Свеж
ИГМОНЕР 3д Симулација Тениски Голф Бејзбол Пауза Стакло Автомобил Прозорец Налепница

ИГМОНЕР 3д Симулација Тениски Голф Бејзбол Пауза Стакло Автомобил Прозорец Налепница

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Материјал : ПВЦ И ЕВА; Водоотпорен, отпорен на Сонце, Самолеплив, Не грижете се дека ќе падне Димензија на бејзбол топка (прибл) : 7х 7инч; димензија на топче За Голф( прибл) : 5,9 х 5,9 инчи. Тоа не само што може да се примени на било кој мазен автомобил стакло, исто така може да се користи во фрижидер и лаптоп компјутер. Лесен за употреба, лесен за отстранување без остатоци оставени зад себе, нема да го оштети стаклото на автомобилот. Уникатниот дизајн на налепници СО 3д Спортски Топки прави да изгледа како да ја удирате топката веднаш до прозорецот на вашиот автомобил. Опис : Материјал : пвц И ева бејзбол димензија(приближно) : 18х18см/ 7х 7инч; димензија на тениско топче(приближно) : 18х18см; димензија на топче За Голф(приближно) : 15х15см/ 5,9 х 5,9 Инчен Стил : Бејзбол, Топче За Голф Водоотпорен, отпорен На Сонце, Самолеплив, Не грижете се дека ќе падне не само што може да се примени на било која мазна автомобилско стакло, Може да Се КОРИСТИ и во фрижидер и лаптоп компјутер лесен за употреба, лесен за отстранување без остатоци оставени зад себе, нема Да Го Оштети стаклото на Автомобилот уникатниот дизајн на налепници со 3д спортски топки го прави да изгледа како да ја удирате топката до прозорецот на вашиот автомобил содржина на пакетот : 1 х 3д налепница за автомобил како да користите Тело За Чистење На Автомобилот И Оставете Го Да Се Исуши Само Излупете Го Пастерот и Потоа нежно притиснете го на површината на Автомобилот. Ве молиме чувајте го суво во рок од 24 часа Забелешка : Не ги лепете кога вашиот автомобил беше жежок. Чистење на регионот на вашиот автомобил каде што сакате да се залепите. Не го мијте автомобилот за една недела. Не ги држете во дождливиот ден. Користете топол ветер дува може лесно да го отстраните, нема да ја оштети бојата на вашиот автомобил.

За производот

Купувачите избираат и

Направено со водоотпорен материјал Врвот отворање патент лизгање непречено и овозможува лесен пристап

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според та

Ltem Тип : Паричник Поставата Материјал : полиестер Тип На Шема : Цветни Тип На Затворање : Хасп...

Графичка Врвна Маичка за Женски Магацински Зделки Без Ракави Внек Врвот Маица ✈ ✈ ✈Испорака : обично 71

Стилска бандана со прилагодлив ремен за вратот Печатени на едната страна со уникатен дизајн...

95% Полиестер, 5% Спандекс Стандард За Испорака : 712 Дена; Забрзано : 35 Дена Во Рок Од 24 Часа Превозот...

100% памук Памучна постава Нема затворање затворање Машинско Перење Големина : Една Големина, Ткаенина : 10

100% памук лен Произведено ВО САД и Увезено Велкро затворање Миење Раце Само Светкав Фустан Плус Големина

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење...

Произведено во САД и Увезено Официјално лиценциран колеџ производ Комплет од 2 магнети Силниот магнет н

машки маици Произведено во САД или Увезено Белешки За Големина!!! : Ве Молиме Изберете Ја Големината Спор

47% Памук, 28% Најлон, 25% Полиестер Предвремено затворање Миење Раце Само Предна конструирана круна со 4 мре

100% Најлон Затворање на чипка Машинско Перење Рачно Миење Машка Долна Облека Мажи Памучни Гаќички Долна

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Плус Големина Фустан Панталони Костум Плус Г�

Произведено во САД Или Увезено Врз основа На Под Нула од видео играта Смртен Комбат 9 Изработени од плас�

2023 мажи врвови Произведено во САД и Увезено Ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купи

100% памук Произведено ВО САД и Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ПЕЧАТАЧИ СО СЕДИШТЕ ВО Т

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН ЧАСОВНИК овој ѕиден часовник е опремен со еден неонски прстен во боја на акцент �

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ✈ ✈+За Превозот Н

Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност Ултра мазно чувство, секо�

пвц ①Усогласеност На стадионот Q : јасна чанта со чанта со вкрстено тело му овозможува на безбедносниот

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ✈ ✈+За Превозот Н

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Тип на шема : Печатење Кабел И Мерач Елек Долг

✈ ✈ ✈ Нормално време на испорака : 710 работни дена Рачно Перење Или Машинско перење Гаќички со високо с�

Божиќен Фустан За Жени Произведено ВО САД и Увезено НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме проверете ги �

Подарок За Кума, Мајка Сребрен Додаток, Биди Мојот Семеен Предлог Сребрена Куче Таг Ѓердан Материјал : Н�

100% Полиестер Нема затворање затворање Миење Раце Само Официјално лиценциран мак, НХЛ, НЦАА шамија Мека �

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Миење Раце Само Материјал ерст Т Тренинг Блузи Жени Памучни Д�

85% Најлон, 15% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Материјал : материјалот на овие женски танга е напр�

Мека Ткаенина : оваа облека за миленичиња е изработена од висококвалитетни материјали, мека и пријателс

?●Пријателски За кожата Е Направен Од полиестер и спандекс, многу мек и удобен за носење ?€Големина Заб�

[Материјал] : женскиот дуксер изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е блузи за тинејџерки кои се ч

100% Кожа Предвремено затворање Машинско Перење На ТРУД Државната Серија е местото каде што сето тоа запо

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето 715 дена испорака ①Материјал Е Напра�

Гордо Направени во САД! 12 "х 17" Со Две Метални Месинг Шипки за Монтирање 2 Странично Знаме со логото видли�

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето Миење Раце Само Материјал Полиестер

100% Полиестер Прилагодливи клипови напред за сигурно вклопување Дпрстен за поводник Амортизиран матери

Мерки 225 "Широк х 5" Висок Дизајниран за внатрешна и надворешна употреба до 5 + години Едноставен процес на

Тип На Производ : Чаша За Пиење Димензии На Пакетот : 13" Л Х 3,5" В Х 10 " Х.Тежина На Пакетот : 2,5 Фунти Земја На

100% Акрилик Произведено во САД или Увезено ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според табе

Секси Фустани За Жени на Продажба !! Дозвола !! Најниска цена во последните 30 дена произведени ВО САД и Ув�

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено Затворање на копчето 715 дена испорака Женски Долги Летни Ноќн�

Scroll