Свеж
Сет од 10 Nuzamas Mat Black Knobs и влечења за ормани, гардероба, гардероба и фиоки, кујна, спална соба, рачки за суета за бања 28мм

Сет од 10 Nuzamas Mat Black Knobs и влечења за ормани, гардероба, гардероба и фиоки, кујна, спална соба, рачки

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

Комплет од 10 копчиња за кабинети на Нузамас се погодни за сите видови фиока за гардероба во кабинетот, дијаметар 28мм, црна боја Направени од врвни квалитетни карактеристики на легура на цинк во антиоксиданс, без 'рѓа, без згаснување, без обезбојување. Мултислојниот процес создава заштитен филм кој е отпорен на корозија, абразија, не-опаѓање, без гребнатини. Брзо и лесно инсталирајте со едноставно завртка, доаѓа со завртка за инсталација. Современа мат црна завршница, ергономски дизајн, удобно растојание од зафат, лесно за отворање и затворање. Комплет од 10 копчиња за кабинети на Нузамас се погодни за сите видови фиока за гардероба во кабинетот, дијаметар 28мм, црна боја. Направени од врвни квалитетни карактеристики на легура на цинк во антиоксиданс, без 'рѓа, без згаснување, без обезбојување. Мултислојниот процес создава заштитен филм кој е отпорен на корозија, абразија, не-опаѓање, без гребнатини. Брзо и лесно инсталирајте со едноставно завртка, доаѓа со завртка за инсталација. Современа мат црна завршница, ергономски дизајн, удобно растојание од зафат, лесно за отворање и затворање. Опис на производот : Овој сет од 10 модерни и ергономски дизајнирани копчиња се идеално решение за модернизација на сите области во куќата. Тие се произведени со висококвалитетна легура на цинк што обезбедува модерен тренд и последна трајност во исто време. Секоја рачка доаѓа со соодветни завртки, овозможувајќи удобна и лесна надградба на DIY. Овој опсег е погоден за нови кујни и бањи, заедно со реновирање на постојниот мебел. Спецификација : Материјал : Дизајн на легура на цинк : Копче за завршување на копчето : Мет црно копче Димензија : Дијаметар : 28мм, ширина : 24мм, ширина на долната ширина : 14мм Дупка : Единечна дупка Големина на завртката : 22мм (Погодно за плоча од 18мм) Мет копчиња за фиксирање на завртка.

За производот

Material:
Zinc Alloy
Design:
Knob
Finish:
Matt Black
Knob dimension:
diameter
Hole distance:
single hole
Screw size:
22mm (suitable for 18mm board)
Package includes:
10 x NUZAMAS Black Matt Knobs:
Fixing screw:

Купувачите избираат и

Материјал : Нашите влечења на кабинетот се изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, здрав и �

Главна Боја : Бакарен Тон; Нето Тежина : 57гр Содржина На Пакетот : 4 парчиња х Улов На Топката На Вратата; И�

Име На Производот : Брава За Античка Кутија;Материјал : Метал Боја : Бронзен Тон;Вкупна Големина : 2,5 х 2,5 х

€ Разноврсна : нашата заштитна церада обезбедува сигурна заштита од влага и нечистотија Тие можат да се

Стил : Шарка; Боја : Бронзен Тон,Сребрен Тон Содржина на пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Тежина : 24гр Материј

Тежина : 47g; Содржина на пакетот : 2 x Hasp Staple Име на производот : Главен HASP; Материјал : Не'рѓосувачки челик Д�

Изглед кој работи со било кој стил на украсување Користете во повеќе поставки како бањи, кујни, помошни �

3 во (76 мм) повлекување од центарот во центарот Заврши во полиран никел Комплетно изработени со прецизни

Големина : Центар за дупки : 5 инчи (128мм), вкупна должина : 8 инчи (200), дијаметар : 1 / 2 инчи (12мм) Убава и издрж�

Пондерираната основа ќе ја одржи оваа ставка стабилна за да спречи превртување Чувствуваната подлога ќ

Дизајнот за заштеда на простор совршено се вклопува во мали бањи, гостински бањи и простории за прав Нап

Изработен од висококвалитетен материјал од јаглероден челик, издржлив и практичен, сигурен за употреба

Боја : Златна Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Опис широка Употреба : Овие

Топчесто Лежиште Целосна Екстензија 22" Мека Блиска Фиока Слајдови 10 Пара Вредност Пакет Продолжување : 3

3 Инчи #9 Дрвени ЗаврткиЗаменете ги завртките од 5 / 8" со дополнителни долги завртки што спречуваат присил

Цена за : Секоја ширина на HASP : 11 / 2 "HASP Стил : Конвенционална ставка : Ротирачки очен агол HASP Вклучува : При�

100% Сосема нов, Ретро дизајн Издржлив и лесен за инсталирање Одлично за гроздобер дрвена кутија, тешка др

● Материјал : ЈП материјал, водоотпорен лист од типот на лотос, силна изолација, водоотпорен, без истеку�

Материјал : изработени од трајни ГОДИШНО Големина : церада клипови е 3,27 х 1,06 х 1,22 инчи Дијаметар на дупка�

500 фунти капаче за оптоварување со граници на кршење на 1500 фунти : Тешката градба им овозможува на 15 метр�

【Клипови со тешки тарпови】 hlogree тешки шатори клипови дизајнирани со уникатен дизајн на устата на алига

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

Копчето DIA 12 ”(30 mm) Копче за четкано златно месинг копче за фиока, влечете го копчето за вратата на вратат

* Висококвалитетен материјал : бел челик (се користи на суви места како спална соба, дневна соба итннерѓо

3 во (76 мм) повлекување на чашата од центарот до центарот Заврши во Златен шампањ Ексклузивен дизајн на А�

Пластика Игри за тревници играчки во задниот двор : Во усвојувањето на премиум пластичен материјал, здр�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

Име на производот : Прозорец Макара;Одговара за : 7077 Тип Ролери; Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Расто

Безбедност и приватност Ова преносно заклучување на вратата ви обезбедува дополнителна безбедност и п

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

Scroll