Свеж
’Оувед бебешка ткаенина кадифен

’Оувед бебешка ткаенина кадифен

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

100% памук Машинско миење/суво. Дебела и апсорбирана, плишаната ткаенина е изработена од 2 слоја на супер-мек 100% тери памук, плус дополнителен слој на 100% полиестерски потпис на L'Oed Baby, ултрасуед за да се координира со нивните капаци на медицинска сестра. Тоа е 19,5 "од 8", доволно големи за да фати големи хаос. Машина за перење и сушење безбеден. Убаво се вклопува во рамото на мама или тато. Натпреварувачки за медицински сестри на L'Oedbaby и прави одличен подарок. Прекрасната плишана ткаенина од крпа од L'Oedbaby е совршен додаток на нивната 4-во-1 медицинска сестра шал. Спарени заедно, овие 2 прават одличен подарок. Дебела и апсорбирана, плишаната ткаенина е изработена од 2 слоја на супер-мек тери памук, плус дополнителен слој на ултрасудедот на потписот на L'Oedbaby за да се координира со нивните капаци за медицинска сестра. И, на 19,5 "од 8", тоа е доволно големо за да фати големи хаос, но сепак убаво се вклопува во рамото на мама или тато. Најдобро од сè, тоа е машина што може да се пее и е безбедно за сушење . исто како и шемите за медицинска сестра! Направете го вашето бебе l'ouedbaby.

За производот

Купувачите избираат и

Памук Земја Како Што Е Означено Едноставната шема е одлична и за момчињата и за девојчињата...

Креативниот дизајн ќе ви даде прекрасно искуство и ќе ви донесе добро расположение Силиконски Стискаш �

60% памук, 40% полиестер Погодно : Овој сет за бебиња за бебиња е одличен за да се одржи суво и да го заштити �

Безбедно во микробранова печка, врела вода, машини за миење садови и стерилизатори Шишињата од 5 МЛ доаѓ�

Големини : 22 х 11 инчи / 56 х 28 см; Вклучувајќи 4 ставки; Еднострано целосно печатење; Материјал : 100% Памук (К�

92% Најлон, 8% Спандекс Произведено во САД или Увезено Предвремено затворање Машинско Перење...

Секое пакување вклучува четири брадавици Јасни, меки и флексибилни силиконски брадавици Се прилагодув�

100% Силикон МАМА ДИЗАЈНИРАНА : чашата за бебиња на бела Туно го содржи нашиот модерен дизајн со потпис со

Пластични краеви Предвремени на затворање Чаша За Прскање Вода, Вежбајте Го Виталниот Капацитет На Ваш�

Лесно за чистење : оваа чаша за пиење отпорна на истурање е безбедна за миење садови и лесна за употреба �

ОДЛИЧНО ЗА ХРАНЕЊЕ во ДВИЖЕЊЕ : Запознајте Силифолд, вашиот совршен придружник за преносни оброци! Овој

Изолирана крпа поладна торба, Рачна пумпа за гради со санитарен капак и шише со капаче, прилагодлива Гол

Памук Затворање на копчето Машинско Перење Изработен Од 100% Висококвалитетен Памук, Мек, Пријателски За

Силикон Самохрана Силиконска Бебешка Плоча Оваа мека, цврста, силиконска бебешка плоча е совршена за до

Памук Затворање на копчињата Направено од 100% висококвалитетен памук, мек, пријателски за кожата, удобно

Дајте свежо значење на брзата храна Нахранете ја вашата свежа храна за новороденчиња безбедно со овој м

АНТИКОЛИКА СТАКЛО БЕБЕ ШИШЕ Клинички е докажано дека системот за внатрешно проветрување против Колика

Вентилирана основа за шишиња за непречен проток на млеко Текстурата против лизгање помага брадавицата

Доволно издржлив за употреба одново и одново, но сепак доволно достапен за лекување како еднократна упо

Памук Затворање на копчето Машинско Перење Изработен Од 100% Висококвалитетен Памук, Мек, Пријателски За

Мајчино Млеко Патување Кулер : Мајчино Млеко Кулер Торба и отпорни, лесен за употреба Торба За Складирањ

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Тип на производ : Бебе производ Количина на пакет на артикли : 1 Тежина на пакетот на артикалот : 1,0 фунти...

полиестер Затворање на вратоврска Водоотпорни биб : Нашите бебиња, изработени од висококвалитетен поли

[Известување]главната функција на чуварот на млеко е ЧУВАЈТЕ ТОПЛО, Не Може Да Се Загрее Ладно Во Топло И

Силиконска брадавица : мека кожа како текстура, 100% безбеден материјал, силиконската брадавица се чувств

●100% Растителни Влакна●Момкозните влошки за нега од Бамбус се направени од природни бамбусови влакна, �

БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛткаенината на нашата подлога за прскање за фаќање храна е 100% полиестер, без олово, бе�

Мамо 11оз Или 15оз Шолја За Кафеза да и покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја оваа кригла

Ситна ФОРМА : дали е време да го започнете вашето бебе со цврста храна? Ситниот бамбусов Сад на аванчи ве�

Направено од 100% Силикон За Храна, Бпа, Пвц И Без Олово Издржлив, замрзнувач, микробранова печка и машина �

Памук, Полиестер Затворање на копчето Рачно Перење И Машинско Перење Големина 13,5 x 11,6 во / 34,5 x 29,6 см, бра

МЛЕЧНИ КЕСИ за МАЈЧИНО МЛЕКО погодно за да го истурите мајчиното млеко, избегнувајќи го отворот да биде

Пп Овој контејнер за шишиња за шишиња за бебиња има издржлив случај, проѕирен капак на заптивката Ви ово

Scroll