Свеж
2 ПЦС со двојна оска тркала со двојно RV гуми за гуми на најлонски приколка за приколки за камперски тркала ги покрива дел RV додатоци со торба за складирање за RV Truck SUV

2 ПЦС со двојна оска тркала со двојно RV гуми за гуми на најлонски приколка за приколки за камперски

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Забележителни информации : 2 комплети на двојни капаци на гуми се вклопуваат во тркала со двојна оска 27-30 инчи дијаметар, ширина на гумата од 8 инчи; Ве молиме измерете ја гумата и внимателно проверете ја големината пред да купите; За подобра брзина на гумата, горната половина од капакот се додава со подебела еластична јаже; Комплиментарното јаже е погодно за подобро прицврстување Водоотпорна и услужна : капакот на гумата RV е изработена од квалитетна најлонска ткаенина, не е лесна за носење или солза, стабилна и цврста во шиење, без гребење или дамка, водоотпорна и сигурна, отпорност на топлина и отпорност на УВ, со долг животен век, заштита гума од странично пукање и оксидација како резултат на долгорочно изложување на сонцето, со што се продолжува услужниот живот на гумата. Добро се вклопуваат : Горниот дел од капакот на тркалото RV е дизајниран со флексибилно затворање, паметно и корисно, цврсто се вклопува во разни гуми, нема да падне лесно заради лошото време; Покрај тоа, долниот дел има 2 метални дупки за навојување на јажето (вклучено јаже), така што ќе можете убаво да го закачите капакот на гумата со јажето. Лесно за чување : getе добиете 2 парчиња капаци на приколка, кои доаѓаат со 1 торба за складирање, погодно за да ги чувате капаците на тркалото кога не ги користите, убаво заштедувајќи простор. Широка употреба : Овие капаци на гуми за RV -а се вклопуваат на тркала со двојна оска, може да се применат во камиони, SUV, приколки, рекреативни возила и други возила, добро заштитувајќи ги гумите на вашето возило, правејќи ве безбедни за време на возењето и да донесете голема погодност за вашиот живот. Доаѓа со домување. Доаѓа со домување. Карактеристики : Снабдување со автомобили : Овие капаци на двојни гуми за RV се идеални материјали со двојно тркало, зачувување на вашите гуми да не бидат скршени од прашина, сонце, снег, дожд и повеќе, намалувајќи го бројот на пати што треба да ги поправите вашите гуми. Идеални подароци : Овие капаци на гуми за патувања се лесни за инсталирање и отстранување, едноставни и практични, убави за одржување на вашите гуми. Можете да ги подготвите за вашата резервна копија или да ги испратите до вашите пријатели, членови на семејството, колегите и соседите како подароци, подобрување на вашите односи.

За производот

Купувачите избираат и

13инчи Направено од пластика на високи апс Обвивки на тркалото Обвивки на тркалото Дајте му на вашиот ав�

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7

【Материјал】 Titanium Gra5 (Ti6 AL4 V) Аеропросторно одделение, овие столпчиња за тркала од титаниум се изработен�

【Висококвалитетен задебелен челик од манган】 : Секој синџир на снег на автомобили е составен од 5 дебе

❌ Овие навртки за прицврстување се дизајнирани само за тркала за задниот дел Овој капак може да биде то�

Инженерски за усогласеност со точка Патентираната технологија на Innerlock (американски патент бр.976) обезб�

Моќен компресор за гуми со 12 V конектор за приклучок за возила Инфлација за помалку од 6,5 минути за станд�

Задебелен, но безвременски 8 зборуваше дизајн; Подобрена со нашата патентирана технологија HSL (висока ја

Компатибилен систем за набудување на притисокот на гумите (TPMS) Едно парче леано алуминиумска конструкц�

【Vehicle Fitment1】Compatible with BMW E87 Series 128i / 135i 20082010, E90 Series 328i / 335i 20072009, 328i x Drive / 335d / 335i x Drive 2009, 328xi / 335xi 20072008, 330 Ci / 330xi /

24х навртки на тркалото Големина на низата : 14мм x 2 Севкупна висина : 2,15 инчи (54мм) Големина на хексадецима�

【Fitment / Compatibility】 : Овој сензор за притисок на гумите е дизајниран за Infiniti Q70 Qx QX50 QX70 QX80 Nissan 370 Z Z34 GTR GT / R35 Juke F

Име на производот : Волшебник на воздушна гума; Материјал : Метал, ПВЦ, гума Содржина на пакетот : 1 x Возду�

Јаглероден челик Материјалите ги исполнуваат стандардите за автомобилска индустрија SAE за јачина и из�

Поставете го Snap на типот или поп на тип 14инчи челично тркало Не се вклопуваат во големина освен 14инчи...

【Придобивки 1】 Овие растојанија на тркалото се дизајнирани да го преместат тркалото подалеку од цента�

? Работи за 6 тркала со ореви од лавчиња или помалку од 6 тркала со ореви со лавчиња со столпчиња M14 x15 и кон

Подготовка : Одговара на 33мм преку орев со прирабница, висина од 2 7 / 8 " Mateial : Направено од висококвалитет�

● Поголеми соларни панели и USB полнење : Новиот паметен безжичен систем има 2 методи за полнење за да обе�

130,81 инчи Тежина на пакет : 24,2 фунти Ајде да се соочиме; Сè е за бандажите Без разлика дали барате замени н�

Погледнете ја сликата за вклопување на слика за дополнителни машини што оваа ставка одговара Продадени

Алатка за сензори за 201 Ford & GM Tire reelrann алатка ➤ Otofix 2 во 1 алатка за релејни е алатка за сензори за гуми, диз�

Модел : 351480 Направено во Јапонија Димензии на пакетот : 34,0 "L x 34 Тежината на пакетот е 65,0 фунти Направено в

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Синџирите на челични гуми од легура 10 B21 трае до 80% подолго од стандардниот челик Rockwell 56 За разлика од кон

Компатибилен со Cat, LexMan, RAM меморија, Scion, Toyota и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од

Барометарот може точно да го мери и прикаже притисокот Погоден е за итни потреби кога гумите се ниски на

Хидрауличен хидрауличен комплет за капа за прашина за заптивка ги запечати краевите на фитинзи за хидр�

【Изглед】 : Цврстата обвивка за подлогата на обвивката е уредна и убава, не е искривена, лесна за чистење

Експорт на притисок 150psi : Оваа мини електрична пумпа за воздух има максимален притисок од 150psi, осигурува

⭐⭐⭐⭐⭐【Preprogrammed TPMS Sensor】The Tire Pressure Sensor is 100% new and come preprogrammed specifically for your make / model / year of vehicle,Accurate Design Which Can Send

Централните прстени на центри на центри за перформанси на кола се изработени од висока јачина на затегн

【M12x15 LUG NUTS】 M12 X1.5 Thread 13 / 16 "(21mm) Hex 1,46" (37mm) Hight 1,2 "(30 mm) Sid Mag Seat Затворено крајбрежни навртки Боја : Сребрен�

Направено од АБС пластика Му дава нов изглед на вашиот автомобил Лесен за инсталирање Направено од АБС �

Процес на намалување на умирање : клипот за поврзување на шипката на компресорот за воздух усвојува про�

Scroll