Свеж
Венран 2,5 фиоки за фиоки за влечење на вратата на вратите на кабинетот, облекувате го античкиот златен месинг 2 1/2 центри од 64 мм

Венран 2,5 фиоки за фиоки за влечење на вратата на вратите на кабинетот, облекувате го античкиот златен

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

2,5 "Копчиња за влечење на фиоки за влечење на вратата на вратата на кабинетот се повлекува антички златен месинг 2 1/2" центри од 64 мм ** l : 4,6 "(118 мм) / c-c : 2,5" (64 mm) Податоци за мерење : Должина : 4,6 "(118 mm) Ширина : 1,4" (35 mm) Дупки Центар до центар : 2,5 "(64 mm) Кога се инсталира копчето за копче од 0,8" (20 мм). Боја : златен месинг; Материјал : легура на цинк. Завртки со две димензии : Повеќето продавачи нудат само завртка со една големина, додека ќе добиете 2 завртки со различна големина од нас : 25мм (0,98 во) стандардна завртка, 45мм (1,77 инчи) на главата на бандажот, за да може да се користи завртката за фиоки, така што копчињата за фиоки можат да се користат на Многу различни фиоки без посебно патување во продавницата за да најдат должина што работи. Погодно е за гардероба, кабинет, кујна, фиока, врата итн. Одличен помошник за извлекување фиока, ормани и друг стил на мебел : Европски модерен, траен, едноставен и елегантен дизајн. 2,5 "Копчиња за влечење на фиоки за влечење на вратата на вратата на кабинетот се повлекува антички златен месинг 2 1/2" центри од 64 мм ** l : 4,6 "(118 мм) / c-c : 2,5" (64 mm). Податоци за мерење : Должина : 4,6 "(118 mm) Ширина : 1,4" (35 mm) Дупки Центар до центар : 2,5 "(64 mm) Кога се инсталира копчето за копче од 0,8" (20 мм). Боја : златен месинг; Материјал : легура на цинк. Завртки со две димензии : Повеќето продавачи нудат само завртка со една големина, додека ќе добиете 2 завртки со различна големина од нас : 25мм (0,98 во) стандардна завртка, 45мм (1,77 инчи) на главата на бандажот, за да може да се користи завртката за фиоки, така што копчињата за фиоки можат да се користат на Многу различни фиоки без посебно патување во продавницата за да најдат должина што работи. Погодно е за гардероба, кабинет, кујна, фиока, врата итн. Одличен помошник за извлекување фиока, ормани и друг стил на мебел : Европски модерен, траен, едноставен и елегантен дизајн. Податоци за мерење : Должина : 4,6 "(118 мм) Ширина : 1,4" (35 мм) Центар до центар : 2,5 "(64 мм) Кога се инсталира копчето за копче од 0,8" (20 мм) Брендот Венран е специјализирана за производство на парчиња за влечење . Ние работиме на ова поле многу години.

За производот

Купувачите избираат и

КАРАКТЕРИСТИКИБез ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За ДецаБез Остри Рабови на Аглите Додат�

Боја / финиш : полиран хром Должина : 25 / 8 " Проекција : 31 / 4" Основна слабост : 25 / 8 "w Проекција 1 / 4 "...

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Димензии : 6 Тројно четкан никел заврши Тројно четкан никел заврши Сите наши додатоци За бања Со Фреска с

Цврсти фалсификувани месинг плочи со вистински копчиња со оловни кристални врати за детали и јасност Д�

МНГ Хардвер Направено во НАС Тежина на предметот : 1,0 фунти Земја На Потекло : Кина Боја : Потресен Калај...

Повторливи резултати без мерење и обележување Без разлика дали инсталирате фиока или десетици, обезбед

Вклучување Овој пакет е составен од алпска индустрија Двоен држач за тоалетна хартија со решетки за скл

Димензии на пакетот : 18 Земја на потекло : Тајван Тежина на пакетот : 3,01 фунти Тип на производ : АЛАТКИ Дим�

[Повлекува фиоки] Вкупна големина : 130mm x 23mm x 11mm / 512 "x 0,91" x 0,43 "(l*h*t); дупка до дупка растојание : 96mm / 3.78"; Вклу�

Функција за поврзување нагоре и надолу, лесна за инсталирање;ограничување на тежината : 10 кг Погоден за �

Боја : Биг Бенд Пакетот вклучува : 1 x амортизер на тампон Компатибилен за врвни шарки на Blum Clip Автоматски

36" Долг х 3 1 / 4" Широк х 7 / 8 " Висок Праг На Винил Заптивка Висококвалитетен Винил за Супериорна Отпорност �

€БЕЛО ОТПОРНО на 'рѓосување q : држачот за бела тоалетна хартија(вклучува држач и завртки) е изработен од

Висококвалитетно Масло Нанесуваат Бронзена ЗавршницаСтаклена Боја : Јасно Должина : 13 / 8 " Ширина : 13 / 8"

Апаратот за појавување ги влече достапните за преголеми фиоки, високи врата од оставата, чајната кујна �

ДОЛГА РАЧКА на КАБИНЕТОТ рачката за влечење е корисна и одлична, изработена од материјал од легура на ал

Дизајнот на инсталација без удирање ја обезбедува неговата стабилност и не се грижите дека ќе падне Не �

Безбеден држач за хартиена крпа за парапет, кога лицето е слабо и незгодно за движење, безбедносната пар

ИздржливИзработен од висококвалитетен абс материјал, многу издржлив, може да ве придружува многу годин

Пондерираната основа ќе ја одржи оваа ставка стабилна за да спречи превртување Чувствуваната подлога ќ

Висококвалитетна четкан антички месинг финиш Центри за дупки : 3 "(76мм) Целокупната должина : 31 / 2"...

100% Железо СЛОБОДЕН ДИЗАЈН НА СТОЕЊЕ : поздравниот домашен држач за тоалетна хартија и диспензерот е лес�

Comp X Timberline 135ta Замена Клучеви : 2 Клучеви Оригинална Оригинална Опрема Производителот Делови СЛОБОДЕН Ек�

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

Секој дел за поправка е кодиран во боја Вклучува целосни, лесно разбирливи упатства Земја на потекло : С�

Пакетот вклучува : 20 штипки за поддршка на полици за полици со спецификација од 3 милиметри или 1 / 8 инчи К

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Стаклена полица за погодност Одлично за дополнителн

Потребна е дебелина на вратата измерете го работ на вратата обично дебела 1 3 / 8 "или 1 3 / 4" Современа прав

Стилски дизајн кој ќе го подобри изгледот на вашата врата Може да се користи со дрвени, метални или вини�

Име на производот : Повлечете го кабинетот во форма на шише Вкупна големина : 104 × 28 × 25мм / 4 "× 1,1" × 1 "(l*w*h); �

ГОЛЕМИНА : 1,65" (Должина )x1, 0"(Ширина)x0, 9 "(Висина) x0, 39 " (Основна Ширина) МАТЕРИЈАЛ : нашите рачки на кабинето�

Прикачете се на сè што можете да помислите за дополнителна безбедност, велосипеди, шлемови, сноуборди, ч

Измерете го теренот и Дупчете ги дупките Користете чекан за да ги ставите завртките за проширување во д�

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : додатоците за Бања монтирани На Ѕид го максимизираат складирањето во ограничени пр

МАТЕРИЈАЛ : Месинг Со Галванизација Заврши АПЛИКАЦИЈА : Широко се користи за мебел за дома, кабинет, врат

Арма завртка за шарки 2,5х323мм (2), ARAC9820 Пин за шарки за завртки 2 Пин за шарки за завртки 2 Овие висококвалит

Тип : Држачи За Хартија Материјал : Метал Метален Држач За Хартија Завршна Обработка На Површината : Нерѓ

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

Име на производ : RC Шарки За Авиони; Расплетувањесопствена Големина : 28 x 16mm / 1,1 "x 0,63" (L*W) Големина на прекл

ИздржливИзработен од висококвалитетен абс материјал, многу издржлив, може да ве придружува многу годин

Заврши : Килибарно Злато Вкупна Должина : 51 / 4 во Монтажа Дупки : 3 во Проекција : 11 / 8 во Заврши : Килибарно �

Современ изглед : Прекрасен дизајн, мазни линии и мека крива моден дизајн додава едноставен и свежина из

Име на производот : Модел 7облик на шарка Боја : античка, златна, бронзена, никел бела Големина : 2229мм Прим�

Избрани Еластични Банџи Жици Направено од силен и еластичен материјал и Функција метални куки на двата

Scroll