Свеж
34 mm 2xone-Парче Екстра Големи Гради w/Вентили И Мембрани Компатибилни Со Пумпи За Гради Medela; Помали Од Medela PersonalFit 36 Гради; Изработени Од Maymom

34 mm 2xone-Парче Екстра Големи Гради w/Вентили И Мембрани Компатибилни Со Пумпи За Гради Medela; Помали Од Medela PersonalFit

Достапност: Достапно.
DEN 223.84

2х Едноделни Гради (34 мм, ХХ-Големи), 2 Вентили, 4 Мембрани; Компатибилен со сите Пумпи Медела (пумпа во стил, Лактина, Симфонија, Замав, Мини Електрични) ОСВЕН Слободен Стил, Макси, Соната, Пумпа Во Стил Со Максфлук, Хармонија АМЕРИКАНСКАТА фда регистрираше медицински уред (Бр. Д192499); Производите СЕ проверуваат ОД АМЕРИКАНСКАТА фда. Во согласност СО АМЕРИКАНСКИТЕ ФДА И Еустандарди за контејнери кои контактираат со храна и медицински уред од ВТОРА класа; извештаите за Тестирање се онлајн за ваша референца;. Малопродажна поли-торба спакувана; запечатена од производителот. Изработен од бисфенол-а (БПА)/материјал без ДЕХП и сите компоненти се безбедни за пареа за стерилизација. Достапно во различни големини (19, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36 мм) за купување. Мајмо секогаш се грижи за потребите на мајките на патот на доењето. Со години го слушаме гласот на мајките за прилагодени, удобни и лесни за употреба алатки. Производите на мајмун имаат безбедност, ефикасност и кредибилитет на кои можете да сметате. Комплет за хигиенска замена компатибилен Со пумпа Медела во делови За Пумпа Во Стил. Различни големини На Градно за избор за оптимални удобности за пумпање. Истото вшмукување како оем делови. Бпа / ДЕХП слободен; ФДА И ЕУ во согласност за контакти со храна. Работете Со Едноставни Желби градници за пумпање без раце. Одличен комплет за замена за делови од пумпата медела. Мајмом Мифит Гради Во оваа листа нуди одличен избор на големини - 15 до 36 мм за да се задоволат персонализираните потреби за пумпање. Компатибилен и Заменлив со оем делови. Бпа слободен, ДЕХП слободен. Во согласност со прописите НА ФДА и ЕУ за контакти со храна. Тестирани од независни лаборатории за безбедност. Тест извештај онлајн достапни за повикување. Истото вшмукување како оем делови. Едноставни Желби. Повеќето домашен градник без раце. Медела Лесен Израз. Достапно во широк спектар на големини од 15мм-36мм. Добијте ја вистинската големина и уживајте во comfономската удобност за подобар излез без болки. Погледнете ги ЧПП подолу за упатствата за избор на големина. Означено е на крајот од тунелот на брадавиците. Пожелно е за лесно склопување и расклопување за чистење и убава приспособливост на сите градници без раце.

За производот

Купувачите избираат и

Бпа слободен 2 пакет дете голтка чаша со стоматологпрепорачува, беспрекорен дизајн 360Степен пиење работ

Чувар на Закуски за бебиња : силиконската слама е помека од пластичната или металната слама Тоа нема да �

БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ>>> > сјај деца чаши се направени од храна одделение 304 нерѓосувачки челик, бпа слободе�

Set ✿ 2пакет за крпа за крпа : Getе добиете 2 муслински крпи со треска со симпатична шема, долга 22 инчи и шири�

Памук, мешавина од полиестер Затворање на привремено Машински миење Водоотпорни и апсорбирани : Библи�

Постојат многу други додатоци за координација за купување одделно во овој простор со повеќебојни прост

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Големина На Чинија : Големина На Чинија 7 Инчен Дијаметар, Сад / Чаши Големина 2,5 Инчен Дијаметар, Мал Посл

①Телескопска Четка За Чистење Шишиња Со Вода Поставена Со Штанд Вклучува 3 силиконски четки, телескопс�

●Пумпа за гради без раце, пумпа за гради што Може Да се Носи, ги ослободува вашите раце Можете да пумпате

Нема повеќе истури оваа детска гимнастичарка има слама и вентил отпорен на истурање, така што не мора д�

Индивидуален носач за шишиња со млеко, лесен за носење, ги држи повеќето шишиња за бебиња на пазарот Вна�

АПС ХРАНЕЊЕ ШИШЕ ОРГАНИЗАТОРсо фина изработка, не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреб

ОБЛАК ПЛАЦЕМАТ ЗА ДЕЦА ️ ● флексибилен, нелеплив, силикон за храна ПОДЛОГА ЗА МАСА КОРИСТИ многу корисн

силиконски+нерѓосувачки челик КАПАЧИЊА ЗА ЗАМЕНА НА ШИШИЊА за БЕБИЊА материјалите за Храна можат подоб

Изработени од нерѓосувачки челик Превртете го изливот со отстранлива слама Бела надворешност обложена

️ €_ Напреден Квалитет●четката за шишиња со долга рачка е изработена од издржлива и отпорна на абс вис�

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супер мек�

Памук Произведено Во Индија Предвремено затворање Миење Раце Само Произведено Во Индија...

Најдобар избор на мама, непречено вовлечен без проблеми, безбеден, удобен и здрав Пп материјал суровини,

Вметнување Прирабница фисроа, прирабница за носење на пумпата за гради погодна за речиси секоја пумпа з

пластика ОРГАНИЗАТОР НА КАБИНЕТОТ ЗА ШИШИЊА ЗА БЕБИЊА со дизајн на рачка, лесен за движење и употреба, ш�

Вметнувањата На Прирабницата на GOCROWE 13 / 15 / 17 / 19 / 21mm (Пакет од 5 парчиња) се користат за наоѓање на вистинс�

БЕЗБЕДНО ЗА БЕБЕ : Чашите за ужина За бебиња Се направени од силикон за храна, без БПА, БПС, ПВЦ, олово и фт

Изработен од мек силикон за заштита на нежната уста на бебињата, без пластика, без мирис и безбедна маши�

Храна Одделение Силикон : Храна Одделение силикон бпа слободен, без мирис, мека силиконски материјал за

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња контејнери за складирање храна за бебиња со 3 бои, розова, сина и з

●Безбеден материјал : детската сребрена лажица е изработена од издржлив нерѓосувачки челик од 304 степе�

Овој сет за хранење силиконски бебиња, вклучувајќи 1 парче силиконска бебешка чинија +1 парче силиконска

100% памук Затворање на привремено Дарежливо големина 3 слоја дополнителен мек памук Работа на ткаенини...

ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА млеко ВО ПРАВ : контејнерот за формула за бебиња NCVI е изработен од пп пластика со висока х

Сет на (4) лажици за новороденчиња кои се нежни на чувствителни непца Направено од силикон отпорен на мир

Производ 1 : 14унца изолирани шише со вода од не'рѓосувачки челик, со слама, заклучување на капакот и еднос

Scroll