Свеж
20 парчиња 1,87 Chrome 1/2 -20 UNL тркала Ореви за вклопување во 2001 година Форд Круна Викторија може да одговара на ОЕМ, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

20 парчиња 1,87 Chrome 1/2 -20 UNL тркала Ореви за вклопување во 2001 година Форд Круна Викторија може да одговара

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1/2" -20. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 7/8 "Хекс. Вкупна должина : 1,87". Големина на низата : 1/2 "-20. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 7/8" хексадецимален. Вкупна должина : 1,87 "Големина на низата : 1/2" -20 Тип на седиште : 60 ° Конусен седиште на главата Големина : 7/8 "Хекс финиш : Хром.

За производот

Купувачите избираат и

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Брза брзина на надувување и лесна за употреба : Овој компресор за воздух за автоматска гума може да ја на

Синџирите на челични гуми од легура 10 B21 трае до 80% подолго од стандардниот челик Rockwell 56 За разлика од кон

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Димензии на пакетот : 5 l x 0,75 h x 3 w (инчи) Тежина на пакет : 0,89 фунти Земја на потекло : Кина...

Име на производот : Подлога за мастило за отпадоци Spsonge Компатибилен модел : E PSON ECOTANK ET2700 ET2750 ET2756 ET2760 ET3700 ET

LED дисплеј во реално време Користете ја гумата за автомобили Connect Connect, отворајќи ја и видете го притисок�

【120psi Брз и моќен инфлатор】 : Преносен компресор на воздухот обезбедува максимален притисок од 120 psi Ког�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

Цврста конструкција, преносни гуми за гуми за полнење гума, за велосипед, мотор, автомобил, итн Стандард�

Цена за : Секоја плоча Материјал : Калај јазик Стил : Прстен Peep Hole : Без конектор Тип : Јад Боја код : Ниту ед

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Референца OE Број : BBM237140 B (Ве молиме, потврдете го бројот на дел пред купувањето) Инсталација : Извадете г�

Оксфордска крпа Ткаенината е силна и издржлива, со облога за откуп на вода Се препорачува редовно да се �

69мм целосна должина 67мм надворешен дијаметар.10мм Внатрешен род 4 гулаби по пакет Г дин Lugnut Hub Centric Rings се д

Компатибилен со Audi, Jetta, Man, RAM меморија, Volkswagen и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел о

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

Броеви на OEM дел : 51750439 Погодни за £ º Fiat Услови : нов и висок квалитет Производот е со иста големина како о

Материјал : легура на цинк Боја : сребрен тон Надворешен дијаметар : 18мм / 0,71 '' Внатрешен дијаметар : 12мм

Лесен и флексибилен за употреба Високо дуарбулски производ Произведено во Тајван Лесен и флексибилен з

Јаглероден челик Материјалите ги исполнуваат стандардите за автомобилска индустрија SAE за јачина и из�

Обичен нарачка 4 компјутери Rota тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласнос

Белиот wallидтрим Белиот wallидтрим Атлас 15 црвен и бел wallиден гумен диск круг прстен прстен на гума за гуми

★ Материјал со висок квалитет Нашата резервна обвивка за гуми се изработени од висококвалитетно полие�

Com Компатибилен за Tesla Model Y 19 инчи 2023 ✔ Функција : Заштитете го центарот за тркала, убава и модерна...

Проверете го филтерот и описот на вклопувањето за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило

Внимание на возење : Бидете сигурни да чувате на 40 км на час, обрнете внимание за да го задржите предното

Компатибилен со Алфа Ромео, Кат, Ферари, Масерати, Рам и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број �

За возила со екстремно ограничено дозвола Потребно е само 10 мм внатре и на дозволата за шара За возила с�

Синџирите на челични гуми од легура 10 B21 трае до 80% подолго од стандардниот челик Rockwell 56 За разлика од кон

Заврши : Црно Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Материјал : Алуминиум...

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Референца OE Број : 13597645 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да купите) Инсталација : Извадете го

Затегнување на мрежниот прстен за мрежни ланци со анти лизгање Безбедно возење за мраз на отворено, дож

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

Scroll