Свеж
Hongyuntong New Gloss Silver 4PC Consent Caps Caps Caves 63mm 2,5 инчи 2013-2019

Hongyuntong New Gloss Silver 4PC Consent Caps Caps Caves 63mm 2,5 инчи 2013-2019

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Количина : 4 парчиња по нарачка 2013-2019; Компатибилен дел #'S : 1 LB72 TRMAB, 1 LB72 SZ0 AB, 1 AY60 TRMAA, 52110398, 5290814, 52013762 COMCOMPALTIONS : 2005-2011 DAKOTA; 2008-2014 AVENGER; 2009-20102009 TRAWE; -2018 1500; 2008-2010 Гранд Караван фит тип : Универзален. Количина : 4 парчиња по нарачка 2013-2019; Компатибилен дел #'S : 1 LB72 TRMAB, 1 LB72 SZ0 AB, 1 AY60 TRMAA, 52110398, 5290814, 520137622 COMPATIONGELESTABLITS : 2005-2011 DAKOTA; 2009 Durango; 2004-2018 1500; 2008-2010 Grand Caravan Fit Type : Universal.

За производот

Купувачите избираат и

Заменски пар за замена на Rop Shop 2 пар за гуми за гуми за врски за Сузуки 16x75x8 предни 22x11x10 задни UTV ATV гуми...

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

【Усвојување на увезени чипови, монитор во реално време】 Нашиот најнов систем за монитор за притисок на

Вкупна должина : 1,77 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

Хексна завртки и ореви Димензија на пакетот : 2.19 H x 3,63 L x 2,38 W (инчи) Тежина на пакет : 0,25 фунти Земја на поте

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

Големина : (Ве молиме, потврдете ги спецификациите на гумите за да избегнете купување на погрешен модел)

4 бандажи, на секој раб треба 5 навртки на лавчиња Willе добиете вкупно 20 парчиња навртки A7075T6 фалсификуван

Одобрено со висок квалитет на TUV Дијамантските ланци се избор на синџири на гуми на патот за камиони и SUV.

Високата прецизност и брзата инфлацијаНадувувањето на гумите користат 19мм голем цилиндер и магнето со

☆ TPMS Специфично сиво пластично запечатување капаче ☆ За спречување на нечистотија и остатоци во сензо�

Димензии на пакетот : 5 l x 0,75 h x 3 w (инчи) Тежина на пакет : 0,89 фунти Земја на потекло : Кина Број на дел : 611162...

? ? 【Големина】 Максималниот дијаметар : 22мм / 0,87in, дијаметар на дупката : 8,5мм / 0,33in, висина : 29мм / 1 ? ? 【Лесн

【Убави и нема да 'рѓаат】 капаците на оревите се изработени од висококвалитетни ABS, која има површина сл�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Компатибилен со Cat, Ford, Lincoln, Man, Mercury, Mini, RAM меморија и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Забелешка за инсталација : Мора да се инсталира на погонското тркало; Ако сте 4 WD, се препорачува да инста

Може да се прочита сензорот за притисок на гумите на моделите од 2012 година, само со одредени наведени ал�

✔material : Покривот на вентилот е изработен од алуминиумска легура, отпорна на корозија и издржлив Количин

⭐ [Fitment] одговара на повеќето возила со 5 / 8 "R Студи за рамни седишта ⭐ [Најдобра конструкција во класа]Пр

Капаци со висококвалитетни гуми изработени од алуминиумски легура материјал, отпорен на вода, корозиј�

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

【Трајни и силни】 : Нашиот управувач и заклучување на безбедносниот појас е изработено од цврст челичен

[Додај заштитен стил] Прецизно произведено од тврда пластика ABS [Инстали за неколку минути] Наменето за б

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 74мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 67 Мат

Автоматски исклучете се кога гумата на инфлаторот ќе го достигне претходно поставениот притисок, компр

Сигурно, прифатливо и долготрајно предно тркало, компатибилно со велосипеди со сопирачки од 700 C и цикло�

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

Сет од 2 Нашите американски знамиња се нудат во сет од 2, одлични декорации за автомобили, исто како и фот

Разновидна воздушна пумпа со паметно надувување, фенерче, мониторинг на притисок и функции на СОС Автом

[Важно советодавно] повеќекратен дизајн во очекување на патенти Бренд за трки VMS (не генерички)...

Тежина на пакет : 0,9 фунти Тип на производ : Автоматски додаток Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Сое�

Пауза на ланец или 'рѓа во една сезона; Matte Snow Skings Chods Superx обезбедува долгорочна употреба Дизајн на Канада

[Карактеристики] Материјал : PE пластика, висина : 30мм / 118 ", Внатрешен дијаметар на отворање : 60мм / 2 [Добро �

Одбор за соларно полнење и полнење со USB, ефикасност на висока полнење и трајно TPMS обезбедува правилен п�

Вкупна должина : 1,26 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 8 по

Вкупна должина : 1,4 " Големина на низата : 7 / 16" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 3 / 4

【TPMS Sensor Fitment】 Buick 20072008 Allure, 20182019 Cascada, 20082017 Enclave, 20132022 Encore, 20182020 Envision, 20062015 Lacrosse, 2007 Lesabre, 20072011 Lucerne, 20132015 Regal / V

Scroll