Свеж
ЈАПЧЕТ 16 Спакувајте Црвени Керамички Копчиња За Кабинети, Керамички Копчиња Со Една Дупка Со Завртки, Тркалезна Врата Од Печурки Со Копчиња За Кујнски Ормар, Шкаф, ?

ЈАПЧЕТ 16 Спакувајте Црвени Керамички Копчиња За Кабинети, Керамички Копчиња Со Една Дупка Со Завртки, Тркалезна

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - ова црвено копче на кабинетот е изработено од висококвалитетна керамика со елегантен и дарежлив изглед, што може совршено да одговара на секоја декорација на мебел И доаѓа со едноставна и мазна тркалезна површина за лесно чистење и одржување во која било средина. ШТО ДОБИВАТЕ-керамичките копчиња на кабинетот имаат дијаметар од 1,26 инчи и висина од 1,1 инчи. Пакетот вклучува 16 рачки на вратите и 20 завртки, кои се доволни за да ги задоволат вашите различни потреби и замени за мебел. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Секој сет на керамички копчиња на вратите е опремен со завртки за лесна инсталација. Вежбајте дупка во кабинетот што треба да се инсталира, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и затегнете ја кон копчето. Завртката е со димензии 1 инчи и е погодна за кабинети со дебелина помала од 0,8 инчи. ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА - овие кружни влечења на кабинетот се добар додаток за мебел и најдобар избор за замена на старите или оштетените копчиња. широко се применува во кујнски кабинети, фиоки, гардероби, плакари, ноќни маси, библиотеки или други врати за мебел. НАБАВКА БЕЗ ПРОБЛЕМИ - на сите клиенти им обезбедуваме производи со повисок квалитет и задоволително искуство за купување. Известете ни дали ќе најдете проблеми со квалитетот по добивањето на сјајните керамички копчиња. Ние гарантираме дека ќе понудиме 30-дневна наплата. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - ова црвено копче на кабинетот е изработено од висококвалитетна керамика со елегантен и дарежлив изглед, што може совршено да одговара на секоја декорација на мебел. И доаѓа со едноставна и мазна тркалезна површина за лесно чистење и одржување во која било средина. ШТО ДОБИВАТЕ-керамичките копчиња на кабинетот имаат дијаметар од 1,26 инчи и висина од 1,1 инчи. Пакетот вклучува 16 рачки на вратите и 20 завртки, кои се доволни за да ги задоволат вашите различни потреби и замени за мебел. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Секој сет на керамички копчиња на вратите е опремен со завртки за лесна инсталација. Вежбајте дупка во кабинетот што треба да се инсталира, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и затегнете ја кон копчето. Завртката е со димензии 1 инчи и е погодна за кабинети со дебелина помала од 0,8 инчи. ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА - овие кружни влечења на кабинетот се добар додаток за мебел и најдобар избор за замена на старите или оштетените копчиња. широко се применува во кујнски кабинети, фиоки, гардероби, плакари, ноќни маси, библиотеки или други врати за мебел.

За производот

Купувачите избираат и

Вкупна големина 4,8"x1, 18"x1, 22" / 122x30x31mm(LWH)18 "x0, 78" / 30x20mm( LW), дупка теренот 2 материјал од легура На Цинк, едност�

▶ Качување на нето големина : Безбедносен нето дијаметар на жицата 6мм (0,23 ин), 8мм (0,31 ин), растојание од м�

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

Материјал : Држачот За Тоалетна Хартија со капак се состои од Месинг, кој е цврст, силен и пријателски ра�

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

Име на производот : Catch Latch; Материјал : пластика Севкупна големина : 6,5 x 4,5 x 2,2 cm / 2,6 "x 1,8" x 0,9 "(L*W*T); Fit Dialmeter Dia

Конструкција од цврст месинг и нерѓосувачки челик Современ дизајн Држи до 3 ролни тоалетна хартија...

Theидната кука може да биде совршена за чување облека, клучеви, капа, пешкир за бања, шамија или други мали

Гаранција за квалитет Водич за Врата изработен од висококвалитетна пом пластика Пом материјалот не е

Материјал : нерѓосувачки челик 304Површина : нерѓосувачки челик четкани Тивко лежиште, без бучава...

ЌЕ ОБЕЗБЕДИ ПОДВИЖНИ ЌЕБИЊА ОКОЛУ ВАШИТЕ РАБОТИ : овие екстра силни големи гумени ленти ќе ги држат ваши

Златен Дизајн : нашиот држач за крпи за раце е едноставен и мазен во дизајнот, со четкана месинг завршниц

Настави на овие украсни копчиња е многу лесно, само дупчајте дупки во кабинетот и затегнете со шрафциге�

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : држачот за тоалетна хартија е изработен од аеронаутички вселенски алуминиумски мат

Четкана Месинг / Сатенска Златна Завршница 3,5 инчи х 3,5 инчи, 5 / 8 " Радиусни Агливи препорачуваме да нанес

Само хардвер, не вклучувајќи панел на вратата;Материјал : нерѓосувачки челик 304;Површина : четкан сатен П

Изобилни магнетни улоги на кабинетот : Пакетот содржи 24 парчиња магнетна врата и завртки од 96 парчиња, 1 �

Издржлив и Голем Капацитет : Прецизниот Исечок се Прикажува Во Секој Детал,Што Го Прави Без Вклучени Зав

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

Име на производот : Вклучување на бравата; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; вкупна големина : 7,2 x 2,8 x 0,9

Пакетот Вклучува : 8x Мебел Капак Шарка 16x завртка Совршен за многу намени, како што се големи кутии и витр

18мерални метали На располагање четири завршувања Преддупчат за вклучени завртки за монтирање 18мерални

Зелена, квадратна подлога за филц Работи особено добро за основи на светилки, но може да се користи во мн

● Тежок Домашен Организатор не Ви требаат некои метални месинг алатки за да закачите држач за ролна за

Содржина на пакетот : 4 х Античка Шарка; Тежина : 16гр Главна Боја : Бронзен Тон; Материјал : Метал Име на про

Стил : 2 парчиња x Вметнување; Боја : Сребрен Тон; Содржина На Пакетот : 2 парчиња x Шарка На Кабинетот, Некои

Никелирани Челик Количина На Пакување : 12 Ние акции голем број на врата, случај, кутија, барака и прозоре�

Тежина : 312 G; Содржина на пакет : 20 парчиња x Wallидни закачалки Материјал : легура на цинк; Име на производот

Боја : бронза Накит подарок вино кутија за гледање кутија за дрво L 90 ° поддршка на пролетна шарка...

● Големина на безбедносна мрежа : јаже со дебелина од 8 мм , растојание од мрежа 8х8см , 8х10см, 8х12см Ако бој�

Боја : Сребрена Дебелина на страничниот панел : 1 Број на модел : 305 Материјал : железо Должина на барел : 305.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 80 (+ / 2%)Парчиња x Поддршка На Полицата; Тежина : (најнова техно�

Доволно за Вашите Различни Потреби : пакетот содржи 12 парчиња пресечени тениски топчиња за столици глав

Scroll