Свеж
Ilyapa 25 пакувања 3 инчи масло го нанесуваат бронзените кабинети влечења - влечење на фиоки за кујна, рачки на кабинетот, масло однесено бронзено кујнски кабинет хардв?

Ilyapa 25 пакувања 3 инчи масло го нанесуваат бронзените кабинети влечења - влечење на фиоки за кујна, рачки на

Достапност: Достапно.
DEN 447.84

Атрактивната, смела и елегантна завршница веднаш го подобрува вашиот дом Сила и убавина што е изградена да трае со наредните години. Инсталацијата е брза и лесна, веднаш надвор од кутијата, а две големини на завртки им овозможуваат на овие рачки да се инсталираат на плакари со различна големина.

За производот

Купувачите избираат и

Апликација за заклучување на кутијата : за употреба во затворен и отворен простор; Преносен клуч за безб

Изработен ОД површина ОД нерѓосувачки челик СУС304 Чистите линии и дизајнот ја одржуваат вашата бања чис

✅ 1 во W x 72 во H црна емајл континуирана шарка ✅ Материјал : челик ✅ Дебелина на лисјата на вратата : 0,04 in �

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

Поддржете различни методи на отклучување : отпечаток од прсти, лозинка, картичка за ИЦ, механички клуч, п

Име на производот (трајно во употреба) : Шарка на кабинетот; Стил : Половина (најнова технологија) Оклоп М�

Големина : Рачки 1,3x1 во / 33x2,5 см, завртки има две димензии на располагање (1 Материјал : стаклена површина и

Макарата прифаќа рамка од нерѓосувачки челик, која не е лесна за ' рѓа, има висока цврстина и е издржлива

Дијаметар : #9 Должина : 2 инчи Материјал : челик Стил на глава : рамен (Филипс) Должина : 2 инчи Материјал : че

Висококвалитетна Полирана Хромирана Завршница Отстранлив Игла Вклучени Завртки За Монтирање...

Ве молиме изберете ја количината што ја сакате од паѓачкото мени погоре Издржлив и лесен за инсталирање

Цврсти и Издржливи : држачите за полици се изработени од тежок челик, можат да издржат до 75 килограмиЗаг�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Чувствуваната подлога ќе спречи гребење на која бил�

Функција : со капак, држачот за хартија може да избегне вода и прашина, да ја одржува хартијата чиста и ур

Дупки за монтирање : 813 / 16 внатре (224 мм) Севкупна должина : 95 / 8 внатре (244мм) Проекција : 11 / 4 внатре (32 мм) За�

Полета за лилјаци : Гроздобер фиока се повлекува со тетрагонален влечкач на лилјаци, антички кинески ре�

Лесен за инсталирање и расклопување, долг работен век, отпорност на корозија и добра цврстина Дојдете с�

Употреба на сцена на отворено : Нашата густа водоотпорна боја на дожд е многу погоден за бараки за парки�

Издржлива Церада За Долготрајна Заштита : Нашата Проѕирна Церада е изработена од 12 мил Издржлив Тежок П�

Направено од бакар со највисок квалитет, ја штити корозијата,обезбедувајќи квалитет и долговечност Држ

Големина : околу 57 * 31 mm / 2 Тие се флексибилни и нема да пикаат кога ќе ја отворите или затворите вратата..

● [ЕДНОСТАВЕН ИЗГЛЕД И ОДЛИЧЕН ДОПИР] Изработени од издржлива легура на цинк, нашите копчиња за кујнски

●ОБЕЗБЕДЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОРОдлични шарки за ефикасно користење на панелот на вашиот кабинет,суе�

Висококвалитетен Материјал : држачот за тоалетна хартија е изработен од нерѓосувачки челик, кој е водоо

Пакетот вклучува : ќе добиете 30 парчиња 9,8 см / 4inch големи налепници за рефлективни поштенски сандачиња, б

☆ Применлива сцена : Идеално за употреба во бања, кујна, просторија за перење, внатрешен двор, 1 хотели и �

●Тежок Материјал●густа пвц мека пластика, висока транспарентност, силна отпорност на временските усл�

Држач за тоалетна хартија со модерен стил Полиран хромиран финиш Направено од високо квалитетен месинг

ФУНКЦИОНАЛНО СКЛАДИРАЊЕ : самостојни продавници за држачи за Тоалетна хартија 3 ролни тоалетна хартија;

Производот се произведува во Тајван Име на бренд : Лори Број на модел : 57559 Земја на потекло : Тајван, пров�

Scroll