Свеж
Х-гранче палто за палто за бања, облечена од не'рѓосувачки челик, кука, база на wallидови, закачалка 4 парчиња (de baño toalla gancho de acero inoxidable base redonda colgador de pared 4pcs

Х-гранче палто за палто за бања, облечена од не'рѓосувачки челик, кука, база на wallидови, закачалка 4

Достапност: Достапно.
DEN 256.64

Тежина : 167g; Содржина на пакет : закачалки за wallидови од 4 парчиња x Име на производот : закачалки за wallидови; Материјал : Не'рѓосувачки челик. Должина на вратилото на куката : 61мм/2.4 "; Главна боја : Сребрен тон. Големина на монтирање : 20 x 4mm/0,8" x 0,16 "(L*D); Dia Dia : 16mm/0,6" (Tamaño de Montaje : 20 x 4mm/ 0,8 '' x 0,16 '' (l * d); diámetro del eje de gancho : 16mm / 0,6 ''. Вкупна големина : 73 x 40mm / 2,87 "x 1,57" (L * max. Base y Cabeza : 40 mm / 1.57 '', 22 mm / 0,87 ''. Палто за палто за бања облечена од не'рѓосувачки челик, кука, закачалка за бази на wallидови 4 PCSINSTALL Чекори : 1. Користете три завртки за да ја поправите основата; 3. Затегнете го завртката На завртките за шипка. de acero inoxidable Base redonda Colgador de pared 4pcs Peso : 167g; Contenido del paquete : 4pcs x Colgadores de pared Nombre del producto : Colgadores de pared; Material : Acero inoxidable Longitud del eje del gancho : 61 mm / 2.4' '; Color principal : Tono plateado Tamaño de Монтаје : 20 x 4mm / 0,8 '' x 0,16 '' (l * d); Diámetro del eje de gancho : 16mm / 0,6 '' Tamaño вкупно : 73 x 40 mm / 2,87 '' x 1,57 '' (l * máx. База y cabeza : 40 mm / 1,57 '', 22 mm / 0,87 ''.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Алуминиумска Легура Тип : Држачи За Хартија Користете : Ставете ролна хартија или крпа...

Црна пластична конструкција Димензии на обетка : 11 / 8 "x 3 / 8" Димензии на фаќање : 13 / 8 "x 7 / 8" Се користи на ал

Четкан никел Маслото ја нанесува бронзата ◄ Rustproof ► Кокосири куки изработени од Sне'рѓосувачки челик (п�

€Елегантен Уникатен Дизајн Q Техниката На Бела Боја На Скара И Моделите На Олеснување На Убавината на Е�

●Премиум Материјал ● овој слајд на тастатурата е изработен од тежок ладно валани челик со црна завршна

● Разноврсна, компактна : Идеална За камиони, мотоцикли, итн Совршена заштита од боја, без капење или сил

МАТЕРИЈАЛ : Контролирајте го квалитетот на производот започнете од преку суровина, изработена од висок�

МОДЕРНА И СТИЛСКА ВРАТА ОД ШТАЛА : дизајнот на матирано стакло од едната страна и мазно стакло од другат�

За да ги задоволи потребите На нашите клиенти, Микагос повторно ги надгради нашите банџи жици во 2019 годи

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчија? Не грижи се, овие шарки за покривање се многу лесни за инста

Напречно од легура На Цинк, обезбедувајќи издржливост, доказ за ' рѓа Лепило лепак без дупчењелесен за и�

Бања Пешкир Решетката мултифункционални ткиво ролна држач со полица Држач За Ролна Тоалетна Хартија То

【Изберете Topens】 24 години искуство специјализирано во индустријата за автоматизација на портата Наша ц�

Брави Бравицрн MS309 Т облик рачка опрема За заклучување Телескопски брави За врати Телескопски прекинув�

Материјал : Јута Седум дебелини : 12,7 мм / 1 / 2 инчи 19мм / 3 / 4 инчи 25,4 мм / 1 инч 32мм / 11 / 4инч 38мм / 11 / 2инч П�

За употреба на внатрешни врати каде е потребна функција за заклучување на приватноста, како што е спалн�

ИздржливИзработен од висококвалитетен абс материјал, многу издржлив, може да ве придружува многу годин

Забелешка : хардверот за монтирање на ѕид не е вклучен лесно монтиран Функционален и декоративен држач �

Материјал : Направено од легура од кравјо и цинк, мека и цврста, издржлива и силна Не лесно испукани или д

Пакет листа : 4 Парчиња М8 закачалки завртки, 12 Парчиња завртка Забелешка : Нашите производи припаѓаат на

Слајдови за фиоки со меко затворање : Двојни пружини, дизајн на амортизација на чисто бакарно јадро, апс�

Содржина на пакетот : 12 парчиња Шарки за Маици + 60 парчиња Завртки за Монтирање Димензија : 10 х 6 см / 3.35" (Л*

● 6 пара од 14 инчи,вклучени завртки за монтирање (дополнителни завртки понудени за резервна употреба) Вн

Име На Производот : Вклучете Ја Бравата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон; Големина : 6 x 2 x

Материјал : легура на цинк Ова е заклучување на бравата HASP, со 2 копчиња, главно користени за куќиште за з�

Пакетот содржи : 10 парчиња цилиндрични копчиња со една дупка со завртки за монтирање Информации за голе�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од алуминиумски материјал со висока цврстина, тој е издржлив, отпорен на

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

[Квалитетен Материјал] Изработен од супериорно буково дрво и рачно ткаен кабел Рустикален и уникатен из

Едноставно притиснете ја вратата за да ја затворите и заклучите турнете повторно до пролетта отворена

Се користи како табла на гитара за цигари, или како обична шарка во повеќето занаетчиски проекти Тие се �

Стил : / ; Боја : Сребрен Тон, Црн, Златен Тон; Тежина : 89гр Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Шарка На Кабинет

Олеснете Ги Поправките : Престанете Да се грижите за скршениот хардвер на преклопната врата! Деловите з�

Што Добивате од 12 парчиња месинг шкаф брави со завртки, големината на основната плоча е 42 x 8mm / 1,65 x 0,31 инч

Завршување на четкан никел Должина на влечење : 5 " Дупка до центар за дупка : 33 / 4" [96мм] Проекција : 1 "...

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера...

Специјална Технологија За Меко Отворање И Затворање : хардверски затворач за перфорирана врата на мага�

Дополнителните долги завртки ќе ви се најдат специјално при замена на постојниот хардвер користејќи ја

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

11 / 4 Инчен Центар До Центар; Проекција : 1 / 2 Инчи; Должина : 33 / 4 Инчи; Ширина : 15 / 8 Инчи Колекцијата Стара Ми

Изработени од висококвалитетни материјали и погодни за употреба во влажни простори Простор за две ролн

Направени од ABS со мазна полирана површина, овие копчиња се мали, компактни, отпорни на абење и издржливи

TÉV и GS сертифицирани според DIN EN 121952 Експандер сертифициран во согласност СО TWPS PPP50019 TÉV и GS сертифициран�

Име на производот : Ролери За Лизгачка Врата; Материјал : Најлон, Метал; Тежина : 238гр Содржина На Пакетот :

Scroll