Свеж
Реткиелектрични нови парови во гуми под притисок на гуми компатибилен со сусузуки форенза 2007-2008 43130-85Z00 4313085Z00 43130-78J00 43130-78J10 43130-85Z00

Реткиелектрични нови парови во гуми под притисок на гуми компатибилен со сусузуки форенза 2007-2008 43130-85Z00

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Компатибилен со Cat, Man, RAM меморија, Сузуки и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : Suzuki 43130-78 J00 43130-78 J10 43130-85 Z00 43130-85 Z03 4313078 J00 4313078 J10 4313085 Z00 4313085 Z03, Дел Број : TX-S024, Опис, *315 Mhz, *ДВЕЕ Сензор за степени. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Монитор за притисок на гумите - Извор : Последователно. Компатибилен со Cat, Man, RAM меморија, Сузуки и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : Suzuki 43130-78 J00 43130-78 J10 43130-85 Z00 43130-85 Z03 4313078 J00 4313078 J10 4313085 Z00 4313085 Z03, Дел Број : TX-S024, Опис, *315 Mhz, *ДВЕЕ Сензор за степени. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Монитор за притисок на гумите - Извор : Последователно. Реткиелектрична марка компатибилна со Cat, Man, RAM меморија, Suzukisuzuki 43130-78 J00 43130-78 J10 43130-85 Z00 43130-85 Z03 4313078 J00 4313078 J10 4313085 Z00 4313085 Z03 PART Број : TX-STORDCRINCE*315 MHZ Дизајн на две парчиња со отстранлив стемапликации, проверете го вашиот Број на дел од ОЕМ од вашата оригинална единица за да се обезбеди вклопување. Ова е 100% нова пред-програмирана замена на задниот дел за вашиот оригинален сензор TPMS за разни апликации Suzuki. Аукцијата е само за еден сензор TPMS и стебло на вентилот. Ве молиме, проверете дали ова е делот што ви треба пред да наддавате. Потребна е професионална инсталација.*Забележете дека сензорите TPMS се активирани под притисок и се заспани кога се испорачуваат! Откако ќе се инсталира професионално, поставувањето на PSI на точните спецификации (според плакарот на вратата на возилото), е потребно пред постапките за ресетирање и реселери.

За производот

Купувачите избираат и

Тешка мерач на воздухот Механичко бирање на покажувачот, бирање е поголемо, читањето е поточно Преносен

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми за врски 21x8x10 за Кавасаки доаѓа како што е прикажано на првата сли

【Функција за брза инфлација】 : Брза инфлација со турбо како дизајн, референтен турбо дизајн, овој мал п�

Хекс стилови на тркала, се најчесто користените навртки за ламби во автомобилската индустрија Hex Drive не �

✈ 【Проверете ги чекорите】 : 1 : Свртете го палењето на вклучување / додаток 2 : Притиснете и држете го за�

Пакетот вклучува : 1 x гуми надувување и 1 x 12ft / 12 V / 120 W цигари за цигари Компресорот Astroai 100 PSI Air Compress ги над�

[Заменете го бројот на делот OEM] Сензорот за притисок на гумите заменува 0009050030, A0009050030,00090500330 E, 0025408617,00090572

Направено од високо квалитетни материјали и дизајниран за долготрајни перформанси Користете алатки Kyos

Висока чувствителност : Професионалниот USB TPMS се користи за брзо и ефикасно сензори, што може точно да ис

Преносен и разноврсен Идеално за гуми за автомобили и велосипеди, спортски топки, воздушни плочи и игра�

Челична конструкција Издржлива завршница Голема вредност Челична конструкција Издржлива завршница...

Компатибилен со Cat, Jaguar, Land Rover, Man, Ram, Rover и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од ваш�

Покривање со високо квалитетни гуми : Гумите се скапи! Помогнете да ја заштитите резервната гума со резе

Нема потреба од капаци на ореви Сетот доаѓа со едно парче База за прстен за убавина за монтирање Покрив �

Осветлување на окото : Сјајот, флуоресцентниот, светлечки и осветлените карактеристики на овие стебла н

Длабоко наклонет мелен дизајн Прирабница за занишање дизајнирана мелење на усна Постојаниот дизајн на

? ? Овој сензор TPMS се вклопува за Dodge RAM 1500 2500 3500, за Jeep Cherokee ? ? 【Замена OEM】 yzhidianf Системите за набудување на

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 67,1мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 63,4м�

Стандардна големина, универзални капаци на матични вентили за различни автомобили (вентил Шредер) Уник�

Сигурен материјал : Овој орев на тркалото е направен од алуминиум третирани со топлина 7075 T6, обезбедува

Висок квалитет на производ Гаранција : 1 година 10 парчиња по кутија Преку сеопфатен тест...

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Број на дел од производителот (MPN) : 9449529 Број на холандер : 5291 Структурна доживотна структура, една годин�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Главната функција е да се следи внатрешниот притисок на гумите на автомобили и да ви овозможи да ја знае

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Директна замена Лесна инсталација Не се потребни специјални алатки за инсталирање на оваа закачалка з�

Надградба на автомобили Премиум одделение Лесен за инсталирање Надградба на автомобили Премиум одделе

1 Мерач на притисок на гумата на гумата на гуми со двојна глава : ги прави вентилите за гуми подостапни со

Едно (1) сосема ново тркало за алуминиум за замена на алуминиум Овој раб е компатибилен со моделите 2015, 2016

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 75мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 71,5мм.

Заштита : Капаците на вентилот за гуми се изработени од алуминиумска легура, издржлива и може ефикасно д

Холандер #5666 Заврши детали црно тркало Болт шема 6139 Производот одговара на тркалото на репликата Chevy Silver

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми со затегнувачи за Husqvarna одговара на гуми 22x11x8 Спецификации Надво�

Синџирите за автомобили со кабел се економичен помошник на влечење Сите челични конструкции со цврсти �

Предвидени протекувања Спречи пункција Заштедете гориво Намалете го абењето Четворица рамнотежа...

Компатибилност : Замена на нашите сензори за гуми за Land Cruiser 2010 OE Број : 4260748010 Висок квалитет : Овој сензор

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

✿ Лесна инсталација : Само едноставна преку тока за да се инсталира и да се направи тврд јазол за поната�

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година...

Сензорот за автомобили TPMS е изработен од премиум пластичен и метален материјал, здрав, не е лесен за ста�

Scroll