Свеж
Внатрешен отворен кабел за продолжување на отворено 20 стапки, тешка 16 кабел за продолжување на AWG совршен за дома/канцеларија употреба-3 заземјен приклучок за безбе

Внатрешен отворен кабел за продолжување на отворено 20 стапки, тешка 16 кабел за продолжување на AWG совршен

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Сертифицирано : 16/3 AWG / 125 V / 13 A / 1625 W, SJTW / UL наведен за да се обезбеди безбедност Внатрешен / Отворен кабел за продолжување : Тешка бела боја од 20 стапки SJTW Надворешен кабел за продолжување дизајниран за внатрешна и надворешна употреба во ладно време. Двоен изолирана јакна за употреба со висока или ниска надворешна температура. (-40 ° C до +60 ° C). Трајно : Секое сечило е засилено за да ги заштити prongs од свиткување или кршење за време на тешка употреба. Мулти-употреба : 20 мерачи од 16 мерачи 3 заземјен кабел за продолжување со широк спектар на уреди, давајќи безбедно вклопување за оптимална безбедност и компатибилност. Идеално за општа домашна употреба, уреди, ламби, печатачи, осветлување и многу повеќе. Гаранција : 30 дена враќање на парите.180 дена бесплатна замена. Сертифицирано : 16/3 AWG / 125 V / 13 A / 1625 W, SJTW / UL наведен за да се обезбеди безбедност. Внатрешен / Отворен кабел за продолжување : Тешка бела боја од 20 стапки SJTW Надворешен кабел за продолжување дизајниран за внатрешна и надворешна употреба во ладно време. Двоен изолирана јакна за употреба со висока или ниска надворешна температура. (-40 ° C до +60 ° C). Трајно : Секое сечило е засилено за да ги заштити prongs од свиткување или кршење за време на тешка употреба. Мулти-употреба : 20 мерачи од 16 мерачи 3 заземјен кабел за продолжување со широк спектар на уреди, давајќи безбедно вклопување за оптимална безбедност и компатибилност. Идеално за општа домашна употреба, уреди, ламби, печатачи, осветлување и многу повеќе. Гаранција : 30 дена враќање на парите.180 дена бесплатна замена. Пакет : Бела 16 мерач на продолжение на отворено × 1 должина 20 стапки.

За производот

Купувачите избираат и

Тежина : 12,67 фунти Димензии на производот : 5 Состојба : Нова Тежина : 12,67 фунти Димензии на производот : 5...

Поставете прекрасни Божиќни светла според вашите потреби Поддршка за поставување различна осветленос�

Име на производ : Тест Сонда Кабел; Кабел Диа : 3,6 мм / 0,14"; Должина На Кабел : 90см / 2,95 стапки Должина На Сонд

Лесни за употреба Конекторите за жица на рачката Dicio имаат дизајн на кориснички лесен, овозможувајќи ле

Топла и ладна изолација, никогаш електричен шок Интегриран дизајн на кабелот за напојување и кутија, ле�

Bntechgo 12 AGG црвена црна 2 проводник паралелна силиконска жица, ултра флексибилна мека, лесно одвоена, лесна

➤15Прајниот опсег на опсегот : Највисоката позиција покажува „ОЛ“ ➤13 Метод на мерка : Двојна интегралн�

PM PONENTIOMETER ISOLATION TRANSMITERER / ISOLATE SIGNAT MODULATOR Цените за еден влез / еден излез, единечен канал Доколку има потреб

Стандардна големина : Декоративна празна wallидна плоча е 4,5 x 2,76 инчи може да одговара на која било станда�

Принцип : Ултразвучен мерач на транзитно време Приказ : 2x20 карактер ЛЦД со задно осветлување, поддржувај

Дефинирајте го најновиот дизајн] : еднострана сондата за заболување на држачот за пенкало Поддршка со е�

Проширува еден излез во три продажни места Акција за пивот за лесно управување со приклучоците Тип на и

Бесплатни раце : Комплет за висина на мултиметарски метар ви овозможува да го закачите мултиметарот на �

Влезен напон : AC 80500 V Опсег на мерење на напон : AC 80500 V Номинална моќност : 0,5 W Главна големина на телото : (д

Ова електронско оптоварување користи оригинална цевка за напојување со IR и двојно вентилатор за лежишт

ПЛОШТАД Д ПРЕКИНУВАЧ 350 ЗАСИЛУВАЧ 600 V 3 ПОЛ КАТАЛОГ БРОЈ : LHB36350 КАТАЛОГ СПЕЦИФИКАЦИИ ОБЛИКУВАНИ СЛУЧАЈ, Т�

Фреквенција : 2 Единечен елемент Елемент (кристал) Големина : 0,25 '' Кабелот не е вклучен Испорака од Федекс

Electres Електрични места за 15 ампнити】 15 AMP / 125 V / 1875 W Wallид за монтирање на садот за монтирање, погодно за уп�

Висококвалитетна Силиконска Жица Супер ниска импеданса и високо ефикасна ! Рејтинг Напон 600 V6 AGG до 26 AGG

1 Тоа е професионален тестер за штекер со мини преносен дизајн, што го прави лесен за носење и едноставен

Осветленост : 700 лумени ЗАТЕМНЕТА ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА номинална Компатибилен со 5 и 6 во конзерви избор на те�

Тешки 10 AWG 300 V SJOOW (Сервис, Нафта и Отпорен На Вода) кабел е вид на електрична жица која најчесто се користи

Ова Е Сосема Нов Оем Кондензатор Вентилатор Мотор! Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е Сосема Нов Оем Ко

Температура на животната средина : 25+55 ; Работа под фреквенција на вибрации 280 Hz, забрзување на 0,7 g ; Релат�

Поддржува мерниот круг на должноста, фреквенцијата, отпорот, диодата, температурата Дизајнирано за без�

? Далечински управувач и поставување на тајминг : Електричен и автоматски мотор за вртење на ветер со да�

Плоштад Д Тип БЈ / БЈА Се Вклопува во сите IЛинија Заменува Застарен Стил ФК и може да се користи во мест�

Замена на федералниот пацифички електричен прекинувач за прободување со лаклок, произведен нов од Коне

Внатрешни жици на електрична, електронска опрема и машини Внатрешни жици на панели и метри Точкадоточк�

ТЕСТОВИ ДЕКСКул, Престон, Зерекс Големина на џеб Точни на било која температура Оригинален тип на топка,

Брзо дејствување Стакло кертриџ со сребрена капа изградба 250vac напон рејтинг Велосипедизам тест како шт

Опис на производот; дигитален пулс излез на жицата жица Линеарен сензор со опсег на должина на мерење 1000

Брзина : Автоматизациите се обработуваат локално на центарот за брза, сигурна автоматизација на домот К

Идеален мерач на аналогни панели за мерење на струјата што се користи во експеримент или дом Аналогниот

Почетна линија, 200а Главен Прекинувач Инсталиран Центар За Оптоварување Приклучок На Неутрален...

Заштита На Електрични : инсталацијата е едноставна и лесна за употреба, што ефикасно ги штити електричн�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Компоненти; Нето Тежина : 152гр Содржина На �

Цена За : Секоја Моторна Услуга Фактор : 100 Моторни Под Апликација : Кондензатор Вентилатор Мотор Апликац

Номинален напон : 220 / 380 V Тип : Прекинувач на кола Модел : Гимназија 9125 4 P MCB 6 KA DC Име на производот : Gym9125 Mini C

Scroll