Свеж
Држач ЗА Ролна За Кујна ДУБАО Од Нерѓосувачки Челик Огромни Самостојни Држачи За Крпи За Тоалетна Хартија Диспензерот За Ткиво Организатор, Четкан

Држач ЗА Ролна За Кујна ДУБАО Од Нерѓосувачки Челик Огромни Самостојни Држачи За Крпи За Тоалетна Хартија

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

●МАТЕРИЈАЛ} : Избор на НЕРЃОСУВАЧКИ челик СУС 304, мазно ниво на површината исклучено, обезбедувајќи квалитет и долговечност Мат Црна завршница, Никогаш не ' рѓа дури и во влажни средини во бањата долго време. Отсуство на каков било дефект, заоблен раб мазна тркалезна, атмосферска оценка. ●СТИЛ● : Држачот за Ролна тоалет без Капак заштедува повеќе простор. И Тој е Цврст и издржлив, со доволна носивост на тежината. Погледнете Со Скриени Завртки Дизајнот Добро Се Вклопува Во Различни Стилови. `+ГОЛЕМИНА : 36*15 см (Видете Го Цртежот Со Димензија за детали. €ФУНКЦИЈА} : Погоден за повеќето ролни од тоалетна хартија и ја штити хартијата од влажнење. Хартиената ролна не се лизга. ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : Вклучен е Целиот хардвер и Инструкции, можете успешно да го инсталирате овој квалитетен производ. (Ако пакетот за монтирање на завртката не е пронајден во пакетот, ве молиме контактирајте не веднаш за да испратите повторно. Производ : Држач За Кујнски Ролни / Слободен Држач За Тоалетна Ролна Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја / Финиш : Четкана (Сребрена)Големина : 36*15 См Тежина : 550 g / 1.21 lb Style : современ метод на Склопување : склопување на Завртки2. Бојата може да биде различна поради различни дисплеи. Ве молиме разберете.

За производот

Купувачите избираат и

Стилскиот транспарентен дизајн го прави скоро невидлив, што е многу погодно за убава декорација на домо

Боја : злато Издржлив и лесен за инсталирање Доаѓа со симпатична и мала пластична чиста кутија (6,95.12,5 см),

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Тешка работа Внатрешни или надворешни врати Слајд песна дизајн Држи Се Отворено Внатрешни или надвореш

Исклучителен изглед, фино изработка За полесно отворање и затворање на вратите од кабинетот Направено �

Број На Модел : Hm871 Tp Gl Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 7,0 Фунти Димензии На Пакетот : 12 Број На Мо�

Држи 7 Ролни Тоалетна Хартија : овој држач за тоалетна хартија држи до 7 ролни за тоалет (6 ролни на штедач,

Дизајнерски држач за тоалетна хартија Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии �

Име на производ : (издржлив во употреба) Двојна Топка Фати; Нето Тежина : (најнова технологија) 22гр Содржи�

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекорпочекор инструкции со вклучени слики Долга Лизгачка Шина : в

Димензија : растојание од дупката 1 : 84мм / 331 "; растојание од дупка2 : 67мм / 2.64"; растојание од дупка3 : 39мм / 1,5

ВИСОК КВАЛИТЕТИзработен од врвен нерѓосувачки челик СУС304, целата метална конструкција, обезбедувајќи

Системот за поддршка за подигнување може да остане во која било позиција според вашите барања Оваа став

[Силната пп пластика ги покрива армираните агли со шипки за цврста конструкција; сите беспрекорни рабов

Инвестиции фрлија 316 нерѓосувачки 2 " исечете ја големината на дупката Продадени по секоја од нив...

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Главна Боја : Црна, Никогаш не ' рѓа Големина(Преклопена

Тип На Ставка : Копчиња Заврши Група : Никел Точка Заврши : Сатен Никел Тип На Ставка : Копчиња Заврши Груп

● база на палатата, исклучителен врежан дизајн, го нагласува благородниот вкус ●Направено од алуминиу�

Пакетот вклучува 4 компјутери Mini Hinge + 2 PCS Hasp Latch + Некои завртки за монтирање Боја : бронзен тон.Материјал :

Тип : Хардвер на кабинетот влече Заврши : Полиран хром Серија : Ултима Тип : Хардвер на кабинетот влече...

Модел за поддршка : 3ds XL Пакетот вклучува : 1 x Оска Шарка И Барел .1 х Шкафче за Заклучување на Шарки и ДИФУЗ

Челик ТЕШКИ : бања хотел пешкир полица нуди елегантен, обезбедување на квалитет и долговечност...

Боја : зголемување НА резолуцијата 4Х3Х3 Дебелина на страничниот панел : 3мм Материјал : Нерѓосувачки Чели

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање в

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој ел

Име на производот : Врата Топката Фати; Нето Тежина : 17г Содржина На Пакетот : 1 х Врата Топката Фати; Матер

Налон затегнување на алатките Тензии до 65 фунти (29,5 кг) Максимална ширина на вратоврска од 15 / 32 инчи (1,2 с�

Настави на овие украсни копчиња е многу лесно, само дупчајте дупки во кабинетот и затегнете со шрафциге�

Кутија за заклучување на тешки клучеви за високо безбедносно складирање до пет стандардни (2 ин) Куќа кл�

Координирање на влечење на располагање за да се заврши изгледот Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Доволно за употреба : ќе добиете 4 парчиња брави со кабелски велосипеди, изобилство во количина, доволно

Theидната кука може да биде совршена за чување облека, клучеви, капа, пешкир за бања, шамија или други мали

Scroll