Свеж
Абот колекција бела и црна г -дин wallидна кука

Абот колекција бела и црна г -дин wallидна кука

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Лесно наведете ја крпата или облеката што е ваша со оваа забавна кука за керамички wallидови Одлична идеја за подароци за тушеви за венчавки или ангажмани. Мерки со дијаметар од 2,5 инчи. Лесно наведете ја крпата или облеката што е ваша со оваа забавна кука за керамички wallидови. Одлична идеја за подароци за тушеви за венчавки или ангажмани.

За производот

Купувачите избираат и

`+Безбедност и Приватност Flip lock е дизајниран за безбедносни апликации, со лизгачки завртки и дупки за ка�

Стожерна Шарка Цврст Фалсификуван Месинг Самоцентрирање од 15 степени затворена положба Стаклодофиксн�

Извајаните линии и мазните површини на Искористување ја претвораат вашата бања во топло, релаксирачко �

Погоден за монтирање на ѕид Четкајте со специјална форма за чистење Четка испорачана со капак...

Систем за адаптација : Сензор За Излез На Портата На Патеката Компатибилен со најмоќната Мазга, Контрол�

Се користи за лесно закачување на тешки врати во рамките на вратите Карактеристики отстранлив игла за л

1Најсовремена е изработена од Врвна КЛАСА ХСС (Челик со Голема Брзина).Преку специјална термичка обрабо�

[Мерење] : 3,75 "Просторна на дупки, целокупна должина : 115мм (4,52inch) Акрилна ширина : 8мм (0,31inch) Висина : 26мм (1,02 �

За внатрешна и надворешна употреба; заклучувањето на дискот најдобро се користи како брава за складира�

Цврсти фалсификувани месинг плочи со вистински копчиња со оловни кристални врати за детали и јасност П�

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Боја : црвена боја Пакетот вклучува : 4 x никел позлатена z Hinge Note : Според големината на растојанието на ду�

【Што ќе добиете】 : 2 x рачка со црна порта, завртки за монтирање од 8 x Севкупна должина : 99мм / 3,9 "; Ширина н�

МЕТАЛНИ ПОТПОРИ за ПОДИГНУВАЊЕ Лесен за инсталирање и отстранување ПОДДРШКА ЗА ПРОЛЕТНИОТ КАПАК одлич�

Направени од ABS со мазна полирана површина, овие копчиња се мали, компактни, отпорни на абење и издржливи

Зацврстена челична окова за одлична антиисечена отпорност Големи комбинирани тркала за леснотија во у�

Големина : околу 50 * 28мм / 1,97 инчи * 1,10 инчи Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка...

Тежина на артикалот : 1,54 lb Земја на потекло : Кина Име на бренд : Национални брендови MFG / Spectrum HHI Димензии н

Тип на инсталација : монтиран wallид, тип на кука : алатка, стил : рустикален Тип на инсталација : монтиран wal

Пакетот вклучува 2 парчиња x кабинети влече + завртки Материјал Рачките се конструирани од легура на ци�

Производ 1 : затворено и отворено со клуч најдобро се користи како заклучување на заклучување и заклучув

●Вкупна Должина на бојата : 129мм (5,08 инчи); Висина : 39мм (1,5 инчи)Имаме различни големини одговараат за ваш�

Направено од Арно UPC 785584002809 Број на добавувач A8760 PN Направено од Арно UPC 785584002809 Број на добавувач A8760 PN...

Боја : 20 парчиња 8mmx10mm Пакетот вклучува : 2 / 20pcs x мини шарки Наменето за минијатурен мебел од 1 / 12 кукли, как

Тежина : 0,663 Боја / финиш : црна Основен материјал : легура на цинк Димензии : должина 13 3 / 4 ", ширина 7 / 8", вис

Боја : бронза ,Златна, Материјал : Легура На Цинк Големина на шарка : околу 31 * 40мм.Погоден за многу мебел, з

●Издржлив Материјал●5 Копчиња за Пакување кабинети изработени од висококвалитетна Цврста Легура На Ц�

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од нерѓосувачки челик, антикорозивен ДИЗАЈН : Врата Стожерот шарка Дебелина : 1,5 мм

Листа за пакување q : ќе добиете 2 Пакети рачка на вратата од сребрена штала и 8 парчиња завртки за монтира

Направени од ABS со мазна полирана површина, овие копчиња се мали, компактни, отпорни на абење и издржливи

★ 【Силно оптоварување со оптоварување】 : Перфориран инсталација, подебел материјал, лесно оптоварува�

Подот на главата Магна Свип II Греј Произведено според највисоките стандарди за да ви обезбеди квалитет�

●Полупокриени Шарки : ● Компактните шарки на кабинетот се дизајнирани за кабинети за рамка за лице и бе

Ееј До Варних : Исечете ја вратата од штала од цврсто дрво со вашата омилена боја за да ја надополните се�

Scroll