Свеж
Селекторисв / Контакт Блок, 1НЦ, 30мм,

Селекторисв / Контакт Блок, 1НЦ, 30мм,

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Точка : Контакт Блок Контакт Рејтинг : 10А @ 600ВАЦ/ДЦ. Контакт Форма : 1НЦ. Акција : Моментално. Големина : 30мм. Точка : Контакт блок. Контакт Рејтинг : 10А @ 600ВАЦ/ДЦ. Контакт Форма : 1НЦ. Акција : Моментално. Големина : 30мм. Контакт Блок, Контакт ФОРМА 1НЦ, Контакт РЕЈТИНГ 10А @ 600ВАК/ДЦ, За Употреба со Мфр. 30 G318, 30 G319, 30 G320, Акција Моментално, 30mm, Оператор На Апликации, Стандарди UL, CSA, Ce Спецификација Точка : Контакт Блок Контакт Рејтинг : 10 A @ 600 VAC/Dc Контакт Форма : 1nc Акција : Моментална Големина : 30mm За Употреба со : Mfr. 30Г318, 30Г319, 30Г320 Апликација : Стандарди На Операторот : УЛ, АДС, СЕ.

За производот

Купувачите избираат и

Системи за сино море системи, отпорен на вода, панел за додатоци, 2 двојни USB полначи и приклучок од 12 V Пре

1 / 80 кс, 1 вртежи во минута, 0,50 засилувачи, 115 волти 60хз Стартувај вртежен момент 100 инчи фунти со вентилато

100% полиестер 1 * Упатство за корисник Поставување датум и време : Корисниците можат да го постават тековн

Производот е главен дел од 100 pk 3 / 4 Лесен за користење Производот е произведен во САД УВотпорни полиетил�

Тип : YCB6 HLE63, Спецификации : Во (А) : 6,10,16,20,25,32,40,50,63 Име на производот : ЕДНОНАСОЧЕН минијатурен прекинувач ..

Connector Connector Connector Connector : Конектори за електрични кутии 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 9 игла со монтирање на панел за капа ✅

Индикатор за дефект на звучна / видлива светилка и потсетник за замена на светилка 7 СЕГМЕНТ ПРЕДВОДЕНА �

【TT30 P до 3x 515 R / 520 R адаптер】 Овој адаптер за дистрибуција на 30 AMP до 110 V RV го претвора машкиот приклучок TT30

Мултипакет : Вклучува 5 wallидни плочи, одлични за уреди за жици и мрежни инсталации Еднобанда : одговара н�

Висококвалитетна Ултра Флексибилна Мека Силиконска Гумена Бакарна Жица!Супер Ниска Импеданса, Високо �

● 3 USB Порти Електричен Штекер (1*Тип C & 2*Тип А) со вкупен капацитет за Полнење 6 ● Компатибилен со повеќет�

Овој дигитален мутлтиметар е дизајниран и произведен во согласност со безбедносните пренасочувања на �

Класа RK5 Карактеристики на временско задоцнување Прекинување на оценката 200 килограм (AC), 100 килограми (DC)

Отворен стил мини кутија до кутија блок за дистрибуција на енергија со 2пол и 4 обетка За кабелски прекин

✅ Ставка : Мотор, 75 КС, 1750rpm, 3ph, 60 Hz, 56 C, 3514 M, TEFC, F1 ✅ Ставка : Земја на потекло (предмет на промена) : Соединет�

Име На Производот : Калапи Случај Прекинувач;Модел Бр : DZ1540 / 390;Столбови : 3 P Изолација Напон : AC 380 V;Ниво На

Целосно Независен : контролорот на машината за гравирање е целосно независен од платформата ЗА КОМПЈУТ�

360 ° ротирачки приклучок : Кабелот за продолжување на максимумот е врвен квалитет кој има ротирачки прик

Функција : Влезен звук и светлина за внесување на штекер; Максимален приказ : 3999; Функција за задржување �

1 Механичен чекор Регистар 5+1 (стандардно), антиреверска заштита или LCD дисплеј 6+1 или 5+2 ;.БИрежија вкупно

【Параметри】 Оценка : 250 V; Максимална струја : 6,3а; Боја : црна; Тип : квадрат; Време на одговор : Бавно дејст

Сосема нов OEM надграден мотор на вентилатор на кондензаторот 1 / 8 КС, 208230 Волт Дијаграмот за бои за жици OEM

Влезен напон : DC 10 V55 VOutput Напон : ЛИНЕРСКИ ЛИНЕР Влезна струја : Потребна е голема од струјата на работа на

125 V, 15 Засилувачи 60 Hz, 1875 Вати Вграден Прекинувач Правоаголен Приклучок За Заземјување...

【Лесно поставување】 Затемнувачкиот паметен приклучок трае помалку од 2 минути за да се инсталира, а на�

Пониската целокупна висина овозможува повеќе заштеда на простор и тежина Дизајнирано да се парат со те�

Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр : DZ4763 C50;Надворешен Материјал : Пластика, Метал Номинален Напон : Н

Главен комплет за прекинувачи + Дополнителна Рачка Црвена, Големина 1, [дизајн ЕАН 4015081235650 Главен комплет

Тежина : 1 Димензии на производот : 7 Состојба : КористеноДобро Димензии на производот : 7...

1 x Реципрочен Циклус Линеарен Погон 1 x Контролер За Напојување Име на производот : Реципрочен Циклус Лин

Идеален за раскрсница и кутии за напојување Тешки конструирани со метал обложен во прав за да помогнат �

Име на производот : клип на алигатор на батерија; Материјал : пластика, метал Напон : 220 V; боја : црвен, црн,

Режими на максимум / мин Автоматско напојување (откажување) Излез на аналоген сигнал AC / DC...

Конектори / мерач : 3 Prong Meal NEMA 515 P до 3 PRONG FEMALE NEMA 515 R / 16 AWG Напон / ампеража : 125 V, 13а Наведени ETL & ROHS Употреба

Производ 1 : Мултиметарски мерки до 1000 V AC / DC напон, 10 A AC / DC струја и отпорност на 40mohms плус температура Про

● Автомобилски Осигурувач, Брзо Дејство, 5 А, Не Оценет, 32 V DC, 41 / 64 "L x 7 / 16" W x 5 / 32 " D ® Засилувачи : 5 A...

Дизајн на Unibody, нема потреба да ги вклучите и надвор сондите, кои не само што можат да заштедат време за у�

【Стандардна големина】 : единечна големина на капакот на прекинувачот 4,40 "x 2,70" Сингл за менување големи�

【Погоден прекинувач за безжичен светло】 Безжичен излез на Keeku ви овозможува да додадете wallиден прекин�

2 Парчиња Еднократен Осигурувач 0, 5А250 V Аксијално Олово Со Брзо Дејство, 5х20мм 0216 2 Парчиња Еднократен Оси

Scroll