Свеж
Полнач за боксерски бран компатибилен со HT T600L - PD Minicube, 100W 3 PD порта за полнач за полнач за полнач за HT T600L - зима бело

Полнач за боксерски бран компатибилен со HT T600L - PD Minicube, 100W 3 PD порта за полнач за полнач за полнач за HT

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

? [Компактен дизајн] Полнач за Boxwave компатибилен со HT T600 L Користејќи ја револуционерната технологија GAN, нашите инженери се во можност да ја компресираат моќта за полнење што ви треба во мал пакет. За да се биде само 2,5 x 2,5 x 1,0 инчи, PD Minicube (100 W) може да спакува удар! Овој минималистички дизајн го прави PD Minicube ултра полнач со низок профил кој е моќен и дискретен. Чувајте еден во вашиот дом или канцеларија и донесете дополнително околу вашата торба или чанта во случај на вашиот T600 L да му треба. ? [Напредна технологија] направена со GAN Technology, ака Галиум нитрид - тоа е нова технологија што ги прави полначите многу помали додека обезбедуваат поголема моќност од традиционалните полначи!. ? [Повеќе порти] Вклучува три (3) USB-C PD порти и една традиционална порта за USB-A заназад компатибилно за истовремено полнење за најмногу 4 уреди!. ? [Испорака на електрична енергија] PD Minicube (100 W) ќе го промени својот напон и тековниот излез според вашите потреби и автоматски ќе се прилагоди на побарувачката означена со вашиот T600 L! Безбедно го менува излезот по потреба, така што ќе обезбеди најголема можна моќност без да ги оштети вашите T600 L и другите уреди. PD Minicube ќе го има вашиот уред на 100% во ниеден момент!. ? [Меѓународни] разноврсни prongs се преклопуваат во и надвор за да заштедат простор и да спречат оштетување на вашиот полнач. Адаптерите за меѓународни приклучоци за излез се вклучени за патни потреби. Вклучува адаптери во Велика Британија, ЕУ и АУ кои лесно се вклопуваат во однос на изложбите на САД/Канада, за да можете да ја користите PD Minicube насекаде во светот!. ? [Компактен дизајн] Полнач за Boxwave компатибилен со HT T600 L. Користејќи ја револуционерната технологија GAN, нашите инженери се во можност да ја компресираат моќта за полнење што ви треба во мал пакет. За да се биде само 2,5 x 2,5 x 1,0 инчи, PD Minicube (100 W) може да спакува удар! Овој минималистички дизајн го прави PD Minicube ултра полнач со низок профил кој е моќен и дискретен. Чувајте еден во вашиот дом или канцеларија и донесете дополнително околу вашата торба или чанта во случај на вашиот T600 L да му треба. ? [Напредна технологија] направена со GAN Technology, ака Галиум нитрид - тоа е нова технологија што ги прави полначите многу помали додека обезбедуваат поголема моќност од традиционалните полначи!. ? [Повеќе порти] Вклучува три (3) USB-C PD порти и една традиционална порта за USB-A заназад компатибилно за истовремено полнење за најмногу 4 уреди!. ? [Испорака на електрична енергија] PD Minicube (100 W) ќе го промени својот напон и тековниот излез според вашите потреби и автоматски ќе се прилагоди на побарувачката означена со вашиот T600 L! Безбедно го менува излезот по потреба, така што ќе обезбеди најголема можна моќност без да ги оштети вашите T600 L и другите уреди.

За производот

Купувачите избираат и

♔●Компатибилност●USB портата за полнење само За motorola Moto One 5g ACE / G 5 G XT2113 замена Ве молиме проверете го мо�

? [БЕЗ МАКА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Податоците На Дејзи 4750 Серија (19 инчи) Активното И�

Производ 1 : Решение за монтирање на автомобили за воздушен вентилатор, реализиран конкретно за i Phone 13, 12,

♥ 【Дизајн на опсег за Samsung Glalaxy Watch 4 / 5】 hitzee 20 mm Sport Sport Speletence Bandband компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Galaxy W

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се �

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Засилувачот на сигналот за мобилен телефон може да го засили само сигналот, но не може да создаде сигнал

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Потфат со Otter Box 65 qt Ку�

Направено од Висококвалитетен Јапонски пет филм за лесна инсталација и без остатоци кога ќе се отстран�

●Компатибилен Модел●овој адаптер за метален конектор е компатибилен само со Fitbit Верса 4 / Верса 3 / Смис�

【Принцип на работа】 Главно со лепење магнет на задниот дел од мобилниот телефон, а потоа магнетски го п

Компатибилност : Погодно за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Ретрофит надградба Стилска и луксузна лента за диз

? [КОМПАКТЕН] Мал дизајн се прикачува погодно на вашиот приврзок за клучеви Нема потреба да се занимават�

Направено од легура Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка и силна магнетна привлечност

Препорачуваме овој дел да го инсталира професионална продавница за поправка на мобилни телефониВе мол�

①Широка Апликација 2 во 1 дизајн, кабелот е компатибилен со серијата Apple Watch SE 7 6 5 4 3 2 1 (И 38mm, 40mm, 42mm И 45mm Вер�

Затворање на бравата ●Компатибилност : 5 завиткајте ја нараквицата со брада од јаболко 38мм / 40мм / 41мм, 42м

Компатибилност : Погодно е за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Набудувачки опсег за надградба на опсегот Стилск

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

1100% сосема новквалитетна школка.Мал, лесен и стилски.Овозможува лесен пристап до сите копчиња,контроли �

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Микромакс Е311 ја зголемува издржливоста и точноста на

[Пријателски За случај] : заштитникот на екранот е помал од екранот на уредот поради дизајнот на закриве�

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот AsZenfone 5 Lite (2018) ја зголемува издржливоста и точноста на �

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Google NexS 4 G е специјално дизајниран со употреба на прецизна т�

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со ВАШИОТ LG VN251 S е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕРФОРМА�

Компатибилност : Само компатибилен со Apple Watch 41mm (Smartwatch серија 8 / 7), ве молиме потврдете ја големината со п

Ве молиме погледнете го насловот за да го потврдите конкретниот модел Дебелината од 0,26 мм ја одржува ор�

Eltra Strang : Вистинско Стакло Со Тврда Обложена Површина Отпорна на Гребење [9h Цврстина] се спротивставува н

Scroll