Свеж
VMS Racing 20PC парче црно отворено крајно лесен алуминиумски тркачки ореви навртки со големина 12x1.5mm компатибилен со Chevy Chevrolet Camaro Cavalier Cobalt SS Lt

VMS Racing 20PC парче црно отворено крајно лесен алуминиумски тркачки ореви навртки со големина 12x1.5mm компатибилен

Достапност: Достапно.
DEN 1439.20

4 бандажи, на секој раб треба 5 навртки на лавчиња Willе добиете вкупно 20 парчиња навртки. A7075-T6 фалсификуван алуминиум, 100% сосема нов. Орево на отворено за трки со трки од 12мм x 1,5 нишка. Лесна тежина, 66% намалување на тежината, не се потребни специјални алатки за инсталација. Користете редовен штекер од 19мм, користи редовна OEM алатка која доаѓа со автомобил. Компатибилен со Chevy Chevrolet Camaro (82-02) Cavalier Cobalt SS LT Sport. VMS Racing Open End Lug Nurs 12x1.5 се произведени од авиони со висок квалитет A7075-T6 фалсификуван алуминиум. Овие ореви на бравата се исклучително силни и лесни. Секоја тежини на орев на орев АПРОКС 0,02 мл во споредба со просечната тежина на редовната орев за наврт. Произведено од највисок квалитет на алуминиум и машински до најтесните толеранции.

За производот

Купувачите избираат и

FitОвој сет од 20 оригинални навртки на тркалата е за вашиот Land Rover Discovery Series II (19992004) и Range Rover P38 (19952002) Квалит

Двојна нога на нозете Хром позлатена, целата метална конструкција изградена за да ја издржи најтешката

【Единствена декорација】 : Ова флуоресцентно капаче за вентил на гуми може да даде зачудувачки ефект на

Едно парче сечење обезбедува голема прецизност и стабилност Отпорен на корозија и 'рѓа Скршете ја комби

Броеви на OEM дел : F2 GT1 A180AB TPMS35 F2 GZ1 A189 A F2 GT1 A150AB Погодни за £ ºJOHN DEERE 244 J 304 J натоварувач на погон на четири тр�

Состојба : 100% сосема ново Материјал : Gr5 титаниум легура (TI6 AL4 V) (ISO 9001 Сертифициран производител на UKAS) Вис

Број на дел од задниот дел на капачето : C8633 CSTRA1 Црна и машинска завршница Не е вклучена завртка Број на д�

Добри материјали : Комбинирање на пластика и легура, има голема цврстина и одлична издржливост за долго�

Официјално лиценциран производ Начин на вистински навивачи да блеснат за својот тим Официјално лиценц�

Вкупна должина : 1,4 " Големина на низата : 7 / 16" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 3 / 4

Вкупна висина : 83 " Тип : Орев на отворено за лавче Заврши : Трикратен хром позлатен Спецификации на отвор�

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

【Висококвалитетен задебелен челик од манган】 : Секој синџир на снег на автомобили е составен од 5 дебе

Конечен чист палто отпорен на 'рѓа 60 степени затегнати ореви на седиштето на сијалицата за безбедно вкл�

Го најдовте вашиот сон на тркала за задниот дел? Needе ви требаат нови ореви за ламби за да ги инсталирате!

[Брза инфлација без ладење] Надувувањето на гумите е дизајниран со двојни цилиндри за да обезбеди висок

Латерална стабилност Максимизира влечење со дополнителен зафат со столпчиња Дијамантските ланци со ст

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

Работете само за тркала со 87,1мм центар, носени и возила со центри 78,1мм Дебелината на овие прстени е 10мм...

Големина на тркалото : 17x9 Модел на завртки : 5 / 139 Hub Bore Големина : 78мм Заврши : Сјајно црно со мелени звуци Г

Димензии на пакетот : 4,3 L x 2,3 h x 3 w (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Кина Број на дел : 6218 сте

Секоја сезонска гума за лесни камиони, кросовери и SUV Заоблен профил на обвивка за непречено возење Одли

Компатибилен со BMW, CAT, MAN, RAM меморија и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата

★ 【За универзални модели на автомобили и материјал на синџири за снежни гуми за автомобили】 ★ : За уни�

17инчи Направено од пластика на високи апс Обвивки на тркалото Обвивки на тркалото Дајте му на вашиот ав�

【FCC, CE и ROHS сертифицирани】 професионално сертификација за дополнителна безбедност Електричната пумпа

Објавувања на резервни гуми, капаци на обичај гуми, резервни капаци на гуми за приколки,, капаци на гуми �

(1) Еден сјај за црно машинско лице за лице (серија 360) раб! Големина : 20x12 шема на завртки : 5x5.5 Офсет : 51mm Цен�

За возила со екстремно ограничено дозвола Потребно е само 10 мм внатре и на дозволата за шара За возила с�

Компатибилен со Cat, Man, RAM меморија, Toyota и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на дел од OEM од ва

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми за врски 23x105x12, 22x11x8, 22x11x10 за Honda ATC, TRX ATV Спецификации Надворешни в�

Синџирите на челични гуми од легура 10 B21 трае до 80% подолго од стандардниот челик Rockwell 56 За разлика од кон

✿ Лесна инсталација : Само едноставна преку тока за да се инсталира и да се направи тврд јазол за поната�

Топ Квалитет Потпирајте се на висок квалитет и ефективност Заштитете ја вашата инвестиција 2012 2015 Лакро

Достапно во дијаметар од 17 "18" 19 "20" и 22 "со разни ширини и надвор од сетови Сјајно црно обоен финиш со маши�

Вклучете 4 цилиндри со заклучени заклучувачи, еден пар копчиња за појавување и клуч за инсталација Отво�

Премиум материјал со фино изработка го прави отпорен на гребење и водоотпорен Погоден е за автомобил, в�

Scroll