Свеж
Модификација на јаглеродни влакна Kanuz, поставен за Apple Watch 7 44mm 45mm гумена лента луксузен модифициран случај на легура на титаниум за iWatch 7 6 5 4 SE

Модификација на јаглеродни влакна Kanuz, поставен за Apple Watch 7 44mm 45mm гумена лента луксузен модифициран случај

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

【Компатибилен модел】 Производот е погоден за Apple Watch 44 / 45mm серија, компатибилен со SE / Series 7 / Series 6 / Series 5 / Series 4 Retrofit and Upgrade, должината на лентата може лесно да се прилагоди во големина , 【Инсталација】 Лесно за инсталирање/отстранување : Ви ги нудиме потребните алатки за инсталација. Инсталацијата е многу едноставна и брза. Прво, треба да го затворите часовникот, да го ставите часовникот на место и да ги затегнете завртките. 【Премиум материјал】 Направено од високо-одделни материјали со мазна површина што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. Носењето на зглобот ќе има удобен допир, нема да му наштети на кожата, убава и практична, отпорна на абење, висока цврстина, отпорност на корозија. Површината е професионално рачно полирана од искусни занаетчии, подобрувајќи ја удобноста и издржливоста на ременот. 【Моден декоративен случај】 Различни бои за да изберете, да го персонализирате вашиот часовник, со полн модни слоеви за да одговараат на вашето расположение и облекување во секојдневниот живот, погоден за деловни активности/слободни/спортски прилики. Големината на зглобот е приближно 155-220мм (6,10 "-8,66"). 【Белешка】 Сликата на часовникот е само за приказ. Ние продаваме само метални случаи и ленти, а не внатрешни часовници. 【Компатибилен модел】 Производот е погоден за Apple Watch 44 / 45mm серија, компатибилен со SE / Series 7 / Series 6 / Series 5 / Series 4 Retrofit and Upgrade, должината на лентата може лесно да се прилагоди во големина ,. 【Инсталација】 Лесно за инсталирање/отстранување : Ви ги нудиме потребните алатки за инсталација. Инсталацијата е многу едноставна и брза. Прво, треба да го затворите часовникот, да го ставите часовникот на место и да ги затегнете завртките. 【Премиум материјал】 Направено од високо-одделни материјали со мазна површина што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. Носењето на зглобот ќе има удобен допир, нема да му наштети на кожата, убава и практична, отпорна на абење, висока цврстина, отпорност на корозија. Површината е професионално рачно полирана од искусни занаетчии, подобрувајќи ја удобноста и издржливоста на ременот. 【Моден декоративен случај】 Различни бои за да изберете, да го персонализирате вашиот часовник, со полн модни слоеви за да одговараат на вашето расположение и облекување во секојдневниот живот, погоден за деловни активности/слободни/спортски прилики.

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилност : Изработен од увезен Висококвалитетен Издржлив мек компјутерски материјал, Елегантен �

Пакетот вклучува : ќе добиете 30 парчиња ракави со прсти за игри во класична боја, доволно количество за д

Во споредба со традиционалната силиконска лента, тенкиот блинг бенд има поисклучителен дизајн Повеќе н

ПРСТ ПОКРИВА колку повеќе контакти, толку постабилен на ракавот на прстот кога слајд ПРСТ РАКАВ ТЕЛЕФОН

Попгрип со заменлив врв; исклучете Го Вашиот Поптоп за друг дизајн или отстранете го целосно за можност�

Завртка со висока дефиниција, јасен екран за зголемување, отпорен на зрачење и олеснување на визуелниот

Компатибилност Серијата За Apple Watch ultra, ултратенка кутија ЗА КОМПЈУТЕР и овозможува брза и лесна инстала�

Следете го вашиот пат до реалните резултати автоматски открива до седум вежби, додека следите уште 39, ве

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Компатибилност : погоден За Apple Watch Серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) реновирање надградба Стилски и луксузен ремен �

Стилски кристал на пеперутка Не се потребни алатки Погоден за повеќето женски зглоб од 5,4 до 8 инчи...

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Овој уред е заклучен само на AT&T и не е компатибилен со кој било друг превозник Тестирано за здравје на ба

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало Со Пенкало Компатибилно со Brvatoe Wi Fi Дигитална Рамка ЗА Слика XK001 (15 Најдобр

Бендот за часовници е компатибилен со 38мм / 40мм / 41мм / 42мм / 44мм / 45мм ширина на часовникот и серија 7 6 5 4 3 2 1

Земја Како Што Е Означено Компатибилен : Компатибилен со iwatch 49mm ултра серија, Компатибилен Со Серија 8, д�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

*Широко Компатибилен за Полнач За Apple Watch Компатибилен за сите 44mm 42mm 40mm 38mm iwatch модели;Iwatch Серија 8 / 7 / 6 / 5 / 4

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Се препорачува употреба за хоризонталниот отвор Проверете го вашиот хоризонтален тип Големина на отво�

【Водоотпорен опсег Големината на држачот на телефонот е од 6595мм, компатибилен со i Phone 12 / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max /

➤ Универзална компатибилност дизајниран за стил и погодност оваа биро за стока за модели на серии на App

Лесно се наведнуваат на блиски неограничени можни начини, може да се користат со вашиот телефон, таблет,

20мм Кожен бенд компатибилен со (2022) Samsung Galaxy Watch 5 40мм 44мм / 5 Про 45мм,Samsung Galaxy Watch 42мм SMR810 / R815,Samsung Galaxy Watch 4 Кла

? Compatible with i Phone 14, i Phone 14 Pli Phone 14 Pro, i Phone 14 Pro Max, i Phone 13, i Phone 13 Pro, i Phone 13 Pro Max,i Phone 13 mini, i Phone 12, i Phone 12 Pro, i Phone 12 Pro Max,

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

Ова смешно е египет што не би ја разбрал е совршен прилагодено прилагодено персонализиран дизајн / под�

Заштитникот На Екранот Galaxy Note 9 е специјално дизајниран со прецизна технологија за ласерско сечење за д�

Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, пре

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip Овој мал

Scroll