Свеж
Индиски Полица 4 Парче Повлекува | Сина Повлекува | Керамички Рачка | Мост Хардвер Повлекува За Кабинети И Фиоки | Златен Хардвер 6 Инчи Дупка До Дупка Кујна Врата Рач?

Индиски Полица 4 Парче Повлекува | Сина Повлекува | Керамички Рачка | Мост Хардвер Повлекува За Кабинети

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Керамика, Боја : Сина. Големина На Рачката : Должина 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Приближно Јаз Помеѓу Завртки, Големина На Завртки : 2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. Содржина На Пакетот : 4 Парчиња Рачки На Вратата На Мостот. Употреба : овие Рачки можете да ги Користите Во Вратата, Фиоката, Кабинетот, Гардеробата, Комодата итн. Безбеден За Употреба Во Домот и Канцеларијата. Грижа : Исчистете Со Мека Облека. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ).

За производот

Купувачите избираат и

● Моден дизајн●модерен дизајн, златна површина, додадете моден тренд во вашата соба, целосно покажете �

Прекрасни антички завршувања, 1 3 / 4 инчи во дијаметар со вклучени завртки долги 1 инчи Достапно ревидира�

● Изграден од бакар, обезбедувајќи издржливост и сигурност ●ХРОМ ЗАВРШЕН : отпорен На ' рѓа, изграден за

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера...

Севкупна должина : 41 / 2 внатре (114мм) Проекција : 11 / 32 внатре (26мм) Материјал : легура на цинк...

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Пондерираната основа ќе ја одржи оваа ставка стабил�

Производот е рурално поштенско сандаче Мед Блк Лесен и едноставен комплет за употреба Производот е про�

Материјал : Направено од траен месинг црн финиш, површинско мазно ниво, обезбедувајќи квалитет и долгов�

ЦВРСТА МЕСИНГ КОНСТРУКЦИЈА : тежок дизајн за долготрајна издржливост; ФИНИШОТ ОТПОРЕН на ' рѓа е многу е�

【Димензија на производот】 Должина на формата : 82мм / 323 "; Ширина на форма : 38мм / 1,5"; Должина на внатрешнат

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитено со употреба на високо издржлив палто во прав Цевката

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бањ

Врвен Квалитет : рачката на вратата и шарката на портата се изработени од висококвалитетен метал, а мати

КАРАКТЕРИСТИКИБез ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За ДецаБез Остри Рабови на Аглите Додат�

Двојни Врати 16ft Пакет Вклучува : (2) Лизгачка Патека (8 FT / 2440mm); (10) Ѕидмонтирани железнички конектор + завр�

Висина 11 / 4 " Дијаметар 21 / 2" Заврши Антички никел (АН) Хардвер за монтирање 8 / 32 Тема 1 "Вклучен е долга з�

Висококвалитетната конструкција на материјалот обезбедува квалитет и долговечност Исклучителната из�

Димензии на пакетот : 4 l x 9 H x 6 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,1 фунти Земја на Потекло : Сад Дел Број : ЕНЦ1655...

Полиестер / Дакрон јаже со полиолефински внатрешни нишки Лесен, силен и издржлив Отпорен на абразија, х�

Големина на плоча : 40 х 32 х 11мм / 1,6 "х 1,26" х 0,43 "(Л*В*Ч); Големина На Дупка На Плоча : 5 х 20мм / 0,2 "х 0,8"(Д*Растојани

Име на производот : магнетски улов; главен материјал : метал Боја : сребрен тон; вкупна големина : 5,7 x 2,5 x 1,1

Испорачани како четири парчиња со соодветни завртки Изработени Од Леано Железо И Бродови за 714 работни �

Железничка Големина > Ширината на Отворањето на Вратата + 6" Може Да Издржи Максимална тежина 330 фунти...

ТРЕВА ТЕЦ 864 Мека Блиска Шарка НА Кабинетот НАПРАВЕНА во САД 3Насочно Прилагодливо Прилагодување Во И На

Тежок дизајн, максимална тежина за поддршка од 100 фунти за пар од оваа Л заграда Мат црн прав палто заврш�

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

ИДЕАЛНА УПОТРЕБА : функцијата За Приватност е совршена за употреба на вратите од спалната соба и бањата

Материјал : железо; боја, злато Големина : 5,7*3,2 см (должина*ширина); нето тежина : 9,3 г / парче...

Декоративен Послужавник за Салфетки : стилски начин да ги одржувате салфетките погодно достапни во ваш�

Вистински оем замена дел Вулкан Харт има долгогодишно искуство во индустријата за комерцијални прехра�

* материјал : изработен од материјал од легура на алуминиум, цврст и издржлив * Моден изглед : едноставен �

【Издржлив материјал】 Овие класични рачки на кинески фиоки се изработени од висококвалитетни материја

МАТЕРИЈАЛ овие декоративни Флер Де Лис антички репродукција дизајниран кукла ремен вратата шарки се н�

Сет од 40 компјутерски закачалки за пешкири за закачалка за wallидови за бања Висина 1,74 "Ширина 2,50" Проекци�

Надградете ги шкафовите и фиоките за неколку минути Направено од цврста легура на цинк Трајно повеќесл�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

Отпорен на временски услови : Заклучување На ЧуваротПрилагодливиот Банџи Кабел е дизајниран со надворе

Scroll