Свеж
Ју 10мм Пластичен Стол Подни Лизгалки Цевки Капаци Покриваат 15 парчиња Заштитник Мебел Нога Правоаголник Во Облик На Нелизгачки Стол Нога Врвот Заштитници Бела(Пог

Ју 10мм Пластичен Стол Подни Лизгалки Цевки Капаци Покриваат 15 парчиња Заштитник Мебел Нога Правоаголник Во Облик

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

● Добар материјал ● Пластика со Висок Степен Боја : бела, пластика. Дизајнот во форма на Буквата у, во Форма На Правоаголник го олеснува паѓањето за време на use.In за да ги задоволиме вашите потреби, ние исто така обезбедуваме различни модели, големини и бои на овој производ. Добредојдовте во продавницата" Јују Директ " за купување. Quot заштитник q оваа цевка вметнете заштити вашиот прекрасен дрвени предмети, керамички плочки и винил штица кат од маринг и гребнатини. ●Лесна инсталација за лесна инсталација, која бара само обложување со цевката пред да ја допрете во положба. Пластични Мебел Нога Правоаголник Облик Нелизгачки Стол Нога Врвот Заштитници може да се користи за дома, кујна, бања, стол и така натаму. ●Намалете ја бучавата со оваа цевка може значително да ја намали бучавата, не треба повеќе да се грижите дали ќе претрпите груб звук при поместување на столовите и масите. Ние се грижиме за нашите клиенти. ако имате било каков проблем со нашиот производ, можете да кликнете НА копчето" КОНТАКТ СО ПРОДАВАЧОТ " на вашата сметка за да ни испратите е-пошта. со задоволство ќе ви помогнеме и ќе одговориме што е можно поскоро. Со цел да ви овозможиме среќно шопинг искуство, направивме и ќе направиме како што следува; 1.Производите што ги продаваме се во нова состојба и завршија цврста инспекција.Обрнете внимание на сите детали за производите за да ви дадете подобро искуство. Карактеристики : - Нема повеќе лупење и замена на лепливи влошки, едноставно за завиткување и не е лесно да падне. - За канцелариски стол столче и стол нозе Дома Мебел Хоризонтална рампа, шок доказ, анти триење, зголемена заштита на подот, итн. - Овие совети за вметнување крајни капачиња од пластична цевка ги штитат тврдите подни површини од гребнатини, држат мебел на место кога се користат и го елиминираат бучното движење на мебелот. Гласот на клиентот : ги користев за да ги ставам на дното на металните крајни маси на мојот двор. Не сакам металот да почне да ' рѓосува ако се навлажни. Работев прилично добро, но морав да ги залепам, за да ги задржам на место. Тие не се толку забележливи и изгледаат како да дојдоа со масите. Среќни што работеа за намената наменета. Детали за производот : - Материјал : пластика-Боја : Бела Големина : 10мм Пакетот вклучува : 15 х Стол Совет За Нога Услуги На Клиентите : Ако имате било каков проблем со нашиот производ, можете да кликнете на копчето "КОНТАКТ СО ПРОДАВАЧОТ" на вашата сметка за да ни испратите е-пошта.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од 316 не'рѓосувачки челик и издржлив во употреба Максимална отпорност на корозија и издржливо

Стил : Класичен финиш : Chrome Висина : 3 15 / 16 внатре Ширина : 2 27 / 32 in Проекција : 1 17 / 32 in Завртки / нокти : N / A (си�

Цврст Материјал : рачката е изработена од алуминиумска легура, која е издржлива, а површината се третира

Материјал : Нерѓосувачки Челик Тип : Држачи За Хартија Големина : 30см Лесен за употреба, практичен и удоб�

[Супериорна Цврстина И Безбедност] Изработена Од цврст материјал од легура на цинк, паметната брава Blusafe

Цврсти фалсификувани месинг плочи со вистински копчиња со оловни кристални врати за детали и јасност П�

【Материјал】 Куки за пешкири изработени од висок стандарден 304 не'рѓосувачки челик, издржлив и отпорен �

Пешкир бар без монтажа Вклучени дефиниција и монтажа хардвер извадете ги претпоставките од инсталациј�

? Издржлив И Отпорен На 'рѓа : нашите брави на кабинетот се конструирани со леано челик и завршени со хром

Шина од нерѓосувачки челик со три пресеци, изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, галваниз

Вертикален држач за хартија за хартија, одговара и на стандардни и ролни со хартија со големи димензии З

Лесен за инсталирање и отстранување Без дупчење и без потребни алатки Висококвалитетни стомачни пласт�

Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други предмети Метод на инсталација : без удира

1 Алуминиумски Материјал : Силниот алуминиумски материјал претрпе термичка обработка и третман на проц�

Содржина на пакетот : 2 х Цевка цевка Шарка; Тежина : 104гр Главна Боја : Месинг Тон; Материјал : Метал...

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

Пакетот Вклучува : 20 х 3мм Јасни Штипки За Поддршка На Полицата Иглички На Држачот На Полицата Специфика�

Содржина на пакетот : 4 х 1 Слоеви Чевли Шарки Шарки Флип Рамки, некои монтажа додатоци Изработени од нерѓ

Метал МАТЕРИЈАЛ : Цврст ЦиронНикел ЛегураКомпозитен Вкупна Должина : 3,93" (100мм) Имаме многу стилови, секо�

Кабел за јаже со жица за обложување, должина од 20 "(50 см) 5мм во дијамер (вклучена облога) Плетен челична ко

Коноп Јаже, Дрво ХАРТИЈА ПЕШКИР бар оваа решетка за ролна хартија е прекрасен додаток за кујна, бања или

Материјал : Метал Богат литературен ретро стил, користете домашна декорација , убава глетка креативни

♦ Пакет вклучува : 2 парчиња копчиња, со мерење на 2,26 "x194", во розова боја ♦ Материјал : легура на кристал и

Комплетен пакет со координативни копчиња на располагање Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа Флорам

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 414гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

●Висококвалитетен материјал од природна смола, нетоксичен и безопасен ●Водоотпорен и отпорен на влаг�

【Биометриски катанец】 Без апликација, тастатура, клуч Пријателски за деца и постари лица, прстите се к�

Отклучете го вашиот пат : пристап без клуч со тастатурата, апликацијата за пристап до Јеил на вашиот пам�

Вратата на штала е пред исечена, пред дупчат Сите панели од дрво се измешани за привлечно вклопување...

прицврстувач на блендата 12 по торба Градежни работ БлендатаЛок патентиран систем за прицврстување ја п

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Метал Боја : Сива;Рамна Отворена Големина : 90 х 55 мм / 3,5 " �

Дизајнот во wallидот заштедува простор и изгледа одлично Традиционален дизајн со класични елементи за ди

Убав капацитет на оптоварување : Дизајнот со двојно кука има за цел да одржи добра количина тежина, совр�

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

Scroll