Свеж
240 x чисти куки за вшмукување со кука од челична жица 50мм 2 инчи

240 x чисти куки за вшмукување со кука од челична жица 50мм 2 инчи

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Големина : дијаметар од чаша од 50мм Јасна чаша за вшмукување. Дискретно фиксирање за Божиќни украси итн. Количина на пакувања : 240. Кука за вшмукување. Корисно вшмукување штип за кујна или бања - без дупчење, едноставно прицврстува на вашата плочка или стаклена површина. Идеално за монтирање на украси за Божиќни светла итн.

За производот

Купувачите избираат и

⭐ Вклучен пакет : 4 парчиња половина мебел за декоративни рачки за влечење со завртки за монтирање Индив

Севкупна должина : 3,6 инчи; Ширина : 1,2 инчи; Дебелина : 0,2 инчи; База : 2,9x0 Материјал : Кристално стакло површ

【Што ќе добиете】 : getе добиете 4 пакувања рачки на кабинетот со 8 завртки за монтирање на компјутери и 8 к�

Убави детали, и овие ќе додадат убав завршен допир Широко се користи за сите видови дрвен мебел, како што

РЕМЕНИ ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ СО ДВОЈНА КУКА Јовие ремени за врзување се опремени со двојни Куки Ј Ремените з�

Овој производ е изработен од висококвалитетен материјал за долго време и издржлива употреба Симпатиче�

Материјал : Направено од бакар и месинг, издржлив, отпорен на абење, отпорен на корозија, издржлив и долг

? Материјал : скриената шарка од 2 инчи што се користи за затворање на кабинетот е изработена од висококв�

Внатрешни притисни рампа за дрво или метални врати Одговара на вратите помеѓу 30 и 36 инчи во ширина...

Содржина на пакетот : 8 парчиња x Шарка за вина кутија; Тежина : 25g Главна боја : бронзен тон; Материјал : Мет

475" ЦЦ Кауција Фиока Повлече Капка Гардероба Рачка Гроздобер Стил Антички Бронза 4 3 / 4 " 120 мм Центри 43 / 4" З

Може да се користи технологија на шарки за Поправка на Шарки, и вратата и страничните панели Ако имате б�

Дијаметар На Дупката за монтирање : 5мм / 0,2"; Содржина На Пакетот : 3 х Шарка На Вратата Тежина : 166гр; Матери

Дијаметар : #7 Должина : 3 / 4 инчи Материјал : челик Заврши : Венецијанска бронза Стил на глава : рамен (Филип

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

Прекрасни антички завршувања, 1 3 / 4 инчи во дијаметар со вклучени завртки долги 1 инчи Достапно ревидира�

Лесен за инсталирање без дупчење Погоден за мазни површини, како што се плочки, стакло, метал, цврсто дрв

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој е

【Чувајте нов】висок квалитет на пешкир за капење и кука за крпи се конструирани од не'рѓосувачки челик S

Фиока се справува и влече Фиока се справува и влече Рачки за фиоки и мермер мебел за влечење рачки рачки

Без алатки, без дупки, без дупки, само излупете го капакот и инсталирајте го лепилото, што спречува какво

Погодна големина : Големината на решетката за палто со wallид е 22х10 см / 89 во, дебелината е 1,2 см / 0,5in, висина�

Декоративно алуминиумско работење За дебелина на материјалот од 13 / 16инчи Одличен акцент на секоја прос

Детали за дното : детален дизајн на основата, тесен и компактен, без притисок врз повеќе прекинувачи Ста�

Нашата површина на штипки за полици е мазна без метални бруси, силна и издржлива, може да ги задоволи ваш

ЧЕТКАН НИКЕЛ : хардверот на кабинетот обезбедува елегантен и елегантен допир на секоја фиока, ормар, шка

ДРЖАЧ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ТОАЛЕТНИ РОЛНИгроздобер и стилски, елеганција и величественост допираат до вашата

Дизајнерски држач за тоалетна хартија Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии �

Име на производот : улов на топка; материјал : метал Боја : златен тон; дупки за дупки Големина : 22 x 12cm / 0,86 "

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

Scroll