Свеж
DoITOOL 1 компјутер Тест молив Алатка за тестирање на електрична енергија Електричар Тест пенкало Висока напон тест Електричен алатка Тестер пенкало Пен за тестирање

DoITOOL 1 компјутер Тест молив Алатка за тестирање на електрична енергија Електричар Тест пенкало Висока напон

Достапност: Достапно.
DEN 110.24

Електрично пенкало : Се одликува со дизајнот на клипот за пенкало, што го прави погодно за носење и складирање Mains Tester : Изработено е од материјал од висока класа, кој може да издржи -современа употреба. Тестирање на пенкало : Фино изработка и креативен изглед ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Електрична алатка за рака : Има функција на фенерче, што ја прави достапна за употреба во текот на ноќта. Алатка за тестирање на електрична енергија : Доаѓа со звучна и светлосна структура на алармот, многу безбедна и сигурна. Електрично пенкало : Се одликува со дизајнот на клипот за пенкало, што го прави погодно за носење и складирање. Mains Tester : Изработено е од материјал од висока класа, кој може да издржи -современа употреба. Тестирање на пенкало : Фино изработка и креативен изглед ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Електрична алатка за рака : Има функција на фенерче, што ја прави достапна за употреба во текот на ноќта. Алатка за тестирање на електрична енергија : Доаѓа со звучна и светлосна структура на алармот, многу безбедна и сигурна. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на пенкало за тестирање - не -контакт дизајн, држете ги рацете подалеку од потенцијалното опасно пенкало за детектор на електрична енергија за електрична енергија. - Тест -моливчето доаѓа со структурата на клипот за пенкало, многу погодно за складирање на молив за тест за електрична енергија. - струја на AC : AC 1000 V Пенкало за тестирање со висок напон. - Овој рачен тест молив е изработен од врвен материјал, кој има пенкало за електричен животен тестер. - Се одликува со звук и светлосен дизајн на алармот, ја обезбедува вашата безбедност за време на електричната работа со молив за тестирање што не е контакт. - Има функција на фенерче, што ја прави достапна за употреба во текот на ноќта на тестер. - Батерија : 2 x 1.5 V AAA батерија (не е вклучена) Алатка за тестирање на електрична енергија. - Големина : 15.59 инчи за електричар. Електрична алатка за рака - Материјал : Пенкало за електрична енергија за компјутер. Алатка Овој рачен тест молив е изработен од врвен материјал, кој има животен век. Електрициско пенкало Тестот молив доаѓа со структурата на клипот на пенкало, што е многу погодно за складирање.

За производот

Купувачите избираат и

Индукција на неконтакт : Кога електричното тест пенкало го чувствува блискиот напон на AC, екранот ќе при

Спарете Црна Црвена Дигитална Мултиметарска Тест За Продолжување На Оловната Жица 1000v2mm врв на сондата �

Калапи случај прекинувач 600Волти 400засилувач Шнајдер Електрик ЛА36400 Количина на пакетот : 1 Калапи случа�

250 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА Катлер Хамервестингхаус / Итон Кат Бр HMCP250 C5 CA01 A05 Серија C Заштитник На Моторн

Мерач на капацитивност со голема точност специјално дизајниран за тестирање на кондензатори со висока

Бренд : Шнајдер Дел # : XPEM310 Ново во оригиналниот пакет Времето на испорака обично е 712 дена...

【Користете прецизна оптичка структура】 Линијата на светлината е многу јасна и прецизно мерење Резулт�

Контролорот за LED сијалица не е компатибилен само со LED лентата, туку и за поврзување на држачот на прикл�

Поп излез кутија е скриена во вашиот countertop или подот кога е затворен, сè што гледате е стилски црн врв Ко�

Плочата за покривање на светлината е 4,72 x 2,95 x 0,2 инчи Одговара на стандардна големина на домот Направено

[ПРОИЗВЕДЕНО во САД] Гордо произведено Во Њујорк, САД, нашата фабрика произведува висококвалитетни жиц�

15 засилувачи, 125 волти, NEMA 515 R, 2pole, 3 Wire, 1875 вати, приклучок за замена, директно сечило ПрилагодливМерач на �

0% 100% затемнување Овој паметен затемнет прекинувач ја прилагодува осветленоста од 1 100% за да ги намали т

Вклучува Осигурувачи Од 15 32 Волти (2) 7,5 А, (3) 10А, (3) 15А, (3) 20А, (2) 25А и (2) 30а осигурувачи Асортиман На Автомобил

Карактеристики : Тешка растворена сонда за кислород, големината на главата на сондата може да се поврзе

【Крајот на жицата на двонасочна волтрагета ја усвојува структурата на дизајнот на антивиткање на PA нај

Производот е пакет од 2 артикли Содржина на пакетот : 2 x wallидна плоча со единечна четка + 2 x единечна ганг �

Алатки За Затемнување DC Напон 200m / 2000m / 20 / 200v(0,8%+3d) 500 V(1,0%+3d) AC Напон 200v / 500 V(1,2%+5d) Dc Струја 2000u / 20m / 200m(1,2%+5d) 10 A(2

Материјал : неметален Термопластика отпорна на големо влијание За апликации за плочки и теписи Материј�

★ Детектор за неконтакт : Неконтакт откривање на напон на наизменична струја со индуктивна сонда; Само �

најдобра конкурентна цена Ѕвездената Моќност Mp30150d Функција За НапојувањеПостојан напон / Постојана Ст

€Спецификација€ Капацитет : 100hp 75kw, Влезен Напон Трифазен 220 V AC ® 15% (Опционално), Струја : 320amps ●Функција�

WP w / два терминал за завртки од 6 P4 C WH Тип на производ : wallидна плоча со телефонски приклучок WP w / два терм

Осигурувач за брзо дејство / класа Т Екстремно ограничување на струјата за струја со низок врв...

Име на производот : сензор за мерење на половина мост; вкупно номинално оптоварување : 4x50kg / 440 lb; вкупно п�

НЕБО : Обезбедување на луѓе со иновативни производи за осветлување кои постојано го исполнуваат ветува�

Динамо мерач точен и чувствителен : Висококвалитетна оптоварена клетка обезбедува конзистентно и точн�

Вовед Овој производ е дигитален мултиметар со батерија, вистинитоRMS, автоматски дигитален мултиметар с�

Излез од болничко одделение изработен од висококвалитетен поликарбонат термопластичен материјал и те�

Карактеристики и придобивки од кабелот за адаптер UMC : Достапно за тековниот модел 90067 NGS компјутер Нов а�

10 пакувања со бели дуплексни плочи за садови Бојата се совпаѓа со стандардните уреди на Левитон Отпорен

€АПЛИКАЦИЈА qvré забелешка : ве Молиме проверете дали вашиот интерфејс на производот е компатибилен со о

Калапи случај прекинувач 600Волти 40А Шнајдер Електрични HGA260404 Количина на пакетот : 1 Димензии на пакетот

Име на производ : Минијатурен Прекинувач;Број На Модел : DZ4763 C3;Номинален Капацитет На Кршење на Колото : 60

Категорија : Пренос На Енергија Користи Менувачи МЕНУВАЧ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Напон На Менувачот 115 / 23

Bussmann SC30, Class G Fuse, 480 VAC 300 VDC, NIB1 кутија од 10 Bussmann SC30, Class G Fuse, 480 Vac 300 VDC, NIB1 кутија од 10 Bussmann SC30, Class G Fuse, 480 VAC 300 VDC,

Селектор Прекинувач Селектор Прекинувач Селекторски Прекинувачспецификации : Столбови : СПСТ Позиција

AC / DC напон, мерење на отпорност на струја на струја Задно осветлување и автоматско напојување...

●Големина+ Надворешна големина на проектната кутија : 6,22"x3, 54" x2, 36 "(158 x 90 x60 mm); Внатрешна големина на прое

Ова Е СОСЕМА НОВ Надграден Оем Кондензатор Вентилатор Мотор Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е СОСЕМА

3 во 1 продажни места : Овој кабел за продолжување на отворено 50ft овозможува истовремена повеќекратна уп�

Моќност на Моторот За Вртење чаши : 4 вати; опсег на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100127 V; Фреквенција : 50 / 60 Hz; брзина

Scroll