Свеж
Bn-Link Smart Wi-Fi приклучок Компатибилен со Alexa, Echo & Google Home, далечински управувач, функција на тајмер, не е потребен центар, само 2,4G WiFi

Bn-Link Smart Wi-Fi приклучок Компатибилен со Alexa, Echo & Google Home, далечински управувач, функција

Достапност: Достапно.
DEN 255.84

Лесно за инсталирање и употреба : Едноставно поврзете преку апликацијата BN-Link Осигурете се да се поврзете со Wi Fi мрежа 2,4 G (не е компатибилна со 5 G) и вклучете го Bluetooth пред да го додадете вашиот паметен приклучок во апликацијата. Брзата инсталација може да се направи без дополнителни алатки. Можете лесно да ги вклучите и исклучите вашите уреди од вашиот телефон. Гласовна контрола : Поврзете се директно со Alexa без дополнителен центар. Контролирајте ги вашите светла и уреди со вашиот глас преку Alexa. Паметен распоред и тајмер : Користејќи ја апликацијата BN-Link, можете да поставите распореди за да ги вклучите и исклучите вашите уреди за вас! Тајмер за одбројување за да ги вклучите и исклучите вашите светла по одредено време. Компактен дизајн : Нашите тенок дизајн Wi-Fi приклучоци заземаат многу малку простор и можат да бидат наредени на редовен wallид без да го блокираат другиот приклучок. Изградба со безбедност во умот : Нашиот паметен приклучок е изграден со врвен квалитет и безбедност во умот со обвивка отпорна на оган. Оценето : 15 А, 125 V, 1875 W. 2-годишна гаранција и поддршка за живот. паметен приклучок. Лесно за инсталирање и употреба : Едноставно поврзете преку апликацијата BN-Link. Осигурете се да се поврзете со Wi Fi мрежа 2,4 G (не е компатибилна со 5 G) и вклучете го Bluetooth пред да го додадете вашиот паметен приклучок во апликацијата. Брзата инсталација може да се направи без дополнителни алатки. Можете лесно да ги вклучите и исклучите вашите уреди од вашиот телефон. Гласовна контрола : Поврзете се директно со Alexa без дополнителен центар. Контролирајте ги вашите светла и уреди со вашиот глас преку Alexa. Паметен распоред и тајмер : Користејќи ја апликацијата BN-Link, можете да поставите распореди за да ги вклучите и исклучите вашите уреди за вас! Тајмер за одбројување за да ги вклучите и исклучите вашите светла по одредено време. Компактен дизајн : Нашите тенок дизајн Wi-Fi приклучоци заземаат многу малку простор и можат да бидат наредени на редовен wallид без да го блокираат другиот приклучок. Изградба со безбедност во умот : Нашиот паметен приклучок е изграден со врвен квалитет и безбедност во умот со обвивка отпорна на оган. Оценето : 15 А, 125 V, 1875 W.

За производот

Купувачите избираат и

Спарете Црна Црвена Дигитална Мултиметарска Тест За Продолжување На Оловната Жица 1000v2mm врв на сондата �

【Компатибилни модели】 Комплетот за блокирање на генераторот е компатибилен со Томас и Бетс, Челинџер,

QBL22125 Сликите се само за застапување Реалниот производ може да се разликува од спецификациите прикажани

СО прекин од 55 степени, LDN6 овозможува тивок таван без отсјај без да се загрози ефикасноста Со над 85 лумен

Име На Производот : Калапи Случај Прекинувач;Модел Бр : DZ1540 / 390;Столбови : 3 P Изолација Напон : AC 380 V;Ниво На

Индустриски Електрични Материјали Производител : Бусман Земја на производство : Кина Индустриски Елект

Стандардна големина : Преклопник на таблата на панелот за преклопување Големина на капакот на панелот 63

450 Joules на заштита, 2излез, wallид допрете / адаптер приклучоци директно во излезот Професионална станица за

Тежина на предметот : 0,08 фунти Земја на Потекло : Мексико Име на брендот : Купер Бусман Димензии на предме

Прекинувач за стил на декоратор со осветлување; Префрлување на светлина кога товарот е исклучен; Издржл

Овој тестер за електронско оптоварување со DC со вентилатор за ладење е интелигентно електронско оптова

Одличен производ : Високо отпорен, издржлив и совршено флексибилен, дизајниран да настапува во екстремн

Карактеристики АБ серијата е дигитален серво систем со високи перформанси со напредни функции и поддрж

Мерач на сјај за сјај на сјај, мерниот агол 60º Опсег од 0,1 ~ 200 Сјајни единици Точно мерење, добро повторув�

Димензија : 961" D Кертриџ 175 Amp (175 A) 600 V Бавно Удар Класа RK5 Сечилото Осигурувач Овој Edison Bussmann ECSR175 може да се

Извор на осветлување : LED Волт : 12 V500 V Природа на снабдувањето : AC Оценето температура : T90; Lifeивотот на кон�

Точен тестер за влажност на мерење на влажноста на топлината на топлински стрес WBGT мерач; Опис на произв

Влезен напон : AC 80500 V Опсег на мерење на напон : AC 80500 V Номинална моќност : 0,5 W Главна големина на телото : (д

UL наведен и одобрено : издржлив дизајн да трае цел живот на абење и солза и може да издржи директна излож�

Системи за сино море системи, отпорен на вода, панел за додатоци, 2 двојни USB полначи и приклучок од 12 V Пре

Влезен напон : AC 80500 V Опсег на мерење на напон : AC 80500 V Номинална моќност : 0,5 W Главна големина на телото : (д

Рејтинг На Јачина На Струја : 9 Засилувач Рејтинг на напон : 250 ВАЦ Стандард : УЛ 24814, АДС, СЕ Апликација : Ел�

Име на производ : Автомобил Агу Држач за Осигурувачи;за Големина На Осигурувач : 6 х 30мм / 0,24 "х 1,2"(Диа* Л) Ма

3рв18 серија прекинувач, големина С02 номинална струја, 4.2 моментален над тековното патување 50ка краток сп

Име на производ : Минијатурен Прекинувач;Број На Модел : DZ4763 C40;Номинален Капацитет На Кршење на Колото : 6

Пакет од 5 осигурувачи на AGA : 20 засилувачи, 32 V DC Компактна големина Видлива индикација за разнесена сост�

Прекинувачи Минијатурен прекинувач за вежбање 8 главно се користи за заштита од преоптоварување и крат�

Содржина на пакетот : 30 x PCB држачи за осигурувачи Име : држач за осигурувачи PCB; Боја : Црн материјал : плас�

Бронза 3 / 4 " Трговија Големина Опсег на жица : #10 преку 3 / 0 Индустриски Стандард 3 / 4 " Трговија Големина...

АГА ТИП СРЕДНО ДЕЈСТВО СТАКЛО ОСИГУРУВАЧ ЗА ДОМА, АВТО, ОСВЕТЛУВАЊЕ, ГРОЗДОБЕР ЕЛЕКТРИЧНИ ИГРАЧКИ СРЕДН

Scroll