Свеж
Температурен модул, безжичен

Температурен модул, безжичен

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

✅ Температурен модул, безжичен ✅ Ставка : Температурен модул. Опсег (в) : -200 степени до 1372 степени. ✅ Меморија : 65. ✅ Точност : +/- 0,5% +0,5 степени C. ✅ Температурен модул, безжичен. ✅ Ставка : Температурен модул. Опсег (в) : -200 степени до 1372 степени. ✅ Меморија : 65. ✅ Точност : +/- 0,5% +0,5 степени C. T3000 FC Температурен модул, термопар, вклучува сертификат за NIST-пронаоѓач, точност +/- 0,5 проценти +0,5 степени C, -328 степени до 2,500 степени f/-200 степени до 1,372 Степени Ц (термопар), (2) АА, 3 1/2-цифрен LCD со позадинско осветлување, резолуција 0,1 степени C.

За производот

Купувачите избираат и

Боја : Сребрена Материјал : челик, металик Тип : единечен сад, нацртан, 4 "квадрат, покритие Длабочина на пр

? Овој случај за патување со тешко носење е декориран за тестер за приклучок Fluke ST120+ GFCI со звучен пипер Ма

Далечински управувач на затемнување на два електрични грејачи на еден елемент или еден електричен греј

Оценето 600 Волти 90с Суво 90с Влажно Жицата е одобрена за употреба во согласност со НЕЦ за нова градба, рек�

Кабел за повеќе намени затворен кабел за продолжување на отворено Наменето за употреба со алатки за ур�

€АПЛИКАЦИЈА qvré забелешка : ве Молиме проверете дали вашиот интерфејс на производот е компатибилен со о

Совршена замена за стариот или скршен, лесен за инсталирање Широко користени во градежни машини, инжене

За алуминиум, ACSR, 6201, 5005, компресирани и компактни проводници Сместува на кој било стандарден прицврстув

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

【Современа интелигенција / Далечински Comtrol】 —— Диверзифицирани режими на работа, WiFi паметен приклучо�

【Комплет за тестирање】 доаѓа со неконтакт 121000 V детектор на напон на напон и тестер за садови за да ги з�

{Вклучена лента за напојување USB C} Вметнете во вашиот мебел, како што е ноќната маса на бирото, нема допо�

КРИ ПРЕДВОДЕНА КОЧАН чип CRI_ 97, ултраблиску до квалитетот на дневната светлина во откривањето на вистинс

Свиркање борови единечна плоча за покривање на рокер Детално изработено од полирезин Димензија прибли�

Лесни за употреба Конекторите за жица на рачката Dicio имаат дизајн на кориснички лесен, овозможувајќи ле

Јачина на струја : 200 А ЗАСИЛУВАЧ Тип : Обликувана Кутија Напон (НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА) : 600 VAC Јачина на струј�

【Мултифункционален мултиметар】 Овој дигитален мултиметар може точно да ги измери напонот на AC и DC, отп

Име На Производот : Прекинувач За Истекување На Земјата, Номинален Напон : AC 220 V / 380 V, 50 Hz;Номинална Струја

20 мерач силиконска жица калем : црна вкупно 100 стапки Тие се изградени со премиум силиконска гумена изол�

Овој дигитален мутлтиметар е дизајниран и произведен во согласност со безбедносните пренасочувања на �

Овие осигурувачи на временско одложување од 500 волти обезбедуваат одлична дополнителна заштита на конт

Максимална вредност на дисплејот : 6000 , ЛЦД приказ со задно осветлување за јасно читање Може да мери AC / D

Име на производот : Алигаторски тест клип; Материјал : Пластика, метал Боја : црвен, сребрен тон; фит дијам

Три продажни места приклучете ги 3 уреди одеднаш и имаат жица од 25 метри до wallидот 3жица заземјен, 13 заси�

Влез : 110 V / 220 V AC; Излез : DC 5 V 20 A MAX Излезниот напон може да се прилагоди 15% 2 комплети на излезен канал (Само

600 A TRMS AC / DC мерач на мерач Опис Наметот AMES 600 A TRMS AC / DC Clamp е дизајниран за професионални техничари и електр

[Без жици за греење] Уживајте во топлина како никогаш порано со нашата патентирана технологија за греењ�

Макс до 1875 W апликации : 3 јадра на продолжување на кабелот, проверете дали ќе обезбедите моќност до 1875 W И�

Обложена во патентирана Симпул Кабелска Јакна за полесно влечење, соголување и инсталација Првенствен�

6 x 1 стапало црна продолжена кабел за продолжување Наменето за излез зад мебелот, полиците за книги, клуп

Комплети Сигурни материјали и фино изработка можат да бидат за некое време и исто така можат да бидат по

Целиот кабел за продолжување на целта за внатрешна и надворешна употреба Одлично за градинарство, уред�

Име На Производот : Минијатурен Прекинувач;Модел Бр : DZ4763 C16; Функција : Транспарентен Номинален Напон : Н�

#14 WG Жица Со Жарени (Меки) Бакарни (Cu) Проводници Се користи Во Затворен простор За Влажни Или Корозивни Л�

Радијална Водена, Висока Струја На Држење, Цврста Состојба Операција Струја : 100m A9 A Излечен, Епоксиден П�

Прекрасен палто за прекинувач за светло го заменува постојниот прекинувач за светло на домаќинството �

Фантом ДЕ 1000 ЛП е дизајниран и изграден за апликации со низок профил беа надземни дозвола е ограничен Си

Почетна линија, 200а Главен Прекинувач Инсталиран Центар За Оптоварување Приклучок На Неутрален Комбини

◆ Максимално мерење : 300g; Минимална тежина : 4 G; Резолуција на пондерирање : 0,005g, Резолуција на густина : 0,0

Име на производ : Прекинувач;Број На Модел : DZ16240 (M611);Номинален Капацитет На Кршење на Колото : 500 A Номинал

Приказ (ЛЦД) : 6000 брои Се движи : Автоматски / прирачник Метод на мерење : Рачен режим + интелигентно препоз

ИЗВРТЕНО ЈАЖЕ ОД КОНОПРачно Изработено извртено јажепокриено, 2Проводник, Жица Со 18 Мерачи Безбеден и ц�

Заштита на дефект на комбинација на лакови и заземјување на дефект Приклучок на неутрален Заштита на де

Празна wallидна плоча од не'рѓосувачки челик со водоотпорен заптивка за апликации на отворено; Метал обез

15 A / 125 V / 1875 W, удобен пакет од 12 UL овластени електрични места за декоратори Термопластичната конструкциј

Scroll