Свеж
Петворт Куче Бандани-Двостран Фулам Дизајн Сет-Премиум Мека Ткаенина - Прстен Прилагодувач - Повеќе Големини Понудени

Петворт Куче Бандани-Двостран Фулам Дизајн Сет-Премиум Мека Ткаенина - Прстен Прилагодувач - Повеќе Големини

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од издржлива полиестерска ткаенина, нашите двослојни бандани за кучиња се меки на допир за да му овозможат на вашето домашно милениче удобно искуство при носење Лесно и дише, ова марамче за кучиња лесно се чисти, се пере во машина и се поставува рамно на машината за сушење што не се препорачува .; ПРСТЕН ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ : вклучен е прстен за Шал изработен од висококвалитетна легура. Лесен за употреба, ви овозможува да ја лизнете банданата преку горниот дел, а потоа низ дното за да ја прилагодите големината за совршено вклопување и прицврстување со јазол.; ТРЕНДОВСКИ ОБРАСЦИ : двострано печатење внимателно избрано за да се надополнуваат едни со други. Овој комплет бандана со 2 пакувања обезбедува 4 трендовски стилови отколку што може да се носи секоја сезона, што го прави совршен додаток за вашето домашно милениче што ќе го направи да се издвојува од останатите.; ДИМЕНЗИИ НА ТРИАГОЛНИК : Достапни во три големини : мали, средни и големи. Мали вклопува вратови до 13, средни вклопува вратови до 17 и големи вклопува вратот до 23 . ПЕТВОРТ банданите имаат заоблен дизајн со два долги краја, што го прави прилагодлив на точната големина на вратот на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете ја големината на вратот на вашето домашно милениче за соодветно и удобно вклопување.; ПРИЛИКИ ЗА ШИРОКА употреба : Нашите бандани за кучиња може да се носат секој ден во секоја пригода. Нашите трендовски дезени се погодни за секоја сезона и никогаш нема да излезат од мода. Совршен и за девојчиња и за момчиња, го прави идеален додаток за модерно милениче.; Единица брои : 2.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Контрастно Шиење Рашири Се Вклопуваат Закривена Сметка Официјално Лиценциран Како испроб

Прекрасно сплетени колекционери фото презентација, рачно изработени во САД Колажот содржи фотографија

100% Полиестер Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на наши�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Направено од адидас, официјално лиценцирано...

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење 90 Деца Ова Е За Вас : Никелодеон ја врати деценијата ш�

3,5 х 4 инчиПРИЛАГОДЕТЕ ГИ ВАШИТЕ РАБОТИ Нашите налепници се изработени Со Оракален винил од 4 мил кој мож�

?●Пријателски За кожата Е Направен Од полиестер и спандекс, многу мек и удобен за носење ?€Големина Заб�

100% Полиестер женски резервоари мултипак долги,женски резервоари мултипак основи,слатки врвови за жени

Изграден од висококвалитетен нерѓосувачки челик, ' рѓа, дамка и отпечаток од прст Хигиенски и издржлив С

100% Памучна Мешавина Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Декорација : Ниту Еден Пилинг Панталон

95% Полиестер, 5% Спандекс Мека и удобност за носење Стандард За Испорака : 712 Дена; Забрзано : 35 Дена...

Ако барате специјален подарок за вашите најблиски кои сакаат Да Истражуваат Кампување Риболов Пешачењ�

Полиестер, Најлон 3 ' 5 ' (нога) (90 см х 150 см) Груб Супер Полиестерски Најлон 100д Знаме 4 Редови на шиење на ст�

датум ноќ врвови за жени Произведено ВО САД и Увезено ƸӜƷ НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве МОЛИМЕ провере�

црна халтер врвот Круг Класичен прстен затворање грди божиќни кошули мажи 4х маици за мажи слатки 16 маиц

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Дизајн : Обичен Врат На Екипажот Врвни Женски

Пвц Одобрен стадион : Големини 12 х 12 х 6 инчи, оваа јасна торбичка е одобрена да се користи таму каде што п�

памук Машинско Перење 100% Памучна Ликра Памучна Маичка Со Резервоар За Кучиња Совршена За Сите Временск�

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Кука и затворање На Очите 715 дена испорака ①Материјал Е Напра�

Официјално Лиценцирана Уметност, Луксузна Подлога Од Пена Морски Одделение Винил Страни, Хромирани Дво

Име на производот : бејзбол капа Исклучителна изработка, рачно изработен дизајн Ткаенината е удобна, ме�

95% Полиестер, 5% Спандекс Стандард За Испорака : 712 Дена; Забрзано : 35 Дена Во Рок Од 24 Часа Превозот...

100% памук Карактеристики : бохо цветен принт, каузален, лабав, надвор од рамото, миди фустан, V врат, долги �

100% Полиестер шорцеви мажи хулахопки палма лист пливаат шорцеви затворање жолти шорцеви со висок струк..

Женски Спортски Панталони Нови пристигнувања ✈ ✈ ✈ За испорака : Општо За 714 работни дена Ве молиме пог�

65% Памук, 35% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машина и рачно перење...

90% Полиестер, 10% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од 90% полиестер + 10% спандек

Знамиња 3х5 Сите Животи Се Важни Мировно Полиестерско Знаме Запрете Го Знамето За Насилство Знаменце Но�

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

Задоволете Ги Вашите Избрани Потреби : ќе добиете 24 парчиња ленти за вежбање за жени и мажи во 6 различни

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

црна лента Произведено во САД Или Увезено ✿ внатрешноста на чадорот е изработена од винил, а надвореш

слатки летни врвови за јуниори животинска маица кошула лак и елек за мажи тенок резервоар топ долги гро�

Увезени пливање елеци за возрасни елек возрасни мажи високи долни кошули печатени туника резервоар за �

Јутефан е дом на официјално лиценцирани спортски производи дизајнирани специјално за вас, навивачот Ни

Амортизирана Влошка детски чевли за пешачење чевли за танцување детски потпетици девојки облечете кос�

60% Памук, 20% Вискоза, 20% Полиестер МЕКА МАИЧКА ОД ПАМУК ОД ДРЕС : Изработена од мешавина од памук Од една бо

Ѓердан Со Ознака За Кучиња свекор Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина на ознака за кучиња : 2,8 х 5,2 см.

Мек материјалИзработен од фланелет и сунѓер, издржлив и долготраен Водоотпорен, ветроупорен, отпорен н�

Мажи Мажи Истегнете Долна Облека Мажи Зимска Долна Долна Облека Бикини Долна Облека Мажи Машки Бенд Гол

100% Плетена ткаенина Машинско Перење ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Да Ја Из

Scroll