Свеж
Перзеворк Оем Замена На Задно Стакло За iPhone 13 Мини 5,4 инчи Со Комплет Алатки За Репарација

Перзеворк Оем Замена На Задно Стакло За iPhone 13 Мини 5,4 инчи Со Комплет Алатки За Репарација

Достапност: Достапно.
DEN 206.40

€Сосема Нов и Висок Квалитет oem Замена На Задното Стакло Компатибилен со i Phone 13 мини 5,4 инчи (Полноќ/Црно)Тестирано еден по еден од професионален техничар пред испорака. Оваа замена задната врата ќе го поправи вашиот испукан, оштетен, изгребан телефон. Вратете го уредот на ново. ●Поголема дупка за камерата ● нема потреба да ја отстранувате леќата на камерата бидејќи новото задно стакло е со поголема дупка на камерата. Можете да ја инсталирате новата замена на задното стакло директно откако ќе го отстраните старото скршено стакло. Тоа е многу полесно за вас. ●Лесна Инсталација ● 3м водоотпорно лепило се претходно инсталирани. Вклучен е илустриран прирачник за инсталација и содржи специфични чекори за работа за вашата референца ЗА DIY. ●Доаѓа Со Комплетен Комплет Алатки За Алатки, доаѓа со комплетен комплет за професионални алатки за поправка. Многу ви е полесно да го отстраните скршеното стакло.Ве молиме имајте предвид дека треба да подготвите фен за коса,бидејќи оригиналното лепило е многу силно. €Без ризик Шопинг и Гаранција За Квалитет ● една година гаранција за оваа замена на задниот стаклен капак. Можеме да испратиме ново задно стакло или целосно враќање на средствата доколку не сте 100% задоволни од нашите производи .Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Карактеристики На Производот : 1.Сосема нов и 100% совршено се вклопуваат. Дојдете со целосен сет на професионални алатки за отстранување стакло.Оваа замена на задното стакло ќе го поправи вашиот испукан, оштетен, изгребан телефон. Топли Совети : обезбедена е гаранција од 1,12 месеци. Ве молиме слободно контактирајте не ако не сте 100% задоволни со тоа.Инсталација прирачник е вклучен сепак тие се многу инсталација видео онлајн можете да изберете инструкции што сакате.Исклучете го телефонот пред замена. Пакетот Вклучува : оем замена на задното стакло компатибилен со i Phone 13 мини 5,4 инчи (Полноќ) Комплетен комплет алатки за репарација ● 1 комплет алатки За Репарација : 1.Метал Рамен Крај Нож € 1 2.Метал ЕСП пинцети € 1 3.Отворање Pry Картичка€1 4.Триаголник Трансферот € 2 5.Чистење Избришете 1 6.Детален Прирачник За Инсталација€1 7.Гумена Лента € 3.

За производот

Купувачите избираат и

Функција без ракави : Телефонскиот засилувач има многу добра стабилност и соодветна склоност, кога ќе г�

5 V 2 A полнач за адаптер за наизменична струја & 10ft USB C тип Ц кабел за полнење кабел Компатибилен за TMobile Revvl

Com Компатибилност : Кожа нараквици за нараквици со јаболко на Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm 42mm / 44mm / 45mm / 49mm за жени и ма

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Како исклучителни подароци за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн Нанижани со ц�

⚓ [Прво безбедност] Клипот Magnetomount го олеснува одговорот на повиците, користете ги вашите GPS или да свири�

⚡ 【Добар квалитет, чувствителност и прецизност】 Да се ​​биде направен од цврста аеро динамика, алуми�

Лесен за употреба : Нашата мобилна телефонија има силна чаша за вшмукување Може да се користи на секојдн

1 парчиња (приврзок за автомобил реследникБудење Црвен Лав Од Роза) За производи со повеќе стилови и пар�

USB AC DC Адаптер за напојување со напојување MP3 Charger Plug Изградбата на паметен IC чип може да препознае целосн

【Wide Compatibility】Type C Car Charger compatible with Samsung Galaxy S23 Ultra S23+ S23 S22 Ultra S22+ S22 S21 FE S21+ S21 Ultra S20 Ultra S10e S10 S9 S8 PlNote 20 Ultra 10 9 8, A54 A14

Затворање на бравата Компатибилни Модели : најлонските ленти за часовници Фарлуја компатибилни со паме

100% , Гаранција За Враќање На Парите, Нов висок квалитет, вклучува лцд, дигитализатор на екран на допир и п

Практични USB порти од 2 долари и 2 заземјени приклучоци ви даваат слобода да наплаќате широк спектар на д�

Кул гејмер подарок за момчиња и девојчиња за роденден или Божиќ Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашио

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мини пренослива големина, свртете ја нормалната батеријаa или ААА за да биде енергетска банка, костум за

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно со Чест 9 Со два различни совети за игла беспрекорно интегр�

Нови Делови За Замена на пенкалото Samsung Galaxy s21 ultra, Galaxy s22 Ultra доаѓа 10 парчиња Пакет Со Прсти + Отворена Пинц

LNONLS имаат дури 9 години искуство во производството и обезбедуваат најисплатливи услуги за дизајн и прои

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Големина : 1,3 инчи x 1,6 инчи (3,2 см x 4 см) Класификација : Носител на телефон Функција : Дизајнирано во тркале

? [ПРЕДНОСТ ЗА ИГРИ] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со ZTE Axon 30 5 G Технологијата За Брзо Активирање

(Компатибилен со тенок случај) Ширина на монтирање на телефон со автомобили е до 4,6 инчи, може да биде ко

Десктоп слетување двојна употреба Роатабилна двојна позиција Три бои и мултиодделение убавина лице св�

Нараквица за полнење за i Phone Изработена со најквалитетни акценти на кожа и елегантни метални акценти, о�

Официјално лиценциран нов жлеб на Дизни Царот Pop Socket Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за дру

Затворање на тока Специјалност дизајниран опсег за Fitbit Versa 2 / Versa 1 / Versa Lite и Special Edition Само опсег за гледањ�

Овој држач за мобилен телефон е тенок и лесен, што не влијае на чувството на држење на телефонот СО 3М суп

●Широка Компатибилност●Оваа 2023 Година Надградена 2 во 1 кабел за полнење компатибилен со целата Серија

Спецификација : 33 Стапки / 1м , УСБ 2.0 а до микроб 5 пински кабел Брзо Полнење И Синхронизација : USB a ДО USB мик

Нуди безбеден зафат за да можете да испраќате пораки со едната рака, да правите подобри фотографии и да �

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ LG D620 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Об�

【Држач на десктоп Телефон】 Универзален држач за мобилни телефони, компатибилен со повеќето паметни те

Легура Направени во САД или увезени Оваа магнетна монтажа на автомобили е направено од висококвалитетн

Scroll