Свеж
Брејди 123416 заклучување на заклучување, клуч слично, 1/4 , зелена

Брејди 123416 заклучување на заклучување, клуч слично, 1/4 , зелена

Достапност: Достапно.
DEN 767.84

Капката има непроводлива најлонска окова за да се заштити од електрични опасности за време на апликациите за заклучување Овие лесни катастрофи се во согласност со сите барања за OSHA и нудат супериорна температура, хемиска и отпорност на корозија. Непроводливи најлонски катастрофи се побезбедна алтернатива на металните брави за апликации за заклучување. Капката има непроводлива најлонска окова за да се заштити од електрични опасности за време на апликациите за заклучување. Овие лесни катастрофи се во согласност со сите барања за OSHA и нудат супериорна температура, хемиска и отпорност на корозија. Непроводливи најлонски катастрофи се побезбедна алтернатива на металните брави за апликации за заклучување. Најлонските капки имаат неиндуктивни најлонски тела засилени со фиберглас и уникатни клучни цилиндри кои спречуваат електрична енергија да патува од оковината до клучот. Лесно, некондуктивно и не-распрскувачко тело.

За производот

Купувачите избираат и

Детали за големината и практичен дизајн : Сплинот на рамен прозорец е широк околу 0,315 инчи, средината на �

●Издржлив Материјал ● шарките На бурето се изработени од чист бакар, со ситно обработена, која е цврста

Произведете Го "Европскиот Изглед" со традиционални кабинети со рамки за лице Шарките се отвораат до 110 �

Користете на врати, кутии, кабинети и мебел каде што постои желба да се отстрани иглата на шарката подоц�

/ Шарки / Серија на шарки за шарки од не'рѓосувачки челик хидраулични шарки тампон меки блиску за мебел

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

★ 【Што ќе добиете】 : ќе добиете 4 парчиња рачка за влечење со единечна дупка и 2 тип на завртки за монтир�

Приклучоци за дупкиПриклучоци За Леани Алуминиумски Дупки со Газење за нашите кутии отпорни на временс

ДимензијаЦелокупната должина на овие црни влечења е 5,4 инчи (135мм), со мерење од центар до центар од 5 инчи

Пакет од 8 совети за гумени нозе 1 инчен внатрешен дијаметар (25мм) Добар избор за метал стол, преклопни ст�

Материјал : Направено од легура од кравјо и цинк, мека и цврста, издржлива и силна Не лесно испукани или д

Материјал : нерѓосувачки челик Модел : држач за хартија монтиран На Ѕид Тип : Држач За Хартија Материјал :

Име на производот : Пролет на вчитана игла Материјал : Метал Големина (секоја) : 58 x 14 x 4mm / 2.3 "x 0,55" x 0,16 "(lwd)...

★ Детали : Ова копче има иста боја со повлекување на златниот кабинет ★ Мерење : влече : растојание од ду�

Тежина : 836g; Содржина на пакет : закачалки за wallидови од 20 парчиња x Име на производот : закачалки за wallидо�

Заградата и шипката за пешкири се изработени од автентичен вселенски алуминиум, третман на анодизација

Држачот за вртење го прави менувањето на тоалетното ткиво брзо и едноставно Премиум метална конструкци

Широко Се Користи : рачките за влечење може да се користат за врата од штала, шкаф,плакари, лизгачки врат�

Се вклопува во мртвите точки помалку од 21 / 6 „Широко што испакнати помалку од 1“ од вратата Потребно е з�

Полици за прикажување на мутис : Изработено од траен цврст материјал од не'рѓосувачки челик гарантира д�

Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик 304, има висока јачина и отпорност на корозија и може да се ко�

Се користи за лесно закачување на тешки врати во рамките на вратите Карактеристики отстранлив игла за л

Вкупна должина : 290мм / 1142inch; Ширина : 35мм / 1 Материјал : ладен валани челик; Површински третман : четкана з�

Голем дизајнер кабинетот копчето Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии во Со�

Висококвалитетна флексибилна најлон конструкција Идеално за обезбедување жици, кабли, цевки и црева Еф

Држач За Тоалетна Хартија стоечкиот дизајн ви овозможува да имате хартиени крпи подготвени на секоја р�

Самоуправа закачалка во бања; Може да се користи за држач за пешкири, решетката со лоокер, бањи Во лави�

ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН : повлечен пешкир бар Можете да ја прилагодите лентата за да ја добиете саканата дол�

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

Нерѓосувачки Челик €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●стегачот за макара од стаклена врата е изработен од квалитетен

Вклучен пакет : 50 парчиња поправање клинови + 50 парчиња завртки(Случајна боја) Големина на заградата( Л х

Карактеристики без 'рѓа, густ и долготраен хардвер, детски пријателски нема остри рабови на аглите Дода�

Нерѓосувачки Челик Предвремено затворање Можете Да Изберете Вертикални Или Хоризонтални(Десно Или Лев

Четката за чистење на вратите има квалитетно алуминиумско тело со пристојна завршница, издржливо, прот�

Силна И Цврста Инсталација : дупчењето дупки овозможува држачот трајно да се монтира на ѕидот, што обезб

ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНАозначената големина е точната завршена големина Кога ќе ја изберете вашата големина,

Материјал : нерѓосувачки челик Лесна инсталација, убаво и практично, благородна и елегантна Лесен За Чи�

Рачно изработени од ковачи на Амиш во округот Ланкастер, ПА Направено од цврсто, цврсто и трајно ковано �

Дизајн на хуманизација : Водоотпорен И Отпорен на Прашина, Соодветна Големина, мобилен телефон и мали пр

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Комплетира�

Комерцијален праг кој штити од прашина, нечистотија, влага, инсекти итн Запечатува празнини до 1 / 2 инчи �

Металниот мебел влече Исклучителната изработка го прави потрајни и без да биде лесно оштетен Копче за ч

Стил A Пакетот вклучува : 50*шарки Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : CE Пакетот вклучува :

Структура : дизајнот на густата структура ја подобрува издржливоста и цврстината на шарката на кабинет�

Закачете се нагоре и надолу за повеќе складирање Независна единечна кука, украсете го животот Квалитет�

Scroll