Свеж
Риерџ 6 ПАРЧИЊА 3.86 Црни Влечења Рачки Украсни Рачки Гроздобер Ретро Комода Повлечете Копчиња Рачки За Фиоки За Кутија За Накит Со Завртки за Монтирање

Риерџ 6 ПАРЧИЊА 3.86 Црни Влечења Рачки Украсни Рачки Гроздобер Ретро Комода Повлечете Копчиња Рачки За Фиоки За Кутија

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

[Големина ] 3,86 х 0,91 инчи / 98 х 23 мм (Л*В); растојание Меѓу Дупките : прибл 3,42 инчи/ 87мм. ќе добиете 6 Мали Рачки за Влечење со Завртки за Монтирање, ќе ги задоволите вашите дневни потреби за употреба. [Ретро Дизајн ] Ретро надворешен дизајн, традиционален класичен стил, одговара на повеќето мебел. Тоа е и практично и убаво. [Висококвалитетен Материјал ] Изработен од висококвалитетно железо, по мат третман, отпорен на абење, отпорен на ' рѓа, не е лесен за бледнее, издржлив, долг работен век. Шуплив дизајн, не цврст. [Повеќекратна Употреба ] Нашите рачки се погодни За фиоки, врати, кутии, комоди, врати на екранот, врати од штала, решетки, ормари, плакари итн. [Риерџ Ветување ] Ако не сте задоволни со вашето купување во кој било момент и од која било причина, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе одговориме брзо во рок од 24 часа! Ако во рок од 30 дена не сте 100% задоволни вратете го вашиот производ за враќање на средствата! Тоа Е Ветувањето на Риерџ. Зошто Да Изберете риерџ риерџ фокусирајте се на малопродажни и големопродажни хардверски предмети и други додатоци. Дизајнот и оптимизацијата на сите производи се засноваат на мислења и предлози на клиентите. Ние сме заинтересирани да комуницираме со клиентите за да создадеме подобри производи за да им вратиме на клиентите. Значи, ние сме многу среќни што активно комуницирате со нас и давате предлози по купувањето на нашите производи. Нашето Кредо : што им Треба на клиентите, ние обезбедуваме што! Спецификации Материјал : Содржина На Железо пакет 6 х Фиока Повлекува Рачки Топло Забелешка 1. Боите може да имаат разлика како различен дисплеј, ве молиме разберете. Ве молиме дозволете 1 - 2мм грешка поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Гаранција Услуга ние сме посветени да ви обезбедиме најисплатливи и квалитетни и сигурни производи, бидејќи веруваме дека ова е приоритет и придонесуваме за задоволително купување. Ако има некое прашање, слободно контактирајте Го Риерџ во секое време. И ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и

【Ракувајте се со безбедна и удобна замена】 Нашите рачки за самостојно лепило, опција за заштеда на пар�

●Големина На производот Должина : 119мм / 4,69"; Ширина : 72мм / 2,83"; Дебелина : 1,5 мм / 0,05" Пружинска шарка со Двој

1 : Рачките на вратите и шарките на вратите се направени од метал, а производот може да се фиксира со завр�

14 ' Ratchet Вратоврска Надолу Направено Со Монсанто Најлон 66 За Максимална Јачина 300 Фунти Безбедна Работа О

ТОПЛО и ПРИВЛЕЧНО : Завршувањето Со Четкан Никел обезбедува лесно четкан топлосив метален изглед ПРАКТ�

Врвен Квалитет : рачката на вратата и шарката на портата се изработени од метал, а матираната црна површ�

☞ СИЛЕН МАТЕРИЈАЛизработен од квалитетен полиетилен( ЈП), грам тежина калифорнија180гр / м2, отпорен на ки

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Многу едноставен за инсталирање Високо препорачливо За Кабинети Дијаметар На Основат�

ПРОДАДЕНИ ПОВЕЌЕ ОД 42623Илјадници задоволни клиенти му веруваат На Еверест за нивните потреби за контро�

Материјал од крпа отпорен на дожд : Полиетилен (пластика), пвц 530ГР / п Детали за церада : агол на Зајакнув�

Многу погоден за кујна, бања и тоалет, дневна соба и други прилики за украсување и уредување, да го напра�

Држач за магнетна тоалетна хартија, автоматизирајте ја бравата без нишанење Вртење двоен пост дизајн п�

Стил : Шарка; (издржлив во употреба) Боја : Златен тон Содржина на пакетот : беспрекорни Шарки Од 10 х Врата;

Прицврстувачи за шатори : Овој прицврстувач за фиксирање е корисен и издржлив, може да ги исполни вашите

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

Приклучокот за џебно дрво е погоден за блокирање на повеќето дупки за завртки од дрво, маси, столови, гар

Јаглероден челик Водич За Монтирање на подот Хардвер : Може да ви помогне да ја поправите вратата на шта�

Дијаметар : #9 Должина : 1 инч Материјал : челик Стил на глава : рамен (Филипс) Должина : 1 инч Материјал : чели

●Големина на Ременот за ремен за прескокнување, широк 2 инчи, ремен за крцкање долг 20 стапки, обезбедува

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетен јаглероден челик со мат црна површина Отпорен на ' �

Материјалрачките на кабинетот се изработени од легура на цинк, Четкана завршница Од Сатенски Никел, пос

1 375" Минимална Дебелина На Вратата Целосно Прилагодлива Пролет Поблиску За Употреба Во Дрво или Метални

Тешко направено : Сите наши јажиња се изработени од цврст плетенка полиестер, или цврст плетенка полипр�

Овој адаптер во форма на L има издржлива и сигурна квалитетна рака што ги држи вашите шини за водичи заед

Дизајнот во wallидот заштедува простор и изгледа одлично Современ дизајн со традиционални елементи за ди

Проекција : 1 Инч; Должина : 3 Инчи; Ширина : 1 / 2 Инчи Хромираната завршница најдобро се координира со други

ХАРДВЕРОТ XIEHE е професионален R лизгачки врати на витрини; метални кабинети; лабораториски мебел; канцел

Ова е мала мини цврста гума антилизгачка рампа за праг, која е многу погодна за транзиција со низок праг

Висококвалитетна Издржана Завршница На Никел Центри За дупки / Дупчење : 5" (128мм) Вкупна Должина : 511 / 16"...

?€4 Начини За Отклучување : Заклучување На Вратата 4во1 со отпечаток од прст + лозинка + Апликација + Клуч(2

⭐total Големина : 200 × 40 × 17,5мм / 7,87 "× 1,57" × 0,69 "(l*w*h); ​​центар до центар : 160мм / 6,3" Изработено на квалитетна ал

Scroll