Свеж
Колекција Moen DN8424BN Престон 24-инчен бања единечна крпа бар, четкан никел и Moen DN8408BN Престон колекција единечен држач за тоалетна хартија, место на отпор на четкан нике?

Колекција Moen DN8424BN Престон 24-инчен бања единечна крпа бар, четкан никел и Moen DN8408BN Престон колекција

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Топло и поканувачко : Завршувањето на никелот со никел обезбедува лесно четкан топло-сив метален изглед Вклучува : Moen DN8424 BN Collection Collection 24-инчен бања единечен бар за крпи; Moen DN8408 BN Престон колекција единечен држач за тоалетна хартија. Лесна промена : Дизајнот на отворен држач за тоалетна хартија овозможува лесни промени во ролна. Координативна колекција : Координати со други додатоци во колекцијата Престон. Мир на ум : Наменето за инсталација без проблеми. Изградена за да трае : Поддржано од ограничената гаранција за живот на Моен. Топло и поканувачко : Завршувањето на никелот со никел обезбедува лесно четкан топло-сив метален изглед. Вклучува : Moen DN8424 BN Collection Collection 24-инчен бања единечен бар за крпи; Moen DN8408 BN Престон колекција единечен држач за тоалетна хартија. Лесна промена : Дизајнот на отворен држач за тоалетна хартија овозможува лесни промени во ролна. Координативна колекција : Координати со други додатоци во колекцијата Престон. Мир на ум : Наменето за инсталација без проблеми. Изградена за да трае : Поддржано од ограничената гаранција за живот на Моен. Подготвување за семејни вечери. Капење на бебето. Наводнување на растенијата. Не треба да изненадува што поминувате поактивно време во кујната од која било друга просторија во куќата. И од завршувања до иновации до инсталација, има многу причини зошто Моен е вистинскиот избор за вашата кујна. Од чешми и мијалници до системи за филтрација и отпадоци од ѓубре, Моен има бесконечни производи за да се вклопат беспрекорно во вашата кујна. И со значајни иновации, како засилена моќ на спреј со моќност или без раце, без практичноста со Motion Sense, ќе сакате како производите на Moen носат не само можности за бесконечен стил, туку и функционалност по барање. Од мали, интимни простории во прав до големи, луксузни мастер бањи, мали промени во вашата бања можат да направат голема разлика во освежувањето на една од најпрометните простории во куќата. Фокусирајте се на деталите со производите на Moen и ќе можете да го прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека го рефлектира вашиот личен вкус. Од тапаци за мијалник за бања и полнила со кади до безбедност и додатоци за бања, Мун има бесконечни производи за да се вклопат беспрекорно во вашата бања. И со значајни иновации како лесна и брза инсталација на тапа со M-pact или интегрирани марки за мастило на вашите додатоци за бања кои ви покажуваат каде да вежбате со Press & Mark, ќе сакате како производите на Moen носат не само можности за бесконечен стил, туку и во Функционалност на побарувачката.

За производот

Купувачите избираат и

Димензии : 1, 37х1, 10х0, 66 во / 35х28х17мм, тежина : 130гр површината е кристално стакло, а внатрешноста е инкрусти�

●Модерен стил и практични дизајни за вашата бања, погодни за повеќето видови декор за бања Сите метални

Материјал Оваа рачка на вратата на кабинетот е изработен од легура на цинк Златните рачки имаат чист и б

Изработено е од високо квалитетен ладен челик, кој е тежок и не е лесен за деформирање и е повеќе за прит�

Затворен и отворен катанец; Максималното безбедносно заклучување со тврдооктагонална борокарбидска о�

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

Дизајнот за заштеда на простор совршено се вклопува во мали бањи, гостински бањи и простории за прав Нап

Двоен пост дизајн со пролет натоварен ролери Цврстата месинг конструкција обезбедува најголема убавин

Material Материјал од Rustproof : 304 Премиумодделение од не'рѓосувачки челик штити од корозија и 'рѓа Целата мета�

Ве молиме, измерете ја ширината на обликувањето на рамката, треба да биде пошироко од растојанието од ду

Повлекува Погледнете ја втората слика за детали Повлекува светло Злато Вертикални Линии Цврсти Месинг

Црн и Четкан Никел Бронзен И Четкан Никел Розово Злато и Четкан Никел СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Цента

Нелеплива, самостојна повеќенаменска обвивка Се протега 3 пати поголема од нејзината должина Издржува �

/ Шарки / Серија на шарки за шарки од не'рѓосувачки челик хидраулични шарки тампон меки блиску за мебел

Скриената Шарка е едноставна за употреба и лесна за инсталирање Месингот со шарки за барел е погоден за

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

Материјал : нерѓосувачки челик Лесна инсталација, убаво и практично, благородна и елегантна...

Боја : Бела Е прилагодено : да Број на модел : Магнетски фаќања Снабдување со DIY : обработка на дрво...

Комплет Додатоци За Бања Држач За сапун / четкање тоалет / Шипка За Крпи / Држач За Хартија / Кука за Нам�

Шарки Шаркизинк Легиран Челик Прилагодлив Престој За Поддршка На Лифтот На Вратата Мебел За Поддршка З�

Ве молиме прегледајте ги сите информации за производот за да се осигурате дека овој производ е компатиб

Материјал : Нерѓосувачки Челик Тип : Држачи За Хартија Големина : 30см Лесен за употреба, практичен и удоб�

Материјал Дајте му на вашиот дом мебел целото трендовски свежо чувство веднаш со нашите антички декора

Издржлив и лесен за инсталирање Материјал : Легура На Цинк Големина : околу 5116мм.Убава декоративна шарка

Мини Кутија Шарки : отпорни и анти ' рѓа , не е лесно да се деформира или, можете да го користите со мир на �

Оваа хидраулична шарка е совршена за меко и бавно затворање на кабинетот Конструираните шарки со јагле�

Материјал : простор алуминиум + акрилик + Орев, отпорен на ' рѓа и многу издржлив, може да издржи гребнатин

[Премиум материјал] Вршките на вратата на гардеробата се изработени од 304 индустриско одделение не'рѓос�

Боја : 40мм е прилагодено : Да Број на модел : 40 / 50 / 60 / 70мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертиф�

11 / 4 Во (32 мм) Дијаметар Копчето Завршено Во Сатенски Никел Сложено изработени со прецизни детали за дожи

Дизајн без дупчење : висината на нозете на масата е 28 инчи и може стабилно да се стегне на површината на м

115 / 16 Во (49 мм) Должина Копчето Заврши Во Масло Нанесуваат Бронза Сложена цврста метална конструкција за

Компонентите се конструирани од печат на алуминиум, алуминиумска жица и челик Алуминиумската брава доа

Име на производ (издржлив во употреба) : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки (најнова технологија) �

Ние складираме низа врата, кутија, кутија, брави и прозорци Фати и брави за високи и ниски безбедносни на

Цврста конструкција на месинг : Овој производ започнува со сурови шипки од цврст месинг, кои се загреваа

Име на производот : Сет за вклучување на бравата; Материјал : Не'рѓосувачки челик Боја : сребрен тон; цело�

●Изработен Од Вселенски Алуминиум, издржлив и отпорен на ' рѓа87"(160 x 50 x 200mm) ●Елегантно моделирање на кру

Направено Од Цинк Диа Фрлија Спакувани Со Сврзувачки Елементи Повеќе Дизајни За Да Одговараат На Секој

Направено од премиум алуминиумски дизајн, лепило, бесплатен дизајн, лесен за инсталирање Креативен диз�

Производ 1 : затворен удар во затворен простор најдобро се користи како заклучување на заклучување на шк

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Scroll