Свеж
КЕС Тоалетна Хартија Носителот Со Полица мермер &засилувач; Хартија Крпа Држач Кујна, Рѓосувачки Четкани Месинг, BPH224-BZ+KPH100-BZ

КЕС Тоалетна Хартија Носителот Со Полица мермер &засилувач; Хартија Крпа Држач Кујна, Рѓосувачки Четкани

Достапност: Достапно.
DEN 1224.00

Држач За Тоалетна Хартија - Мермерна Полица-Уникатна И Удобна : полицата е изработена од вештачки мермер со широк спектар на текстури, што му дава прекрасен, уникатен стил Исто така, тој е цврст и издржлив со мазна и лесна за чистење површина.1" W(320 mm € 130 mm). Држач за Тоалетна Хартија - Одговара На Големи Ролни, Држи 2 Ролни : пречката на овој држач за тоалетна хартија во бањата може да држи хартиени ролни со должина до 4,92" (12,5 см), така што можете да поставите обични ролни или дури и ролни со мега големина. Кес дизајнираше големо копче од нерѓосувачки челик на крајот на шипката за да спречи паѓање на ролната од тоалетна хартија кога ќе ја искинете. Покрај тоа, овој држач за ролна може да собере 2 ролни истовремено, така што лесно можете да ја смените резервната ролна откако ќе се потроши активната ролна. Држач за Тоалетна Хартија - НЕРЃОСУВАЧКИ Челик СУС304 - Отпорен На 'рѓосување И Издржлив : за разлика од слични производи изработени од легура на цинк или нерѓосувачки челик 201 кои лесно' рѓосуваат, КЕС го користи нерѓосувачкиот челик СУС304 со врвен степен за да спречи металниот дел од овој држач за ролна хартија од ' рѓа и корозија додека ги одржува вашите ролни чисти. Идеален за влажни средини како што се бањи. Исто така, густата лента ОД нерѓосувачки челик SUS304 се спротивставува на свиткување и кршење, така што е доволно цврста за да држи големи ролни. Држач за хартиена Крпа-ДИМЕНЗИИ : макс. должината на ролната е 12,3 инчи( 31,2 см), погодна За Баунти Редовна 1x, Голема 1,33 X, Единечна Плус 1,5 X, Супер 1,83 X, Двојна 2 X, Двојна 2,5 X, Скот мега ролна плус, Костко Киркланд и така натаму. Дијаметарот на основата е 7,9 инчи (20 см). Држач за хартиена Крпа-ОТПОРЕН на 'рѓа : овој држач за хартиена крпа е изграден од нерѓосувачки челик СО врвен степен СУС304 со мермерна основа, заштитувајќи од корозија и' рѓа и бара тривијално одржување. Завртките се направени и од нерѓосувачки челик. Забелешка : завртката и мијалникот се претходно инсталирани. Држач За Тоалетна Хартија - Мермерна Полица-Уникатна И Удобна : полицата е изработена од вештачки мермер со широк спектар на текстури, што му дава прекрасен, уникатен стил. Исто така, тој е цврст и издржлив со мазна и лесна за чистење површина.1" W(320 mm € 130 mm). Држач за Тоалетна Хартија - Одговара На Големи Ролни, Држи 2 Ролни : пречката на овој држач за тоалетна хартија во бањата може да држи хартиени ролни со должина до 4,92" (12,5 см), така што можете да поставите обични ролни или дури и ролни со мега големина.

За производот

Купувачите избираат и

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчија? Не грижи се, овие шарки за покривање се многу лесни за инста

15 стапки х 1,5 инчи Индустриска сила Широк краток рачка крцкалка Жолта хромат двојна Јкуки...

Големина и Материјал : кристално стакло квадратни копчиња, секое копче има стандарден дијаметар од 1, 37х1

Компактен дизајн на wallид за заштеда на простор : Овој држач за хартија за крпи е дизајниран да биде монти

Материјал : металик Цврстиот улов обезбедува сигурно затворање на вратата Маслонанесуваат бронзена бо�

Полиците изработени од не'рѓосувачки челик Sобезбедуваат издржливост и сигурност Завршување на никел з

Легура Шарка за кутии : Направете го вашиот мебел уникатен и декоративна смисла Поставете закачалка за �

Премиум Материјал : држачот За тоалетна хартија е изработен од висококвалитетен простор алуминиум и е и

3 / 8" Вметнете Самозатворачки шарки, завршени во Сатенски Никел Лесен за инсталирање Секоја серија на ша�

Количина и додатоци : Нашите производи се изработени од 10 парчиња (5пари), вклучувајќи и 50 парчиња сатен н

Тежина : 101g; Содржина на пакетот : 1 x Toggle Latch; Име на производот : Вклучување на бравата Материјал : железо, �

Декоративните wallидни куки се погодни за дома, канцеларија и многу повеќе Складирање и виси за капи, реме

Лесна инсталација Вклучен е целиот хардвер Кабинетот заградата дупки удирани со тупаници секој 4Инчен �

МОДЕРНА И СТИЛСКА ВРАТА ОД ШТАЛА : дизајнот на матирано стакло од едната страна и мазно стакло од другат�

Преклопена Големина : 10,2 x 4,7 x 1 см / 4 "x 1,85" x 0,4 "(L*W*T);Дупка За Монтирање Диа : 6 mm / 0,24" Име На Производот : Шар

ДИМЕНЗИИВисина 12,3 инчи, Ширина 10,6 Инчи, Длабочина 4,1 инчиТежина : 2 килограми ЗАКЛУЧУВАЊЕ и БЕЗБЕДНО Има

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Премиксиран изшкушав уретан; Лесно за инсталирање за употреба на DIY или изведувач Испорачува уникатен р

Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки и Затворач За Брава Овој Затворач За Брава ќе оди до

Елегантно и разноврсно решение : Едноставен, рационализиран и функционален избор на складирање, уредно

Содржина на пакетот : 10 парчиња x шарка на вратата, некои завртки; Тежина : 76g Главна боја : златен тон; Мате

* ЕКОПРИЈАТЕЛСКА И ПАМЕТНА БОЈА : Без бледнее, отпорен на дамки, нуди најдобро решение За Отпечаток Од пр�

Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, отпорна на ' рѓа и корозија, многу издр�

Без дупчење, лесно за инсталирање Материјал со челична плоча со ладно валани, силна способност против к�

Содржина на пакет : 2 x прозорец макара; Тежина : 41g Материјал : метал; Име на производот : прозорец макара...

Стилскиот транспарентен дизајн го прави скоро невидлив, што е многу погодно за убава декорација на домо

Силна влечење на чашата : Центар за дупки од 3 инчи, вкупна должина од 37 / 10 инчи (93мм) Апликација : Рачките �

Стил : тип; Боја : сребрен тон; Содржина на пакетот : 1 парчиња x шарка за триење Вкупна димензија : 29 x 18 x 1,5м�

Совршен за реставрација и лесен за инсталирање на современи преддупчат врати Кристал без олово спарен �

Тип : Бања Полици Инсталирајте Стил : Тип На Вметнување Завртки Монтиран : Агол Полица Материјал : Бакар...

[Антимирис] капакот на тоалетот е цврсто затворен за да спречи ширење на мирисот и да го одржува воздухо�

Scroll