Свеж
JLXMAXLJ 25 парчиња Мебел Израмнување Нозе М6 - Прилагодливи Мебел Нозе Израмнувачи Замена Нозе Завртка За Столици, Маси, Стол, Клупа, Кабниет, Гардероба Нога Продолжувач

JLXMAXLJ 25 парчиња Мебел Израмнување Нозе М6 - Прилагодливи Мебел Нозе Израмнувачи Замена Нозе Завртка

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Спецификации На Овие Израмнувачи На Мебел Завртка-со основни димензии од 0,7 инчи во дијаметар и 0,23 инчи во должина и вкупна должина од 1,01 инчи, вклучувајќи ја и завртката од 0,75 инчи, големина на конец : 0,24", кои имаат широк, армиран дизајн на основата што обезбедува максимална стабилност за вашиот мебел Нелизгачки И Нелизгачки Стапала За Израмнување-широките, нелизгачки влошки спречуваат лизгање и лизгање на стапалата на плочки, дрво и ламинатни подови. Тие безбедно се закачуваат на основата на ногарките за мебел со завртки за да дадат цврст, нелизгачки стисок. Вашиот мебел ќе остане цврсто на своето место по инсталацијата. Квалитетна Пластична Основа И Завртка Од Легиран Челик За Издржливост-пластичните основни влошки обезбедуваат нелизгачки, не-гребење зафат на плочки, дрво, ламинат и подови со тепих. Тие се трајни и долготрајни. Завртките од легиран челик се произведени според високи стандарди и специјално обложени за да спречат ' рѓа. Тие лесно се навртуваат во повеќето ногарки за мебел за брза инсталација и добро се држат до тешки тежински товари. Спасете Го Вашиот Истрошен Мебел-Не фрлајте несигурен, неурамнотежен мебел што видел подобри денови. Прилагодливите израмнувачи на мебел обезбедуваат втора шанса за парчиња покрај нивниот врв. Овие цврсти стапала за мебел ги оживуваат и обновуваат издржаните маси, комоди, ормари и многу повеќе со резолуција нерамни, оштетени нозе. Овие стапала леверлери се сам спасител. Лесни Чекори За Инсталирање На овие држела За Мебел-Измерете, дупчете дупки за водич, ставете стапала за мебел во дупки, зашрафете ги израмнувачите до потребната висина. За неколку минути, овие практични додатоци може да се инсталираат на маси, комоди, ормари и повеќето парчиња мебел. За брзо поправање на неурамнотежен мебел, овие израмнувачи даваат поедноставено решение. Не се потребни комплицирани склопови или додатоци, само неколку вртења на шрафцигер или вежба. ВАЖНО : JLXMAXLJ Овој Комплет За Нозе За Мебел не е Само За Софи, туку Е Совршен И За Лесно Инсталирање Кауч, Столови, Љубовни Седишта, Кревети, Османлии и Друг Сам Мебел, Замена на оштетениот тросед или нозе на каучот, Подигнување на висината на софата или промена на стилот со замена на нозете, Направете ја вашата соба уредна И топла Класична Боја И дизајн, достапна заострена нога За мебел Со квалитет на вечера Лесна завртка при инсталирање, лесни и силни кревачи на мебел, кревачи на кревети ИЛИ КРЕВАЧИ НА СОФИ СОВРШЕНИ ЗА МЕБЕЛ Хакери и мебел За самостојно или Мебел Од сад Пакетот Вклучува : 4 Меки Нозе : Компатибилен Со Мебелот М8 8мм ИЛИ МЕБЕЛ Од Сад 4 плочи за Монтирање На Нозе : универзална Конверторска т-плоча за мебел од сад 20 завртки за монтирање плочи инсталирајте ве молиме имајте предвид - завртката за монтирање што се навртува во софата, на овој модел е м8 Или 8мм и компатибилен.

За производот

Купувачите избираат и

●Ултра Тенок Дизајн●дебелина од 5 мм со магнетна сила од 15 килограми Оваа магнетна брава за фиоки е дов�

Силна И Цврста Инсталација : дупчењето дупки овозможува држачот трајно да се монтира на ѕидот, што обезб

1 Ладно валани челични материјали, површината е запечатена со син третман за да се спречи ' рѓа Проширува

Замена на вратата поблиску делови Лесен за инсталирање Земја на потекло : Тајван, провинција Кина...

Комплет Додатоци За Бања Држач За сапун / четкање тоалет / Шипка За Крпи / Држач За Хартија / Кука за Нам�

Тежина : 37гр; Содржина На Пакетот : 30 парчиња брава со Х Кутија Име На Производот : Кутија Бравата Материј�

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен материјал за овој држач за ролна тоалетна хартија Премиум одделен

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Издржлива полица од тврдо дрво за дополнителна пого�

Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, кутија со алатк

Секоја шарка на вратата е изработена од трајни материјали во фабриката, и секој детал е прецизен, така ш�

ИЗДРЖЛИВАТА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈА им овозможува на портите слободно да се отвораат и затвораат, истовре

Големина на копчето : (L x W x H) 1,65 x 1,0 x 0,9 инчи / 4,2 x 2,6 x 2,3 см; Должина на основата : 0,39 инчи / 1,0 см; Натпревару

За да ги задоволи потребите На нашите клиенти, Микагос повторно ги надгради нашите банџи жици во 2019 годи

Премиум метална конструкција за издржливост Вклучен е алатки и образец за инсталација Координира со до

Име на производ : (издржлив во употреба) Шарка Од Стаклена Врата; Содржина На Пакетот : (најнова технологи

★ Бања Мебел за бања домаќинство со еднослојно стаклено полица за кутии за бања решетката дебело кален�

Висококвалитетен материјал : Висококвалитетно цврсто дрво + Месинг Тој е издржлив, не е лесен за деформа

Модерни Рачки На Вратите На Кабинетот На Фарма : оваа рачка на кабинетот има убедливи стапала и силна пр�

Магнетна Врата Хардвер : магнетна гаража рачка комплет со тешки магнет на грбот, кој лесно може да се фик

Пакетот Вклучува : 6 пара сребрени држачи за полица за клучалки, 12 парчиња кратки завртки, 12 парчиња долг�

ПОГЛЕДНЕТЕ СОСЕМА НОВО : Прескокнете ги плочките за чистење и користете Пенкало За Инјекциска Смеса за �

Што ќе добиете : ќе добиете 4 рачки на вратите со завртки во две должини Тие се завртки од 28мм и 35мм, кои од

Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месин�

За џебна врата, лизгачка штала врата, апликации за врата од врата, ормани, мебел, фиока Дијаметар : 90мм, дл

11 / 4 "Широк ламинат од ламинат челик, 4 капкани со 8 исти клучеви Ламинирано челично тело го прават заклуч�

Природна заптивната смесавода базирана на вода, еколошки, невидлива и ултратенка (наноголемина) отврат�

Кога имате проблем, донесете мир! Можете да го раширите во секое време и насекаде и да го додадете Тоа е т

Висок квалитет : Оваа скриена шарка на вратата е изработена од висококвалитетен дебел не'рѓосувачки чел

Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија Има две цврс

Двојна топка, може да се инсталира на кабинетот, шкаф, фиока, врата, итн Идеален додаток за дома, канцелар

Крајната безбедност : Ако навистина се обидувате да ги заштитите вашите велосипеди или други поседи, бе�

Димензии : 6 Тројно четкан никел заврши Тројно четкан никел заврши Сите наши додатоци За бања Со Фреска с

Безбедност на бравите на прозорецот : Заклучувањето на прозорецот се применува за лизгачки прозорци, ли

100% нов и квалитетен Лесно Преклопете и СамоЗаклучете Материјал : Големина на железо : прибл...

РЕФЛЕКТИРАЧКИ : Нашите Винил Декоративни Налепници Се Рефлектирачки, така што ќе можете да ги видите ил�

Роман и заклучување на вратата за патување Преносливиот уред за заклучување на вратата е фиксиран со ко

Обврзници посилни од дрво Нетоксични, без штетни гасови и лесно се чистат со вода Се спротивставува на т

● Креативниот држач за ролна хартија додава чувство наitualуал на прекрасниот живот, ајкулата, дизајнот н

Име на производ : Тежок нерѓосувачки челик задебелена 3инчна тивка шарка, преклопна носечка шарка (израб

Паметен пад на отпечатоци од отпечатоци : 20 групи на отпечатоци од прсти (2 администратори) може да се чу

Материјал : легура на цинк Силен, повеќе отпорен на корозија и издржлив Погодно е за фиока за облекување,

Дизајн на двојна кука Висококвалитетна легура на цинк и алуминиумска конструкција Се протега 21 / 2 "од wall

Број на модел : ДП12 Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Тип : Вратата Фаќа И В�

Материјал : Кристално стакло+апс Апликација : Може да се користи за домашна декорација, кабинет, гардер�

Монтажа за завртки Ве молиме, дозволете малку димензионална девијација поради рачно мерење Може да има

Scroll