено во САД и Увезено Затворање на кука и Јамка Машинско Перење Идеален роденденски под

Двојна Електрична Пумпа за Гради што може да се носи Мала и лесна за носење во вашиот градник, без раце т

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња контејнери за складирање храна за бебиња со 3 бои, розова, сина и з

Затворање на привремено Само миење на рацете 8 пакувања симпатични и стилски бебешки битки за момче и де

Кадифе Направено во НАС ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИТЕВо Глена Жан, имаме око за детали Таквите фини постелнини з�

Миење Раце Само ОСНОВНИ РАБОТИ ЗА НЕГА И ПУМПАЊЕ овој пакет ја вклучува Игратаменување На Возвишени Ра�

Висок Квалитет медицински сестри пациентот маникин е направен од многу силна пластика, а зглобовите ко

Полиестер Складирање на шишиња за бебиња : Компактен по големина, пренослив и лесен, лесен за носење на о

Персонализирано со секое име или изрека Изолирани за одржување на ладни пијалоци ладни Нерѓосувачки Че

Автоматска стерилизација контролирана од компјутер, лесна за ракување Максимална температура : до 134€,

НАДГРАДЕТЕ СИЛНО ВШМУКУВАЊЕ силиконски чинии за мали деца со 2 силни вшмукувачки чаши, не грижете се по�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Силната основа за вшмукување помага да се спречат неред и излевање Три длабоки, поделени делови со лесн�

✔ Ја дизајнираше нашата единица за стерилизација од нерѓосувачки челик со автоматско исклучување и ко�

Добро Заштита : торбата за пумпа за гради е изработена од тежок најлон, цврста рачка и ремен прави потрај

100% полиестер Затворање на кука и јамка Доенчиња за девојчиња и момчињанеопходни за бебиња 39 месеци; Chainе

Оваа Четка за Шишиња е дизајнирана за употреба со сите стандардни и широки шишиња за бебиња Со Природен

Памук Затворање на копчето Машинско Перење ●Сет од 2 Парчиња● 13, 5х11, 6 инчи инчи бебешки лигавчиња за хр�

Цртан филм Панда Лице 12oz, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ Напредна технолог�

Рамка од цврсто дрво, завиткана во внатрешна рамка, издржлива и не деформирана, долг работен век, Природ�

Нераскинливо : со слободен кршење ЈАДЕТЕ е омилен Ова им овозможува на децата да ја научат азбуката Од 099

Удобност на мекиот флексибилен проток на Nuby, мимика на мама, природна форма на градите на мама Тој е диза

Лажици со силиконски сервирање, мала тежина и компактна структура, лесна за складирање Погодно за домаш

①Содржина на пакетот 4 ПАРЧИЊА 12 мл сублимирани Празни Места за чаши, по една за секоја боја, 4 подлоги шт

Затворање на копчињата Меки материјали : Овие понуди за бандана се изработени од 4 слоја мек муслин мате�

●Висококвалитетен Материјал●подлогата за повеќекратна употреба е изработена од оксфордска ткаенина,

Нашата формула За Органски Овес од Јаболка цимет е направена со свежи јаболка и е вкусен начин да го пот�

Со компактна големина и едноставна структура, може да биде лесен за употреба и земање Отпорност на касн�

● УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : симпатична кутија за млеко за бебиња од слон, дизајн на цртани филмови на главата, л�

Руно Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супе�

дизајнот на ew spout е безбеден и лесен за употреба, што го прави уште попријателски за децата Скокачката сл

ЧАША ЗА СЛАМА ЗА МАЛИ ДЕЦА КОРИСТИ одлични реквизити за складирање во вреќа за расадници за да го зголем

●Прилагодлив Дизајн ● Пренослив грејач За шишиња за прилагодување на патувањето за да одговара на пов�

Производ 1 : Разновидност Пак : Овој пакет од 18 торбички вклучува 6 секоја од следниве : банана јаболко, ма�

БЕЈБИ боул Пренослив и лесен, лесен за носење до местото каде што ви треба ИЗОЛАЦИОНИОТ САД завршува со �

②Стабилно И Удобно Седиштето За засилување за трпезариска маса, Изградено од задебелена алуминиумска �

Еднократно и перат Отпорен на истекување Безбедна машина за миење садови Нетоксични / бпа слободен Кес�

Scroll