Свеж
Сојузнички месинг MT-1-22 Montero Collection 22 инчи суета заболени стаклени полица, четкана бронза

Сојузнички месинг MT-1-22 Montero Collection 22 инчи суета заболени стаклени полица, четкана бронза

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и јачина. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Достапно во широк спектар на завршни животни дизајнери. Производите се обезбедени со ограничен живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и јачина. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Достапно во широк спектар на завршни животни дизајнери. Производите се обезбедени со ограничен живот. Додадете простор и организација во вашата бања или суета област со оваа едноставна, модерна стаклена полица во стил. Одликувајќи се со калено, стаклено стакло и цврст месинг хардвер, оваа полица е направена за јачина и стил на издржливост. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката колекција на додатоци од месинг, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на декор на вашата бања. Колекцијата Монтеро е една од нашите најразлични линии. Блокираните квадрати и правоаголни карактеристики во оваа колекција се истакнуваат директни линии и бујни детали како цилиндер што служи како кука за облека. Бокс, правоаголни раце за прицврстување на тоалетите, шипки за крпи и хардвер за полици. Речиси можете да видите мускули во поставените квадратни детали во држачите за туширање на шипките на колекцијата и дебелите кругови што опфаќаат сапун сапун во држач за сапун со сапун поставен со wallидови. Не пропуштајте ги дебелите, разнишани стаклени полици и цврсти блокови на цилиндарот што ги украсуваат лавиците за повеќе куки. Исто така, има убав, вдлабнат држач за тоалетна хартија со два постери и сличен дизајн за монтирање на wallидови.

За производот

Купувачите избираат и

?●Спецификација+ надворешен дијаметар : 4см / 1 Висина : 5,4 см / 2,1" Дебелина на прстенот : 0,5 см / 0,2" ?●Корисно

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

Име на производот : шарка на цевки цевки; материјал : метал Боја : црна; преклопена големина : 60 ​​x 60 x 14mm /

Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, отпорна на ' рѓа и корозија, многу издр�

Тип : Запира на вратата Боја : Сребрена Материјал : легура на цинк Апликација : Декорација на мебел Тип : З�

Без одржување анодизиран леан алуминиум со завртка за заостанување од нерѓосувачки челик Држи ролетни

Ние сме посветени на квалитетот на секое семејство, верувам дека ќе ги сакате нашите рачки на кабинетот,

Отпорна на вандали, комерцијална галванизирана заварена челична конструкција Патентирани антириба, ан

Хром позлатена челична количка Систем за месинг на месинг Механизам за заклучување на двојна лост за зг

Под / дното монтирани слајдови : целосна должина продолжување патување Движење на лизгање : Ултра мазно �

Содржина на пакетот : 8 парчиња x Шарка за вина кутија; Тежина : 25g Главна боја : бронзен тон; Материјал : Мет

Целосна шарка на смртност Врски со челични и најлонски шарки за додадена јачина Вклучени се завртки за �

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : додатоците за Бања монтирани На Ѕид го максимизираат складирањето во ограничени пр

Инсталирањето е брзо и лесно : не е занаетчија? Не грижете се, овие шарки за покривање се многу лесни за и�

Нерѓосувачки Челик Нерѓосувачки Шарки : Прифатливо лесно се враќаат вратите и ормарите Метални Шарки Н�

Вистински оем замена дел Вулкан Харт има долгогодишно искуство во индустријата за комерцијални прехра�

Стил А, Боја : 350мм (14инч)Долг живот : нормалниот работен век на лизгачката шина е повеќе од 30 години.Анти '

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Боја : 5 FT 60in Број на модел : МиниСИФорма Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ В

6 куки за вртење со проекција од 4 инчи куки замав лево или десно на база пакет со хардвер за монтирање...

Име на производот : Вклучување на бравата; не'рѓосувачки челик : метал Боја : сребрен тон; отворена големи

Се користи како табла на гитара за цигари, или како обична шарка во повеќето занаетчиски проекти Тие се �

●Тешки Нозе За Фиба Од 3 / 8 инчи нозете за маса со цврста железна фиба поддржуваат оптоварувања со одлич�

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

Спецификација : Производ : држач За Ролна Хартија материјал : Винил Боја : како што покажува сликата( розо

Големина : Ширина : 19 / 16 "(40мм); Висина на прстенот на постери : (1,83") 46,5мм; нето тежина : 0,42 фунти / 1 парчиња 12

Може да се отвори и повлече слободно на допир на копче, со силна херметичност и убав изглед, што носи пог�

сосема ново Изработен од материјал од нерѓосувачки Челик, никогаш нема да ' рѓа, издржлив и отпорен на аб

3 Нашиот Држач За Тоалетна Хартија Има Уникатен Дизајн На Слот, А Завртките На Држачот Се Затегнати До Ро

Гроздобер антички цинк легура на вратата од врата, може да се инсталира во бањата, кујната, спалната соб�

1x 6ft железница 2x Стопери на вратата 2x влошки за скокање 2x водичи за подови Дали вратата вклучува?...

Координира со славини и додатоци во Составената колекција Премиум метална конструкција за издржливост

Scroll