Свеж
VVFELIXL Бебе мијалници памучни зајаци Бебе муслински мијалници меки бебешки пешкир за новороденчиња за новороденчиња, марамчиња за бебиња, 11,8 х 11,8 инчи, 3 пакувања син

VVFELIXL Бебе мијалници памучни зајаци Бебе муслински мијалници меки бебешки пешкир за новороденчиња за новороденчиња,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.

За производот

Купувачите избираат и

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Комбо плетена ткаенина / тери крпа нашите пешкири со капи се поддржани со премија плетена памучна ткаен

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Удобна ткаенина : Изработена е од удобна ткаенина од кадифе, мека и удобна, дише, пријателска за кожата и

Супер мек пешкир со качулка Одлично за бебиња и мали мали деца Аспираторот е отпечатен со уникатен диза�

Комплети за бања со крпиима посилна способност за чистење, може ефикасно да го исчисти детското тело, да

Мазна формула (fórmula suave) Не ги повредува очите (não ирита os olhos) Хипоалергичен (hipoalergênico) Тестирано од дерма�

Дизајн на задебелување на природни муслински влакна : Нашите бебиња за бебиња направени од 100% памук од м

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Силикон Патче за корекција на аурикули : Можете да ги користите кога бебето спие, игра или јаде, тие нема

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Бамбус ❤ Hiphop Panda Bamboo Baby Washcloths, 6 пакувања и бебешки пешкири, еднорог, 30 x 30 инчи ✅ 【Две ветувања】 ① Најнов

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

100% ПВЦ Материјал : ПВЦ мора да има дома предвремена облека за бебиња девојче бебе марамчиња за бебиња не�

Омилена време за бања пешкир со качулка Стокке ви овозможува да го завиткате вашето бебе во топлина, уд�

Нашите папочни хернија бебешки ремени користат еластична и дише еластична ткаенина, кои се пријателски

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Доволно количество : ќе добиете 4 парчиња крпи за бања за бебиња во 4 стилови, вклучувајќи розово маче, си�

100% памук Се одликува со двојно зашиени полите за максимална издржливост што ги прави многу еднократно и

85% памук, 15% полиестер Плетени врзување, дуксери со дрес 8 парчиња пешкир и сет за миење садови со слатки ж

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Четка за туширање за бебиња ќе ви донесе деликатно и удобно искуство за капење за вас како еластично Сил

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

? 100% гаранција за задоволство : Стандард за квалитет : Ниво на триење на бојата 4, реактивно умирање, слобо

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

2 стилови : Пакетот содржи 2 парчиња бебе бања мит во различни стилови, вклучувајќи жолто патка и ајкула, �

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Памук Земја како етикетирана Помек, повеќе меки и повеќе апсорбирачки Направено од памучен материјал П�

Стабилна и голема вселенска големина на оградата на бебето е 516inch / 130x130x65cm (тука големината е внатрешнио�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Силиконски ексфолирачки чистач изработен од безбеден силикон, оваа четка за бања е мека, удобна за упот�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Памук Затворање на вратоврска Материјал за миење Материјал Корално руно 100% фотографии од вистинска ст�

Scroll